Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Първоначално публикуван от ivo929 Преглед на мнение
    И аз видях че асуса е 5.5 инча,а аз постоянно нещо заварям или работя по джипката в гаража-хоби ми е,и ми се струва голям,по принцип искам 5 инча,но то май където 5 там 5.5 Друго,често се завирам по горите и според мен,асуса с тези 5000 милиамперчаса е по-добре заради батерията.Ама,пък нищо не разбирам,затова питам хора които знаят за какво става дума.
    Ааааааа не е тъй да знаеш
    Първо Асуса е 5.5 инча БЕЗ калъф...а ти калъф ще сложиш иначе и седмица няма да издържи...и става хептен огромен
    второ Нумото е предвиден за бой и тормоз..особено ако работиш с него както си ти..виж клипчетата https://www.youtube.com/watch?v=wM3FXETxa7Q
    трето батерията е 5 000 и на двата.. обаче азусата е по голям екран и съответно ще дърпа повече следователно по малко ще издържи...
    Пак помисли и се консултирай с "разбирача " че то винаги на чужд гръб и сто тояги са малко.. Аз лично смятам че и 5 инча е голям ама тъй ги правят мамка му

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Изгледах клипа,и всичко което видях ми хареса.Сега ще се разровя да видя от къде и на каква цена мога да си го поръчам в България.
      Yamaha Yz450F
      Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
      Всичко с ''рошави''гуми!

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Търсих из нета това ному,но не намерих тук в България.Трябва да се поръчва от Китай.Замислям се малко заради липсата на сервиз и гаранция тук,затова се колебая а и трябва да почакам бая докато дойде.Предлагайте и други телефони,че след като моя се скапа преди седмица,сега съм с една нокия с фенерче
        Yamaha Yz450F
        Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
        Всичко с ''рошави''гуми!

        Коментар


        • От: Re: Какъв телефон (смартфон).

          Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
          Хухавей стават. Няма значение големината на батерията, а колко я харчи телефона, това зависи от процесор, дисплей и на първо място операционна система. Аз до сега не съм имал телефон който да изкара повече от ден и половина с всичко включено нон стоп. Избора то не е лош.
          Хуйвейя според мен е една доста добра машина по съотношение цена/качество. Бях с Леново Р70. Купих го заради батерията 4000 маН, е да ама не. Процесора е лаком та лаком. С пусната навигация и забит на зарядното в колата батерията едвам успяваше да поддържа заряда си. Телефона грееше. Абе трагедия. След няколко дефекта се ядосах и си купих хуйвея. Телефона работи стабилно и бързо. Батерията е малка но процесора не е лаком, така че имам същата автономия като леновото с голямата батерия.

          Кой колко инча иска, според мен е въпрос на вкус. Аз съм установил че с повече от 5 не мога да работя с една ръка, за това големите телефони изобщо не ги гледам.

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Хуауей са просто поредната китайска пръчка, с много пари за реклама. Живо Леново. Там нещата са на късмет, както с модел, така и с конкретна бройка. Софтуера също им е типично по китайски трагедия.
            Специално P8 Lite е модел от 2015-а. Сега коя сме... И батерията им наистина е слаба.
            За този бюджет до към 300 лв. правилният Huawei е Huawei Y6 pro.

            Иначе от китайските според мен номер едно са Xiomi.

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Първоначално публикуван от Vitku Преглед на мнение
              ...
              Колега имам изненада за теб... всички са просто поредната китайска пръчка. За това и когато обсъждам нещо подхождам с конкретните модели. Лично аз не смятам, че без обосновка мнението има смисъл. Чудесно - харесваш Huawei Y6 pro. Защо? И за какво го харесваш? Какво точно ползваш от този смартфон? Ако ги няма тези неща в поста ти общо взето обсъждаме чия Мара е по червена... Е па моята е "най"! Само казвам

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                IPhone се сглобява в заводите на Faxconn в Китай... Не знам Самсунг дали ги правят в Китай или Корея, но със сигурност има и китайски. Та в този ред на мисли, който не иска китайски телефон, по-добре да се порови в антиквариата...

