Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Първоначално публикуван от mak28 Преглед на мнение
    Ами с много тренировки,според мен като му свикнеш е много приятен пистолет,за второ оръжие е доста добър пистолет според мен.Разликата между 26-цата и 41-цата е огромна ,но и двата много си ги обичам.Мое лично мнение обаче е че четвърта генерация имат за доискусуряване,съдеики по моите пистолети,26-цата ми е ген.3 а 41-цата ми е ген.4
    И аз мисля че ген.3 е по сполучлива поне за сега от ген.4

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Първоначално публикуван от mak28 Преглед на мнение
      И аз мисля че ген.3 е по сполучлива поне за сега от ген.4
      ...даммм темата почна да си влиза в релсите ...Абе ти кога успя да го накичиш тoя 41 ....че и личи че носена вече ....тоя пистолет ако е купен от Випа Бургас е купен преди няма и месец ...дали има и две седмици ...
      Последно редактирано от rumaneza77; 16-03-15, 18:30.
      Land rover discovery 300 Tdi

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Първоначално публикуван от mak28 Преглед на мнение
        Супер,виждам че си от Бургас,аз често ходя на Капчето,така че ако решиш може да им запалим цевите
        С най голямо удоволствие ...след седмица съм плътно в района....че и живея до капчето ... ще докарам още един главанак дето го обучавам и той е с 21 SF... ха ха(нещо скочи рязко концентрацията на 45 АСР в околията )...даже пистолетите са ни с поредни номера и не е случайно ...
        Последно редактирано от rumaneza77; 16-03-15, 18:35.
        Land rover discovery 300 Tdi

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
          ...даммм темата почна да си влиза в релсите ...Абе ти кога успя да го накичиш тoя 41 ....че и личи че носена вече ....тоя пистолет ако е купен от Випа Бургас е купен преди няма и месец ...дали има и две седмици ...
          Не е от Бургас 41-цата,купих го от ВИП-София,това бяха първите 5 броя в България,ние си ги поръчахме и ги чакахме 5 месеца.4 пистолета са в нашия екип а 1 остана в магазина и нямам инфо някой да го е купил.Септември ги пипнахме и си го иуркам сериозно,не му давам много да диша

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Първоначално публикуван от mak28 Преглед на мнение
            Не е от Бургас 41-цата,купих го от ВИП-София,това бяха първите 5 броя в България,ние си ги поръчахме и ги чакахме 5 месеца.4 пистолета са в нашия екип а 1 остана в магазина и нямам инфо някой да го е купил.Септември ги пипнахме и си го иуркам сериозно,не му давам много да диша
            Преди седмица две се продаде още един тук в Бургас...лошо няма ....даже ме радва щото ми е писнало от ..ай че пак ще има обидени....
            Land rover discovery 300 Tdi

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              41-цата е супер! Поздравления!

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Абе ще има едно мероприятие в Бургас на 4-ти април мисля, та върти ми се една идея в главата
                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                  Абе ще има едно мероприятие в Бургас на 4-ти април мисля, та върти ми се една идея в главата
                  ОТНОСНО ПРОВЕЖДАНЕТО НА
                  ТРАДИЦИОНЕН ВЕЛИКДЕНСКИ ТУРНИР ПО СТРЕЛБА 2015
                  Под патронажа на кмета на Община БУРГАС
                  Турнирът ще се проведе на 04 Април 2015 г. в гр. Бургас, Стрелбищен комплекс „Капчето”.
                  Начало 10.00 ч.

