Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
    И задължително заключващ се хладилник да го държи вътре че идват жегите
    Абе то си го пише и в книжката,ма кой да чете.Предишния съм си го сложил на шкафчето и си чета любовно романче от Нора Робъртс и ред сълзи ред сополи.И те така съм си заспал.Събуждам се сутринта от някаква гадна миризма на пластмаса.Скачам от леглото с мисълта за пожар,поглеждам към шкафчето и какво да видя.Тя жената гад,не загасила нощната лампа и 17-ката се разтекла,само тритиевите мерници седат щото нали са метални.Сега за новия си спазвам мерки за безопасност.Носи си от октомври до края на април после във фризера при месото.

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
      Тъй тъй, баш се чудих с какво да си направя чайче... Ама няма да е лошо да взема и лист от твоя тефтер с паролите, та ако пак затриеш някоя да ми се обадиш да ти я кажа
      Издебна ме да ми го върнеш тъпкано- чакал такъв.

      А иначе по темата: пистолетите НЕ СА за употреба в печката. НЕ В ПЕЧКА! Било те и от стомана или броня за танкове.
      Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Тези които се е*ават с Глок първо да се огледат дали жените им в кухнята на готвят с пластмасови прибори и после да пишат небивалици на тема сапунерки, ПВЦ и т.н.
        Only after the last tree has been cut down,
        Only after the last river has been poisoned,
        Only after the last fish has been caught,
        Only then will you find that money cannot be eaten.

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Моля модератор да премести темата в "хумор и закачки" или пък "честитки". Разказахте и играта на тази тема...

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Или просто да се преименува на Превъзходството на Глок...

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Като публикувах статията, нямах превид да се захванете да коментирате как човека хвали продаваната от него стока, а да се наблегне малко на цифрите. Примерно с Хиртенбергер-ите.
              If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Аз не разбирам,с някакьв Глок имам изпуцани около 5 пьлнителя 9мм и се чудя как ви е удобно това в рьцете,все едно сапунерка дьржа,едно такова до никьде ми стои.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Аз не разбирам,с някакьв Глок имам изпуцани около 5 пьлнителя 9мм и се чудя как ви е удобно това в рьцете,все едно сапунерка дьржа,едно такова до никьде ми стои.
                  Къде си бе босееее, яла тука да те черпа една бира...
                  Язе като приказвам в един момент се чудя вече дали не съм сбъркан нещо и не са ми стандартни мотовилките, че го намирам неудобно...това.

                  Димитраки, аз на цифри не вярвам. Още повече, че и ти не ми даваш да стрелям с твоето нещо, че да не му намеря кусур някакъв, то от това повече няма на къде де.
                  42

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Не си достоен за Глок. Като "пораснеш", ще ти дам. Колкото и да не вярваш на цифри, има много истини в статията. Истина е колко служби са въоръжени с Глок. Истина е, че за толкова кратко време Глок си извоюва едно от челните места в световните класации, и това е доказано от потребителите му. Не само цивилни потребители, но армии, полиции, служби и частни фирми.
                    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Глок е един прекрасен и доказал се пистолет.
                      Това, че някой не го харесва /включително и аз/ ни най-малко не намалява качествата му.
                      сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                      dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                        Глок е един прекрасен и доказал се пистолет.
                        Това, че някой не го харесва /включително и аз/ ни най-малко не намалява качествата му.
                        Съгласен!
                        Проблема е в помпозността на статията предадена от едни конкретни думички. Лекинко съм чувствителен като стане въпрос за най-добър пищол без значение дали става въпрос за глок, зиг, ХК или пм. Иначе за садилото - има си качествата и дори съм имал глупоста да споделя на кокалестия тип, че първия ми идеал за пистолет е бил Г19- по него време ген.3, но мина време и вече съм на друг акъл, по една или друга причина.
                        42

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          На мене пък Глока ми е много удобен и ергономичен.Не като да не съм стрелял и с друго.
                          Имам приятел с Глок 45калибър и иска да го сменя.Харесва му пистолета, ама нямал предпазител като Макаровия.
                          Аз Зиг например не харесвам и на снимка колкото и да е невероятен, ако ми харесваше него щях да си купя.
                          Въпрос на вкус.Както с колите,жените,ножовете и т.н.

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
                            На мене пък Глока ми е много удобен и ергономичен.Не като да не съм стрелял и с друго.
                            ...........................................
                            Въпрос на вкус.Както с колите,жените,ножовете и т.н.
                            Не харесвам дори и да са Глок:
                            1. "Четвъртити" ръбести пищови.
                            2. Пластмасови/полимерни
                            3. Пистолети без външно петле/чукче.
                            сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                            dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                              Къде си бе босееее, яла тука да те черпа една бира...
                              Язе като приказвам в един момент се чудя вече дали не съм сбъркан нещо и не са ми стандартни мотовилките, че го намирам неудобно...това.
                              Е мЪ де сьм ма не разбирам,да не скочат разбиращите.

                              Малки са ми рьцете,на стрелбището сме с 2 СИГа 220 нерьждавейка,един Глок 9 мм / ба ли му модела,не искам и да го знам /една барета 9мм,един 229 в 9 мм,2 Рюгера 22/45......... и няма по-неудобен ЗА МЕН и по-пласмасово стоящ пищов от Глока,пипам го и ми стои едно такова като малкото пласмасово Умарексче на сина.Сига не ми пасна сьвсем та му сложих Е2 чирени и заспа,229 дойде с такива,Беретата ми падна точно и като я лепнах си стреля точно в моите рьце за разлика от Глока който ни застана ни цели,по една педя отклонение ми дава на 15 метра в сравнение с Беретата да речем.

                              Не го знам колко е добро,но наистина се чудя как може да ви е удобно това.ХК пробвах,ЧЗто,Сигове какви ли не,1911........ми ни чуството на Глока ми харесва в рьката ни ми е удобен за стрелба.

                              5 пьлнителя от 9 мм имам само та ако това мнение от мен точно се брои си го бройте,с 45 калибьр желязна 220ка сьм и по-бьрз и по-точен,но пьк си е мой и редовно го почесвам,тоя Глок трябва наистина да ми го зачислят служебен или да ми го подарят за да го водя с мен на стрелбището,Берета го трьшка в земята и по точност и по ергономия.

                              Лично мнение на новобранец
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Аз пък пишофите съм си ги избирал по това, как и колко ми пасват и как стрелям с тях.
                                Бях върл противник на глока, докато не започнах да стрелям по-активно с такъв. В последствие го купих (мод. 34).

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X