                Хуауей държат трето място по продажби и не случайно. Дали са същия боклук... ей това вече е много субективно. От лични впечатления, без да притежавам такъв, Хуауей са много добре направени, със съвременен дизайн, стабилна батерия, P9 все още разполага с най-добрата камера сред смартфоните... И за съжаление не са водоустойчиви. Но пък цените наистина са чудесни.
                ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                  Хуавей Р9 (не лайт, пълната версия) ...До тук единствен минус - четеца за пръстови отпечатъци помни само един пръст.
                  Човек ако е тъп, явно е за винаги. Та и аз така. С малко ровене в настройките установих, че Хухавея помни до 5 отпечатъка, не само един.
                  Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Хуйразвей изобщо не е Леново и няма нищо общо с тях освен че идват от поднебесната империя. Не са случайни и за пример ще дам че си позволяват да ползват за високия си клас модели собствен процесор- HiSilicon, хич не лош та даже много добър, а това се отдава на малко производители. Всъщност като се замисля, само на Самсунг и Епъл освен тях. Та споменатите Леново ряпа да ядат пред тях.
                    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Първоначално публикуван от ivo929 Преглед на мнение
                      Препоръчайте ми някакъв смартфон.След четене тук там,се спрях на хуауей п8 лайт,но ме спира това че батерията му е 2200м/амп.Не съм някакъв маняк на телефони,трябва ми главно за водене на разговори,и да проверя нещо в нета.Бюджета ми е до 300 лева максимално.Досега карах с обикновен телефон,но колкото и да не ми се иска,вече трябва да го сменям.Нищо не разбирам от тези телефони,така че разчитам на вас за полезен съвет.Благодаря!
                      Като стана въпрос за P8 Lite малко да отклоня темата.
                      Първо както и по напред беше писано, P8 Lite, наистина е стар 2015, със стария андроид, със слабичка батерия, и ниска резолюция спрямо P9 Lite.
                      Но въпроса ми е друг. Вчера жената минала през Бибскома и и набутали p8 lite с договор за 2 години. Вечерта погледнах характеристиките на тва нещо, и разбрах, че се е минала, защото при P9 Lite получава по голяма батерия, по добра резолюция, нов андроид а разликата в цената е нещо от сорта на 3-4 лв на месец.
                      Та въпроса ми е може ли след като вчера е взела телефона, днес да иде и да иска да го смени в P9 Lite.
                      Телефона не е отварян изобщо седи си в кутията...
                      Говорихме с магазина, казаха не може, дали наистина не може или...?

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        ако го беше купила в брой, може, ама с този 2-годишен договор...... виж условията за неговото прекратяване, обикновенно искат да платиш всичките преференции до края му.
                        ________________________________________________
                        Subaru OUTBACK 2,5
                        Hyundai TUCSON 2.0

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          Ами то при тях не можеш да купуваш в брои само с договор...
                          В договора нищо не пише относно това.

                          Но въпроса ми е след като са Бибскома и предлагат телефони на изплащане не важат ли за тях стандартните разпоредби по КЗП, че клиента може да върне устройство в предвидения срок без обяснение.

                          Даже за договорите маи има някакъв срок в които можеш да го откажеш...
                          Последно редактирано от Glow; 18-02-17, 07:44.

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Мисля, че срокът е 14 дневен за всички видове договори. Това дали плащането по един договор е еднократно или разсрочено не би трябвало да има значение. Правото да върнеш вещта произтича от факта, че не ти харесва същата или не ти върши работа. Погледни в Общите условия и на сайта на Комисията за защита на потребителите за точния срок и условия за връщане

                            Изпратено от моят D5803 с помощта на Tapatalk

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Първоначално публикуван от zlost Преглед на мнение
                              Мисля, че срокът е 14 дневен за всички видове договори. Това дали плащането по един договор е еднократно или разсрочено не би трябвало да има значение. Правото да върнеш вещта произтича от факта, че не ти харесва същата или не ти върши работа. Погледни в Общите условия и на сайта на Комисията за защита на потребителите за точния срок и условия за връщане

                              Изпратено от моят D5803 с помощта на Tapatalk
                              Това е така, когато купуваш /само/ вещ, в случая той сключва 2-годишен договор за мобилна услуга, а телефона е "промоция", затова му написах че трябва да гледа как се прекратява договора за мобилна услуга, а не за покупка на апарат.
                              ________________________________________________
                              Subaru OUTBACK 2,5
                              Hyundai TUCSON 2.0

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Договор се прекратява след изтичане на минималния срок от 6 месеца маиа и се плащат неустойки за 3 месеца.
                                Но при положение че договора е подписан вчера, би трябвало да може да се прекрати и по друг начин.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X