Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фенери, модели, избор и препоръки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Фенери, модели, избор и препоръки

    Реално файда няма. Но реално аз бих взел това с дисплейчето. Ралзликата между двете е дисплея + един чип вътре, дето управлява дисплея. Просто тоя с дисплея ти дава повече информация, включително като каква е разпознал батерията.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Фенери, модели, избор и препоръки

      От това, което разгледах мисля, че особен смисъл от диспея няма.
      Разликата в цената не оправдава "познанието".
      Поне аз не бих я платил.

      П.С: Вместо "телевизор" бих предпочел това.
      Повече практична фунционалност за подобна цена.
      Не зная само има ли го "локано", което не е малък негатив в негова полза.
      Аман от "плати пък ше видим..."
      Последно редактирано от Esper; 25-11-14, 18:38.
      Враг усраине

      Коментар


      • От: Фенери, модели, избор и препоръки

        Ясно ! Май ще заръчам дисплейно

        Коментар


        • От: Фенери, модели, избор и препоръки

          Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
          Въпрос - притрябва ми що-годе биващо зарядно. Спрях се на Нitecore (intellicharger), oобаче се чудя дали да е i4 или D4. Като гледам разликата е само в LCD дисплейчето в полза на D4, но реално има ли файда да взимам него ?
          Не баш. Както и за други.
          http://www.candlepowerforums.com/vb/...ecore-D4-vs-i4
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • От: Фенери, модели, избор и препоръки

            Да взема пък някакво Imax b6 ?

            Коментар


            • От: Фенери, модели, избор и препоръки

              Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
              Да взема пък някакво Imax b6 ?
              Като седнеш да го калибрираш или поне видиш колко му е грешката и всеки път да седиш с книжка в ръка, вероятно бързо ще го зарежеш. За разлика от гореспоменатите, то не може да решава само. Може би I2/, новата версия.
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • От: Фенери, модели, избор и препоръки

                Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                Като седнеш да го калибрираш или поне видиш колко му е грешката и всеки път да седиш с книжка в ръка, вероятно бързо ще го зарежеш. За разлика от гореспоменатите, то не може да решава само. Може би I2/, новата версия.
                Искам да може да зарежда 4 елемента , затова се спрях ба I4/D4

                Коментар


                • От: Фенери, модели, избор и препоръки

                  Аймакс-а както и производните не са най-практичното нещо за ежедневна употреба.
                  Всеки път си чупех нокът докато го пусна да прави нещо.
                  Може би точно защото го ползвах инцидентно но факт е, че е сложно за употреба.
                  Неинтуитивно.
                  Дървено.
                  Същото се отнася и за iCharger.
                  На този тип зарядни основното им предназначение е да зареждат батерийни пакети в балансен режим.
                  За това са незаменими!
                  Ползването им за зареждане на единични бройки елементи е като да биеш враПци с гаубица.
                  Не че не може но не си струва
                  Враг усраине

                  Коментар


                  • От: Фенери, модели, избор и препоръки

                    Говори се за това, дето Спарки го е снимал. Двуканалното, скъпото, работи точно и коректно. Фирмата е дъщерна, дъртата майка е една.
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • От: Фенери, модели, избор и препоръки

                      Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                      Говори се за това, дето Спарки го е снимал. Двуканалното, скъпото, работи точно и коректно. Фирмата е дъщерна, дъртата майка е една.
                      Аха..
                      Май реших да заръчам едно i4 , пък да видим

                      Благодарско за съветите ..

                      Коментар


                      • От: Фенери, модели, избор и препоръки

                        Аз пък доколкото разбирам I.Stoyanov търси 4 канално а не 2 канално.
                        А 4 каналният вариант I4/D4 е не точно истинско 4 канално в смисъла на Xtar примерно.
                        Тези дни ще поръчам точно Xtar XP4 за баща ми и ще видим какво има вътре и как се държи.
                        И аз се двоумях какво да му взема и за неговият случай прецених, че второто е по-функционално.
                        Ще наснимам и аз преди да го "сдам"
                        Враг усраине

                        Коментар


                        • От: Фенери, модели, избор и препоръки

                          I4 е два канала на 0.75А или 4 на 0.5А. Всичко останало си е автономно за всяка батерия. i2 е твърдо 2x0.5А. Друга разлика няма. Поне на мойто няма никаква разлика между двата канала.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Фенери, модели, избор и препоръки

                            Да, точно това имам предвид.
                            Враг усраине

                            Коментар


                            • От: Фенери, модели, избор и препоръки

                              И на мен ми е дерт, но няма ли някъде само държачите са батериите, че половин ампер за 26650 е много бавно, повечето лаптопи се пълнят за около час и нищо им няма.
                              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                              Коментар


                              • От: Фенери, модели, избор и препоръки

                                Има, в БГ, ибей
                                От този последният търгаш точно съм поръчал няколко разновидности за 18650 холдъри и е крайно време да пристигнат вече.
                                За 26650 обаче не съм виждал но и не съм търсил - някой ако знае да сподели.
                                А баКтериите на лаптопите се пълнят за около час-два ама имат сериозни защити и контрол вътре в тях.
                                Както и елементите не са от алиекспреса по няколко долар бройката и са избрани така, за да държат на такъв интензивен режим.
                                Масовите зарядни няма как да ги направят за такова нещо.
                                Просто елементите имат неприятната склонност да се взривяват или поне запалват при неправилна експлоатация.
                                Зарядните са правени така, че да са безопасни каквото и да сложиш вътре.

                                Ако се гонят високи постижения и максимума - подобни гнезда за елементи и зарядно като iMAX, iCharger, Powerlab, Pilsar...
                                На тях вече може да им кажеш да правят каквото пожелаеш...
                                Е, мусака май не могат
                                Враг усраине

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X