                  РЕГЛАМЕНТ ПЪРВИ - ПРЕЦИЗНА СТРЕЛБА
                  • 3 пробни изстрела и 7 зачетни изстрела.РЕГЛАМЕНТ ВТОРИ – ДИНАМИЧНА СТРЕЛБА /финал/
                  До финалната стрелба ще бъдат допуснати осемте състезатели с най – висок общ сбор от първите две сцени.
                  • Оръжието е прибрано в кобур с поставени пълнители, без патрон в патроника на цевта. При команда „Готов”, стрелящият е с вдигнати ръце, като дланите на ръцете са на нивото на раменете, обърнати към мишената. Стрелцът ще разполага с втори пълнител.
                  • Една мишена и на същата две допълнителни малки цели с форма кръг. Разстояние до мишената е 8 м.
                  • Изстрели по мишената - 2.
                  • Изстрели по малките кръгове - 2.
                  • Упражнението ще се изпълнява с предвижване до огневите рубежи.
                  • След приключване на стрелбата състезателят по команда обезопасява оръжието си и го показва на съдиите преди да се отдалечи от рубежа.
                  • Оценка: Брой на точките от произведените изстрели умножено по коефициент 20, разделени на постигнатото време.
                  • Оценка на резултата - веднага, контестации до 10 минути след края на квалификацията.
                  РЕГЛАМЕНТ ВТОРИ – ДИНАМИЧНА СТРЕЛБА /2 - ра сцена – квалификация/
                  • Оръжието е прибрано в кобур без поставени пълнители, без патрон в патроника на цевта. При команда „Готов” стрелящият е с вдигнати ръце, като дланите на ръцете са на нивото на раменете, обърнати към мишената.
                  • Две мишени. Разстояние до мишените е 7 м. Между двете мишени е позициониран стол, на който ще има 1 бр. пълнител с 4 бр. боеприпаси. Стрелцът ще разполага с втори пълнител с 4 бр. боеприпаси в него. Упражнението ще се изпълнява с предвижване до огневите рубежи.
                  • Два попъра. Разстояние до попърите 10 м. Попадение във всеки попър е 10 т. към общият резултат на стрелеца.
                  • Изстрели по мишените - 4.
                  • Изстрели по попърите - 4.
                  • След приключване на стрелбата състезателят по команда обезопасява оръжието си и го показва на съдиите преди да се отдалечи от рубежа.
                  • Оценка: Брой на точките от произведените изстрели умножено по коефициент 20, разделени на постигнатото време.
                  • Оценка на резултата - веднага, контестации до 10 минути след края на квалификацията.
                  РЕГЛАМЕНТ ВТОРИ – ДИНАМИЧНА СТРЕЛБА /1 -ва сцена – квалификация/
                  • Оръжието е прибрано в кобур с поставени пълнители, без патрон в патроника на цевта. При команда „Готов”, стрелящият е с вдигнати ръце, като дланите на ръцете са на нивото на раменете, обърнати към мишената. Стрелцът ще разполага с втори пълнител.
                  • Две мишени. Разстояние до мишените - 6 м.
                  • Два попъра. Разстояние до попърите - 10 м. Попадение въе всеки попър е 10 т. към общия резултат на стрелеца.
                  • Изстрели по мишените - 6.
                  • Изстрели по попърите - 4.
                  • След приключване на стрелбата състезателят по команда обезопасява оръжието си и го показва на съдиите преди да се отдалечи от рубежа.
                  • Оценка: брой на точките от произведените изстрели умножено по коефициент 20, разделени на постигнатото време.
                  • Оценка на резултата веднага, контестации до 10 минути след края на квалификацията.
                  • Разстояние на мишените – 25м., мишена с кръгове /№4/.
                  • Оценка от резултатите – отчита се сборът на набраните точки от зачетните изстрели.
                  • Максимално време за изпълнение на упражнението 5 минути.
                  Малко са разбъркани понеже ги копирах на парчета...текстовете

                  Land rover discovery 300 Tdi

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    https://www.youtube.com/watch?v=eStUpDS-8wc
                    Последно редактирано от rumaneza77; 18-03-15, 00:10.
                    Land rover discovery 300 Tdi

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                      Абе ще има едно мероприятие в Бургас на 4-ти април мисля, та върти ми се една идея в главата
                      Хайде де,стига да не сме на работа .

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        След около час и аз ще съм горд собственик на глок 19. Влизам в клуба.

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Хайде де,стига да не сме на работа .
                          Е при мен май на там отиват нещата, но по-дългото чакане е по-сладко, лятото на 99% отивам на Глок Топ Шот
                          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Първоначално публикуван от jose Преглед на мнение
                            41-цата е супер! Поздравления!
                            Благодаря

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Най новия член на фамилията Glock.....43!
                              Прикачени файлове
                              Land rover discovery 300 Tdi

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Здравейте, колеги. Някой знае ли, от къде мога да си закупя капачка за Glock 19 gen4 за дъното на ръкохватката до пълнитела. Благодаря предварително.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X