Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Първи впечатления от Galaxy Nexus (на Алекс му е познат предполагам ): добър дисплей, бързина, всичко е оптимизирано и се движи перфектно. На големина обаче (4.65) повече от това вече става неудобно за ползване. За сега единственото нещо, което отбелязвам като минус е, че копчетата за усилване/намаляне на звука са сложени по-надолу и неволното им натискане е задължително. Ще се свикне.
    Ааа и батерията пада бързичко, сравнена с предишния ми Айфон 4.
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

    Коментар


    • От: Re: Какъв телефон (смартфон).

      Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
      Навремето точно така се подлъгах за моето ХТЦ дезаер с което съм и в момента - оказа се че наистина има бройки с АМОЛЕД но понеже от самсунг не дали достатъчно направили и със сони (защо пък не ние сме ХТЦ ще си правим каквото си искаме, и защо трябва да се обявява, на който каквото му се падне, но за да няма проблем просто няма да пишем АМОЛЕД на кутията)- най веселото е че като го поръчвах в електронния магазин пишеше АМОЛЕД но когато дойде на кутията никъде не видях, да пише АМОЛЕД (голяма екстра за времето си, на дали биха пропуснали да го отбележат), нещо ме осъмни и чак тогава се разрови и видях че всъщност АМОЛЕД е рядкост за ХТЦ. А аз се прецаках - което въщност не е голям проблем - телефона работи и до днес и дисплея не е лош в никакъв случай - даже си ми харесва. Но е гадно когато очакваш едно и получиш друго.

      Ха, Ха... Спомних си как смених моят Нексус Оне с Дезаир (почти същият телефон) и при отключването на бутлоадъра още първата Нощ, екрана стана черен и до там, телефона си работи, но без дисплей! Хванах се за главата и започнах да чета (Щото съм си парче инженер и твърдо вярвам в максимата "Ако Нищо друго не помага, прочети инструкциите") и се оказа, че съм качил драйвери за Амолед, а дисплея бил от първите ЛЦД-та. Та с много зор и на "тъмно" се оправих! Но споменът ми беше за много добро устройство и "Прекрасно" прекарана Нощ.

      Коментар


      • Re: Какъв телефон (смартфон).

        Дезире то има 16 версии като при едни процесора греее много при други не, някои от тях се рутват по различен начин, странен телефон
        JB то там е много капризно - при едни работи едно при други друго но всички са страшно бъгави и не стават за момента за JB има проблеми с драйверите и няма добър кърнъл. Така че, Алекс въобще не ме учудва, че си го скапал Аз продължавам да се боря с него за момента не става за самолет но върши работа.

        п.с Ще си го запазя докато се скапе.

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          И все пак този OneX, който ползвах беше чудесен и честно казано мисля, че си беше с AMOLED защото се виждаше много ярко на светло... Точно това ме привлече в този телефон. Аз по принцип съм си кьорчо и ако нещото няма ярък дисплей не е моят телефон. За съжаление това е единственото, което Motorola Defy+ няма иначе честно казано си я харесвам.

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Ето още една алтернатива:



            Прилично голям диспей - 4,5"
            Двуядрен процесор на 1 GHz
            РАМ 1 ГБ
            Две сим карти
            Камера 8 Mpx
            и най-хубавата екстра - Горила глас. Доста бой понесе за тестването и не се предаде

            Дойде с андроид 4.0.4
            Резултата от една седмица тестове - доста добре се държи и работи задоволително бързо. Единствения бъг, който забелязах е, че след всеки рестарт си сменя мак адреса на ви фи-то. Но ако не си ограничаваш рутера по мак адрес, това не е проблем.
            www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
            0898777327

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Честно казано HTC One ми харесва на дизайн, но нека видим как ще изглежда Samsung S4.
              http://www.mobilebulgaria.com/upload...2/pic_3089.jpg
              http://www.mobilebulgaria.com/upload...2/pic_3092.jpg

              http://www.mobilebulgaria.com/upload...ic_3_26284.jpg

              От видеото за дисплея на HTC One X не ми стана ясно дали е добър или не?

              А какво ще кажете за последния модел на Huawei Ascend P2? Ако дойде в БГ на прилична цена?

