Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риза "за гората"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Риза "за гората"

    Ъп.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: Риза "за гората"

      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
      Ъп.
      Искам да попитам и евентуално да дам идея - почти никога не си навивам ръкавите до лактите - дали няма възможност системата за навити ръкави да не бъде над лактите, а под тях?
      "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

      Коментар


      • От: Риза "за гората"

        Ръкавите винаги могат да се навият, докъдето решиш, без да се ползуват щрифелките. Съмнявам се, при този дебел плат и твърди маншети, ръкавите да се развият сами.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • От: Риза "за гората"

          Не, не се развиват. Не че сезонът дава много поводи да се изпробва.

          Коментар


          • От: Риза "за гората"

            То, щото пък над лактите се развиват? Въпросът беше принципен - защо се слагат щрифелките над лактите, а не под тях.
            "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

            Коментар


            • От: Риза "за гората"

              Защото "къс ръкав" (ефектът, търсен с навиването) се разбира такъв над лакътя - предполагам.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Риза "за гората"

                Когато "навивката" е под лакътя, свиването на ръката е малко неудобно и създава напрежение.
                Ще ми се да обобщим коментарите и забележките:
                1. Копчетата да са по- големи и здрави.
                2. Вътрешните прегради на джобовете да се затварят или да ги няма.
                3. Джобчето на ръкава да е на по- удобно място и по- голямо. Да не се закопчава.
                4. Щрифелките да са копче- илик, без гайката.
                5. Закопчаването на джобовете не допада на част от потребителите. Да се мисли в посока обикновено копче или тик так...?
                6
                7...
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: Риза "за гората"

                  Джобчето на ръкава си е на много добро място. Закопчаването и особено размерът му, е което го прави неизползваемо (даже такова закопчаване може да е плюс, стига джобчето изобщо да може, да се ползва).
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Риза "за гората"

                    4. Не, така е чудесно и по-удобно и по-здраво
                    5. Скрито копче, пускал съм снимка, не знам как се казва този тип
                    1. Да
                    2. Да ги няма
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Риза "за гората"

                      8. Джобовете да са карго кройка

                      И да - вътрешните джобове да останат, в идеалния случай - с някакъв вид допълнително закопчаване (цип, велкро)
                      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                      Коментар


                      • От: Риза "за гората"

                        9. Голяма гайка за окачане на гърба и малко по сериозна от сегашната на врата
                        Technical Rescue Direct - life lies in courage
                        http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                        Коментар


                        • От: Риза "за гората"

                          Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                          9. Голяма гайка за окачане на гърба и малко по сериозна от сегашната на врата
                          Присъединявам се.
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • От: Риза "за гората"

                            Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                            9. Голяма гайка за окачане на гърба и малко по сериозна от сегашната на врата
                            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                            Присъединявам се.
                            А, ако вместо задното копче на яката, сложа две копчета с аралък... 5 см, примерно?
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • От: Риза "за гората"

                              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                              Когато "навивката" е под лакътя, свиването на ръката е малко неудобно и създава напрежение.
                              Ще ми се да обобщим коментарите и забележките:
                              1. Копчетата да са по- големи и здрави.
                              2. Вътрешните прегради на джобовете да се затварят или да ги няма.
                              3. Джобчето на ръкава да е на по- удобно място и по- голямо. Да не се закопчава.
                              4. Щрифелките да са копче- илик, без гайката.
                              5. Закопчаването на джобовете не допада на част от потребителите. Да се мисли в посока обикновено копче или тик так...?
                              6
                              7...
                              Аз и така пак бих си купил, ама:
                              1. Не са ми правили проблеми.
                              2. Да ги има, ама да се затварят, може малко велкро.
                              3. Нямам мнение.
                              4. Не знам какво е шригелки.
                              5. Може би малко повече велкро ще е достатъчно, цяла лента и по широка.
                              "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

                              Коментар


                              • От: Риза "за гората"

                                Ако искам да направя нещо за напролет, времето започва да ме притиска. Трябва ми месец, за да доставя плата, така че да се съсредоточим върху него, а после да бистрим модела. Давайте впечатления от плата. Трябва вече да сте го прали и носили по 5-6 пъти.
                                Първоначално публикуван от torozoff Преглед на мнение
                                Здрасти. Дали имаме идея как да се изчисти сахарата от брика?
                                Категорично мнение нямам. Моята САХАРА се опитах да я боядисам с БРИК, но след като ги бях прал и двете по 2-3 пъти, ама отделно. Не ми се получи. Пералната, където ги боядисват, препоръчват САХАРАТА да се изпере с бялото пране (чаршафи, калъфки, покривки, бельо) БЕЗ ДА СЕ ОБРАБОТВА ПРЕДВАРИТЕЛНО С ВЕНИШ и подобните му. Пробвай и кажи какво става.
                                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X