Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
    В същност колко вдига един тир? Празен и по равно.
    Зависи от ТИРа. Ама без ограничител и без жал към двигателя нещо като 150-160. Впрочем по равно и пълен пак някъде толкова.

    В някои страни си правят състезания - ама само влекачите, без ремаркето.

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Тоя знак трябва да го има по-често.И на магистралите.
      Прикачени файлове
      Дизелов Jeep, не е Jeep.

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
        Тоя знак трябва да го има по-често.И на магистралите.
        Ако някой с лек автомобил се е качил на магистралата и не може да се движи с минимум 95 -100 км не е за магисталата . Същото важи и за водачи които не могат да управляват с тази скорост . Не случайно голямата част от произшествията са заради много бързо или много бавно движещи се МПС . Обикновенно на кривата ракета космоса и пречи . Камионите и техните водачи са същите участници в движението както всички останали . Това че има много празнично -парадни шофьори е вече друг проблем .
        По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
          Има го това дето казваш/показваш, но е рядкост, ТИР състезателите с над 105 са мах.1%
          Според мен доста по-малко. Много, много рядка срещам в последните години такива "състезатели". Говорим за България, на запад от Сърбия хич не срещам.
          יעבור
          «И това ще мине»

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Прав си, като се замисля, мах.1 на 1000 е по-скоро.
            Изпреварващите Бааавно на магистралата мисля че са много по-голямата опасност.
            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
            Суперспам - спама на суперите

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
              Изпреварващите Бааавно на магистралата мисля че са много по-голямата опасност.
              Ъхъм, особенно когато изпреварваш в лявата лента със 140 и на 300-400 метра преди теб един ТИР излиза от дясната лента и започва да изпреварва друг ТИР със скорост 92-93 километра в час, докато изпреварвания се движи с 90.
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                В лявата лента нямаш място със 140! В КМБ там се кара с над 200
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  В лявата лента нямаш място със 140! В КМБ там се кара с над 200
                  Това са тотални глупости! Когато има повечеко движение 90% от карането ми по магистрала карам именно в лявата лента и именно със 140 (ама реални 140, а не по километраж). За всичкото разстояние от София до морето я ме изпреварят 10-ина души, я не.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    Това са тотални глупости! Когато има повечеко движение 90% от карането ми по магистрала карам именно в лявата лента и именно със 140 (ама реални 140, а не по километраж). За всичкото разстояние от София до морето я ме изпреварят 10-ина души, я не.
                    Айде да не са 10-на, но не са и много, така че по принцип съм съгласен! А с 200 са абсолютна рядкост идиотите.
                    יעבור
                    «И това ще мине»

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Явно пътуваме по различни магистрали - или по-скоро, в различни моменти и концентрацията на идиоти е съвсем различна.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Това са тотални глупости! Когато има повечеко движение 90% от карането ми по магистрала карам именно в лявата лента и именно със 140 (ама реални 140, а не по километраж). За всичкото разстояние от София до морето я ме изпреварят 10-ина души, я не.
                        Шегува се чиляка ве
                        Трафика вече не позволява джигитстване с 200, едва след Пловдив и Плодовитово се отпушва. Вече си трябва 3-та лента до Пловдив.
                        Почивните дни е най-страшно - и трафик и Идиоти.
                        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                        Суперспам - спама на суперите

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Явно пътуваме по различни магистрали - или по-скоро, в различни моменти и концентрацията на идиоти е съвсем различна.
                          Изначално не планирам пътувания в "интересни" часове на "интересни" дати. Например никога не си тръгвам от море в последния почивен ден или рано сутрин на следващия. А в много случаи карам в лява лента по простата причина че в дясната има коловози и неравности. Имал съм случаи може би час никой да не ми се весне зад гърба изобщо, докато карам в лявата. Годишния ми пробег по магистрала сигурно е нещо като 3000-4000км.

                          ...Но по "GOlf-stream" пътувам почти през ден и то примерно в 17:30, когато вече не е като да няма движение. Даже и там рядко попадам на баш джигити. Почти цялата я минавам в лява лента с максимално разрешеното. Най-често ми се налага да пускам някой бързащ покрай тунелите - 80-те километра в час в люлинските тунели се нарушава масово.
                          Последно редактирано от sparkybg; 27-03-18, 10:52.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            По Люлин и Струма и аз карам страшно много. Също споделям, че летящите с над 140-50 са рядкост.
                            Аз обикновено си сетвам круиза на 122-125 (в по-голямата си част тези магистрали са с ограничение 120) и рядко ме настига някой в лявата лента.
                            Дори повече прелитащи има после след Кулата към Солун, отколкото у нас. Там веднъж след Серес нагоре по завоите се опитах да следвам един български пътнически бус, който пердашеше с над 120 при ограничение 60...
                            Което ме подсеща и за това, как тук във форума многократно е писано, че в гръцко се спазвало всичко и колко високи глоби имало. А реалността е, че точно там на практика можеш да настъпиш колкото ти е кеф и шанса да те спрат е доста минимален...поне в отсечката Промахон - Катерини.
                            Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                            Seat Leon 2007 1.9 TDI

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от Николай Календжиев Преглед на мнение
                              ...в по-голямата си част тези магистрали са с ограничение 120...
                              За люлин ми се чини че не си прав. Осен тунелите, където има ограничение е за хлъзгаво време. Иначе има табели за начало и край на магистралата и толкоз. Това поне в отсечката от околовръстното до Перник. Преди тунелите ограниченията са със знаци 120->100->80. Първия би бил излишен.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                За там наистина не съм 100% сигурен, но след кръговото на Перник със сигурност има знаци 120. И на доста места по мостове и разни завои за 110 или 100. Без снежинка отдолу.
                                Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                                Seat Leon 2007 1.9 TDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X