Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
    Има и още едно престъпление - не е помогнал на пострадалия, тия де ги е возил и те не са помогнали, бахти долните помияри.
    Те "се поглъщат" в случая по-леките престъпления от по-тежкото, съгласно народно-демократичното ни наказателно право. Да не говорим, че ако нямаме поглъщане, имаме съвкупност, при която се налага наказание само за най-тежкото от всички извършени престъпления. Любимо средство за тормоз от преподаватели-"пеналисти" над студенцията: "кога имаме поглъщане, а кога съвкупност".

    Но-о-о-о-о, никой не казва от какво е починал Милен Цветков? Да не стане като с "младежа Тодор от Враца и злите "понички", дето го бяха били, но не го бяха, видиш ли убили", липсвало причинно-следствена връзка...
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • icos
      icos коментира
      Редактиране на коментар
      Няма. 4 несъвместими с живота травми, сред тях разкъсване на аортата. Но адвокатите на винпрома ще намерят за какво да се хванат, мисля.

  • Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение

    Не че нещо, ама как да му помогне в конкретния случай? Дори и да иска.
    Кво ти става?? Поне да му извика линейка не се ли сещаш. Отделно ти е задължение описано и в закон, ако нямало кой да го възпита.

    "Водач на превозно средство, който след превозна злополука, в която има участие, не окаже необходимата помощ на пострадалото лице, която е могъл да му даде без опасност за себе си или за другиго, се наказва с лишаване от свобода до една година или с пробация."

    Ааа сетих се, ако е на пътя е в опасност да му помогне

    Дайте сега да хайнализираме %-та на съпричиняването , ето можеше да не е натиснал спирачка, удара щеше да е по-лек.
    Също къде блеее, ами не даде мръсна газ и в дясно, ами се е запречкал на червено Айде наследниците да плащат Аудито и целувайте ръка.
    Последно редактирано от DBRS; 21-04-20, 18:52.
    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
    Суперспам - спама на суперите

    Коментар


    • А от три пъти да познаем кво ще стане
      https://mobile.frognews.bg/article/194951/
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • Чавдар (V93)
        Чавдар (V93) коментира
        Редактиране на коментар
        Този на Лъчо сигурно е избягал, щото и той е бил "употребил".

      • ivo-police
        ivo-police коментира
        Редактиране на коментар
        Този на Лъчо сигурно е избягал, щото и той е бил "употребил"....

        Или е трябвало да отнесе някой незаконни вещества...
        ПП А кой е бащата ...,че не се споменава???

      • veskov
        veskov коментира
        Редактиране на коментар
        Бащата си е баща, вечен депутат с много акъл и съмишленици
        https://m.19min.bg/news/8/126064.html

    • #3897.1
      icos коментира
      Днес, 19:45
      Няма. 4 несъвместими с живота травми, сред тях разкъсване на аортата. Но адвокатите на винпрома ще намерят за какво да се хванат, мисля.
      Аз не видях, къде го пише това?
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


    • Гнилата ябълка прави анализ:

      Според тези показания излиза, че произшествието не е запазено /части хвърчали навсякъде/, което ще компрометира доказателствената стойност на протокола за оглед.
      Ще се назначи съдебно- медициннска експертиза, която ще съобрази тези показания, а един от въпросите ще изясни пряката причинна връзка между деянието и причинената смърт или опосредствуването на настъпилият резултат от други фактори - преместването на пострадалия, приема на вода, неадекватната и несвоевременна помощ.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • Самодържец
        Самодържец коментира
        Редактиране на коментар
        Да де, и за децата е ясен този свидетел, въпроса е, че трябва да бъде разследван, по-добре преди свидетелските му показания да са оказали планирания ефект.

    • Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение

      Кво ти става?? Поне да му извика линейка не се ли сещаш. Отделно ти е задължение описано и в закон, ако нямало кой да го възпита.
      а.

      Не че нещо, ама сигурно поне 50 сеирджии са се обадили на 112, преди келеша да осъзнае какво е направил.

