Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фенери, модели, избор и препоръки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Фенери, модели, избор и препоръки

    LED фенер,челник с 300лумена

    https://www.foxfury.com/products/detail.php?id=3

    лошото е цената...220$
    хубавото е, че водо-(до 6м.),огно-(до 250С),ударо-устойчив. Професиоанален,пожарникарски модел.
    Аз лично,съм за 1 бройка
    С два такива,стават и за дневни светлини на джипа

    Разгледайте и сайта има и други LED фенери,но този ме спечели

    Има и модел с 520 лумена,но е 330$...
    https://www.foxfury.com/products/detail.php?id=64
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от charger; 05-03-10, 20:46. Причина: добавяне
    Пътят е целта.

    Коментар


    • #62
      До: Фенери, модели, избор и препоръки

      Той добре те е спечелил, ама имай в предвид че барабар с батериите тежи.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #63
        До: Фенери, модели, избор и препоръки

        Според мен,батериите на кръста.Иначе ти пада главата след 10 минути...

        Имат и боен фар...11.000 лумена
        цената.....

        https://www.foxfury.com/products/detail.php?id=132
        Пътят е целта.

        Коментар


        • #64
          До: Фенери, модели, избор и препоръки

          Аз ползвам също на Fenix, като моя модел е LD20 с две батерии АА. 180 лумена на максимална мощност и така батериите издържат 2 часа и 20 мин /при мен толкова издържаха/. Продават се и в България иза моя при купуването ми поискаха 90лв, което си е добра цена за това качество.

          Коментар


          • #65
            От: До: Фенери, модели, избор и препоръки

            Както повечето колеги във форума и аз съм с "колекцийка" от фенерчета-малки ,големи ,диодни,халогенни и т.н. От халогенните съм много доволен от 6 волтов на филипс-фокосиран и почти без разсейване но повода да се включа е коментариите по темата е последната ми придобивка. Подарък от малкия син-"SacredFire NF-558" .Компактен с три режима на осветяване,водо и ударо устойчив и свръхконцентриран лъч. Може би най-доброто като съотношение -цена-качество...P.s.-Сина го е поръчал по интернет и е платил 35 лева.

            Коментар


            • #66
              От: Фенери, модели, избор и препоръки

              Колеги, знам, че хубавото струва пари, но тъй като нямам нужда от нещо кой знае колко сериозно - според вас какви са недостатъци на т.нар светодиодни платки. В момента гледам на пазара челници с 9 такива диода със захранване с 3 АА батерии за 5 лв (без батериите) - дали си заслужава и ще върши ли работа при смяна на крушка на фар, гума или друга аварийна работа по автомобила.

              И в духа на въпроса - магазин в София за електронни джунджурии на народни цени, подобен на Петров Електроника в Стара Загора някой знае ли дали има ?
              Александър

              Коментар


              • #67
                От: Фенери, модели, избор и препоръки

                За тази работа почти всяко светодиодно фенерче върши работа.
                0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                Коментар


                • #68
                  От: Фенери, модели, избор и препоръки

                  Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                  Колеги, знам, че хубавото струва пари, но тъй като нямам нужда от нещо кой знае колко сериозно - според вас какви са недостатъци на т.нар светодиодни платки. В момента гледам на пазара челници с 9 такива диода със захранване с 3 АА батерии за 5 лв (без батериите) - дали си заслужава и ще върши ли работа при смяна на крушка на фар, гума или друга аварийна работа по автомобила.

                  И в духа на въпроса - магазин в София за електронни джунджурии на народни цени, подобен на Петров Електроника в Стара Загора някой знае ли дали има ?
                  Стават, стават. И имаш две свободни ръце.
                  Моите са с 20 идиота. Имат 3 степени - 1, 7 и всичките.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Фенери, модели, избор и препоръки

                    А магазин в София с по-голям избор? Имам специално изискване - да се захранва с две или три батерии АА (от най-масовите), че имам излишни акумулаторни и зарядно.
                    Александър

                    Коментар


                    • #70
                      От: Фенери, модели, избор и препоръки

                      Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                      А магазин в София с по-голям избор? Имам специално изискване - да се захранва с две или три батерии АА (от най-масовите), че имам излишни акумулаторни и зарядно.
                      Моите са от Конрад, но са с 3хААА.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Фенери, модели, избор и препоръки

                        Този Конрад не е ли собственост на един О.З. Генерал ? Май или ще отида до Илиенци, или ще изчакам като отивам към Стара Загора.
                        Александър

                        Коментар


                        • #72
                          От: Фенери, модели, избор и препоръки

                          http://www.youtube.com/watch?v=IySW7aKQqxU
                          Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Фенери, модели, избор и препоръки

                            Харесал съм си този модел: http://bulgarianenergy.com/articlede...?ArticleID=112
                            как Ви се струва?
                            Поздрави
                            Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Фенери, модели, избор и препоръки

                              Като откровено менте...
                              VPetrov.photography

                              Коментар


                              • #75
                                От: Фенери, модели, избор и препоръки

                                Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                                Като откровено менте...
                                Предварително да си кажа, че показаният сайт не ми е безразличен, но колегата, който пусна линк не го познавам. Светодиодът е CREE(най-квалитетната марка светодиоди), корпусът е метален, хидроизолацията и спойките са добри, имат две години гаранция... Не съм имал щастието да ползвам фенери от най-висок клас, като някои от показаните по-горе, затова не мога да ги сравнявам, но нямат нищо общо с еднодневките за по 3-10лв.
                                Венци, с удоволстивие бих ти предоставил фенер за тест, ако имаш желание да споделиш впечатления.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X