              Коментар


              • Re: Какъв телефон (смартфон).

                Дойде с андроид 4.0.4
                Резултата от една седмица тестове - доста добре се държи и работи задоволително бързо. Единствения бъг, който забелязах е, че след всеки рестарт си сменя мак адреса на ви фи-то. Но ако не си ограничаваш рутера по мак адрес, това не е проблем.
                Честито - доста добре изглежда, а това със смяната на мак адреса е много интересно да не е фичър, от сорта на фичърите на самсунг където можеш да си сетнеш цветовете на екрана да са негатив

                От видеото за дисплея на HTC One X не ми стана ясно дали е добър или не?
                Според видеото и според онези там разбирачи SLCD2 е по добро от SAMOLED. Демек на HTC то екрана е по добър.
                Честно казано HTC One ми харесва на дизайн
                Не е помислен добре - тези малки дупчици ще се запушват на всеки няколко месеца. На другите телефони са или по голями или изнесени леко навътре, за да не остъргват цялата мръсотия.

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Първоначално публикуван от maistora_1 Преглед на мнение
                  ...

                  От видеото за дисплея на HTC One X не ми стана ясно дали е добър или не?...
                  От видео ревюта не можеш да съдиш за екраните, трябва да се види и пипне телефона на живо. Но Оне Х има Страхотен екран, поиграх си с него за малко - не е моят телефон, НО екрана е Зашеметяващ!

                  Коментар


                  • От: Re: Какъв телефон (смартфон).

                    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                    Честито - доста добре изглежда, а това със смяната на мак адреса е много интересно да не е фичър, от сорта на фичърите на самсунг където можеш да си сетнеш цветовете на екрана да са негатив
                    Добра идея, не се бях сетил. То ще се окаже, че е плюс това
                    www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                    0898777327

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      За Нексуса и неговата батерия съм се объркал.
                      Днес след доста ръчкане и малко музика в края на деня съм на 28%. Не съм го очаквал, още повече с този големия екран. В моите ръце държи повече от Моторола Дефай, Моторола Атрикс и Айфон 4.
                      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                      08седем9010З60
                      MAKE RALLY NOT WAR
                      Confidence in Motion

                      Коментар


                      • Re: Какъв телефон (смартфон).

                        Ако го рутнеш с някое по леко ром-че и с кърнъл с възможности за овер и ъндер волт, ще кара и още повече. Аз в момента се занимявам с 4.2.2 желебина на ХТЦ Десире и колкото да твърдят че хаби батерия вече съм 2 ри ден с един заряд (което пак е двойно на ХТЦ сенс интерфейса) Ако не се дъни много ще го пусна за сваляне някой ако иска да си играе.
                        Последно редактирано от Daniel; 08-03-13, 07:01.

                        Коментар


                        • Дани, това за мен ли става въпрос?
                          Аз съм с Къстъм.
                          Прикачени файлове
                          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                          08седем9010З60
                          MAKE RALLY NOT WAR
                          Confidence in Motion

                          Коментар


                          • Re: Какъв телефон (смартфон).

                            Да, ама не знаех че вече си го рутнал

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Да се включа и аз с един въпрос. Оглеждам се за работен телефон. Нещата които искам са сравнително скромни-поща, прилична камера, много време за разговори . За момента ме е грабнала Xperia Go-приличен телефон, а го дават и доста устойчив и здрав механично. Та имате ли някакви отзиви и мнения за него или за подобни алтернативни модели?
                              Танки грязи не боятся!

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Първоначално публикуван от KamAZadjiq Преглед на мнение
                                Да се включа и аз с един въпрос. Оглеждам се за работен телефон. Нещата които искам са сравнително скромни-поща, прилична камера, много време за разговори . За момента ме е грабнала Xperia Go-приличен телефон, а го дават и доста устойчив и здрав механично. Та имате ли някакви отзиви и мнения за него или за подобни алтернативни модели?
                                Имам такъв от 4 месеца и проблеми не е създавал никакви а и верно е идиото устойчив.Ако му спреш данните и ГПСа батерията кара до 3 дена.Снимките през деня са перфектни а нощните гола вода.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X