Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риза "за гората"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Наясно съм, че не съм в правилната тема, но ще я използвам.
    Трябва да знаете колеги, че освен ризи за гората, освен ризи и панталони за сватби и балове, Венци шие страхотни работни облекла. Днес получихме екипите на медицинския център, отлични са.
    Девойките много ги харесаха. Искате ли да изпратя снимки, с облеклото или без
    Венци, благодаря приятелю!
    И е време да минеш, за да се видим на живо.

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
      ...Девойките много ги харесаха. Искате ли да изпратя снимки, с облеклото или без
      Интересът е чисто академичен, но дай да погледнем като си предложил...
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
        Наясно съм, че не съм в правилната тема, но ще я използвам.
        Трябва да знаете колеги, че освен ризи за гората, освен ризи и панталони за сватби и балове, Венци шие страхотни работни облекла. Днес получихме екипите на медицинския център, отлични са.
        Девойките много ги харесаха. Искате ли да изпратя снимки, с облеклото или без
        Венци, благодаря приятелю!
        И е време да минеш, за да се видим на живо.
        Имам едно чувство, че не си свърших работата, както трябва. Щеше да е добре, да сваля мерките на персонала лично. Особено на дамите, понеже там силуетът е по- сложен, отколкото на мъжете. За следващия път, ще избегнем тоя пропуск.
        Последно редактирано от Тропчо; 12-06-23, 22:14. Причина: Пропуснат пълен член
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
          Интересът е чисто академичен, но дай да погледнем като си предложил...
          Е, при тоз академичен интерес как да откажа -
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-c4a4f51b9541d90fe2469a23be9d9090-V.jpg
Прегледи:519
Размер:231.4 КБ
ID:6926900

          Коментар


          • * като за болничен аптекар, на гащите трябва да има гайка, за да си завържеш сиджимката с ключовете.....

            Странно, но аз също като теб имам усещане, че не си си свършил работата....

            Както сам си писал съвсем малко по-горе...
            Последно редактирано от deyan_h; 25-06-23, 15:18.
            - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
            - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

            Коментар


            • Savov, би ли пуснал в операционна...
              Някой с джобове?
              Ако да-напомни ми НИКОГА да не влизам в твоя операционна нито аз, нито роднина.
              - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
              - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

              Коментар


              • Savov
                Savov коментира
                Редактиране на коментар
                Нема да пуашиш, един път се умира!

            • Смятам да отлагам..
              Поне за сега.
              Така че... Май няма да се видим по твоята специалност...
              ​​​​​​))
              - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
              - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

              Коментар


              • Операционните престилки са съвсем друг сегмент и ти, драги аптекарю, много добре го знаеш. Същото важи и за много сектори в хранителновкусовата промишленост. Рискът от попадане на чужди предмети е подробно описан в нормативните документи. Това не значи, че през цялото време докторите и сестрите трябва да ходят с връзки на гъба, ръкавици и мрежички на главите. Бъркаш понятията, но ти и това добре го знаеш.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • Много страсти в тази тема. Да поясня - става въпрос за медицински екипи, които не са показани на снимката по-горе. Тя е на мостри, които ми бяха изпратени за обща представа. Дрехите, поръчани на Венци са за медицински център, в който се осъществяват амбулаторни прегледи. Аз работя с престилка, сестрите и рехабилитаторките с обикновени туники и панталони. Дрехите ни са с перфектно качество, ушити в предприятието на Венци и на много приятелска цена. Писах тук, за да му благодаря. Селски аптекари и подобни по принцип избягвам да оперирам, тъй като не съм хирург.
                  Лека вечер и наздраве за работническо-селското здравеопазване!

                  Коментар


                  • Венци бре! Ти кога ше ми ушиеш една риза "за гората", дето по-да ми е по размер? Пазарил съм те отдавна, ама от време на време да подсещам, А? Нещо стандартният размер ми е леко блузонест.
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                      Венци бре! Ти кога ше ми ушиеш една риза "за гората", дето по-да ми е по размер? Пазарил съм те отдавна, ама от време на време да подсещам, А? Нещо стандартният размер ми е леко блузонест.
                      Знам, Стояне. Много неща ми се въртяха в главата с тия ризки, но много неща се и промениха. Елементарни сметки показват, че тая ризка в момента излиза стотина кинта. Сърце не ми дава да предложа такава цена тук.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • Стоян Боюков-Sariones
                        Стоян Боюков-Sariones коментира
                        Редактиране на коментар
                        Е предложи ми на мен де!

                      • Тропчо
                        Тропчо коментира
                        Редактиране на коментар
                        Хм! Пак ще посмятам и ще пиша.

                      • Стоян Боюков-Sariones
                        Стоян Боюков-Sariones коментира
                        Редактиране на коментар
                        Аз, като малките деца! ! Реве, докато не му дадат играчка.

                    • Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                      Елементарни сметки показват, че тая ризка в момента излиза стотина кинта.
                      Е преди шест (мале кога минаха) години беше седемдесет (май) - какво толкова!
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • Аз съм за ако мога да я наглася към комплект с един мото елек за лятото екстра ще е към рокетската визия.
                        Няма страшно в умирачката...
                        Страшното е да си жив!...

                        Коментар


                        • Натискът (тук, по телефона, вайбър, в други форуми и лице в лице) беше сериозен и след седем-осем (да не се бърка със седем осми) години поддавам.
                          Ще го направя малко по- подробно, за да ви запозная с процеса по изготвяне на едно изделие. Може и да се появят полезни съвети от ваша страна. Започваме с материала:
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20240312_205905.jpg
Прегледи:136
Размер:182.1 КБ
ID:6959478
                          ПО- НАТАТЪК ЩЕ СИ ГОВОРИМ ЗА МОДЕЛА И ПРОМЕНИТЕ ПО НЕГО!!!
                          Снимката е илюстративна, не очаквам да си извадите някакви изводи от нея, та ще обясня.
                          Всички са бели и приликата им свършва дотук. И като качества, и като цена. Всички са 100 % памук, между 260 и 300 гр./кв.м. а S13-89 е почти същото, като плата на предишните ризи. Имат разлики в сплитката и обработката, но и петте предложения са здрави и читави платове. Не се "цепят", нито по основа, нито по вътък. Тук идва и първият ми въпрос:
                          Предните ризки бяха леко "мъхести" от едната страна. Освен това, като цяло, платът (каки и сахара) беше дебел и мек. Такъв ли да остане, или предпочитате малко по- стегнат плат, може би и с една идея по- тънък?
                          Отсега си казвам, че това ризле ще доближи 100 кинта, а предишните бяха 60.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • icerunner
                            icerunner коментира
                            Редактиране на коментар
                            На предната риза плата (зелената) беше чудесен. Косур съм и намерил единствено на копчетата и на сиджимката за окачане (дето си я взел от балните ризки), тук някой здрав канап ще да е в тон с ризата…

                        • Онази беше прекалено дебела за мен.Сега за други може и да е била добра знам ли.
                          Според зависи ползването.
                          С мъхестото нямам проблем принципно.
                          Важното е да държи на бой,пране и сушилни...щото жената така ги убива всичките ми дрехи.
                          Ако си струва що да не купи човек и за 100лв...тя инфлацията си ева мамата от тогава и реално трябва да е 120лв,но да не си вдигам сам цената дето да плащам...
                          На мен мото ризата онзи ден ми дойде на 2,5(цена на едро) от тая цена...ама ти такива не шиеш...а има пари там.
                          Няма страшно в умирачката...
                          Страшното е да си жив!...

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X