      Коментар


      • DBRS
        DBRS коментира
        Редактиране на коментар
        Тъй де, също е опасно да иде да го пита.
        Децата на Цветков цялата ли Q7-а трябва да платят, или само аирбеците? (че ако Цветков беше дал газ, те нямаше да се включат)

      • cecoa1
        cecoa1 коментира
        Редактиране на коментар
        И 50 сейрджии са го видели оня да си тършува нещо по колата и около нея, без да се интересува въобще какво е направил, и дали има пострадали.

    • DBRS коментира
      Днес, 20:33
      Тъй де, също е опасно да иде да го пита.
      Децата на Цветков цялата ли Q7-а трябва да платят, или само аирбеците? (че ако Цветков беше дал газ, те нямаше да се включат)
      Готин идеЙ подхвърляш Дали пък Милен не е бл(е)ял на зелено и всъщност да не е било червено?
      Знам-знам, ще посочите пешАходците, ама у КаЭмБея, те си пресичат така, като им дойде поривът, без особено значение какво им показва светофарът. И един като се престраши и повлече крак, другите стадно се впускат след него.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • Някъде ми се мярнаха скрийншотове, че към момента/деня на катастрофата кюседмицата е нямала валидна ГО?
        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

        Коментар


        • Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
          Някъде ми се мярнаха скрийншотове, че към момента/деня на катастрофата кюседмицата е нямала валидна ГО?
          Това какво променя?

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение

            Това какво променя?
            Променя, че наследниците на Милен Цветков ще получат един гол... вместо обезщетение. Не случайно мадам майката префъргала спешно имоти - казаха сутринта по една ТВ.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • IvanIvanovi
              IvanIvanovi коментира
              Редактиране на коментар
              има Гаранционен фонд, той плаща при липса на ГО

            • Самодържец
              Самодържец коментира
              Редактиране на коментар
              Но има и регрес към физическо лице.

          • Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
            Някъде ми се мярнаха скрийншотове, че към момента/деня на катастрофата кюседмицата е нямала валидна ГО?
            CA2772XA има в Булинс.
            пиян и дроги, регресен иск към него би трябвало да има, или мама ще трампи нещо, че да не е осъден.
            Ъъъъ туй ако няма съпричастност де, ако помниш помиите с една жертва сгазена на зебра със 100.. (зебрата не е у Серенгетиту)
            Последно редактирано от DBRS; 21-04-20, 21:22.
            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
            Суперспам - спама на суперите

            Коментар


            • Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение

              Това какво променя?
              От морална или юридическа гледна точка ти е питането?
              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

              Коментар


              • Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                Ъъъъ туй ако няма съпричастност де, ако помниш помиите с една жертва сгазена на зебра със 100.. (зебрата не е у Серенгетиту)
                Да, тва със съвината явно е модерна тенденция. Синът на мой бивш бизнес партньор претрепа 3-ма души (2ма на място, един починал след това), с доказан алкохол и 2х превишена скорост. Хем не му беше и първа издънка. Апелативния му вдигна присъдата, но на ВКС намериха съ-вина на единия от загиналите. Реално и ефективно лежа 3 години (броено от датата на задържането му, демек - 2 години) като лежа е силно казано.

                За да ти предваря реакциите - не, не са виновни съдиите. Законите са ни смотани.
                Последно редактирано от windwarrior; 21-04-20, 22:57.
                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                Коментар


                • По видеата дето излязоха изкарах скоростта в момента на удара между 75 - 85 km/h

                  На друго видео се вижда, как двама човека (единия ми прилича и на полицай) помагат на Цветков да излезе от колата и го съпровождат (ходи си сам) до тротоара.
                  /това между другото не е за чудене, защото лично съм гледал как един младеж си ходеше съвсем нормално след катастрофа с оказа се - счупен крак /

                  Коментар


                  • Самодържец
                    Самодържец коментира
                    Редактиране на коментар
                    Моментния шок те държи, след това рухваш.

                • Съвината си е обективно съществуваща. По чисто популистки подбуди, у нас законодателят направи така, че в определени случаи съвината да не се отчита при определяне на наказанието. Което от правна страна е пълна дивотия. Но това ще стои като текст в закона, докато тия са управляващи.
                  Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X