Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГЪБИТЕ - лов или бране

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: До: ГЪБИТЕ - лов или бране

    Може ли някои да каже какви са тези гъби.





    Последно редактирано от Тихомир; 11-07-10, 12:25. Причина: опр. прикачени
    0887 526 564/ 0897 933 755 /

    Коментар


    • От: До: ГЪБИТЕ - лов или бране

      Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
      Може ли някои да каже какви са тези гъби.[ATTACH=CONFIG]227305[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]227306[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]227307[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]227308[/ATTACH]
      Oправи линка, че не работи
      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
      Honda Dominator 650
      088ЧЧ93979-->Борис
      0878956Ч38-->Борис

      Коментар


      • От: ГЪБИТЕ - лов или бране

        Снимките се отварят, като чукнеш върху "прикачените".

        Коментар


        • От: ГЪБИТЕ - лов или бране

          Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
          Снимките се отварят, като чукнеш върху "прикачените".
          Като цъкна на тях не ми се отварят?Или имаш предвид от всичките прикачени за цялата папка ??Като цъкна на тях Пише това: НЕ знам в кой е грешката ??
          vBulletin съобщение

          Поискан е "Прикачен" който е невалиден. Ако сте последвали валидна връзка, моля уведомете Администрацията за този случай Administrator

          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
          Honda Dominator 650
          088ЧЧ93979-->Борис
          0878956Ч38-->Борис

          Коментар


          • От: ГЪБИТЕ - лов или бране

            В цитираният от теб пост при мен се отварят, не знам с какъв браузър си, аз съм с последната лисица.Пробвах, след това писах.

            Коментар


            • От: ГЪБИТЕ - лов или бране

              Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
              Като цъкна на тях не ми се отварят?Или имаш предвид от всичките прикачени за цялата папка ??Като цъкна на тях Пише това: НЕ знам в кой е грешката ??
              vBulletin съобщение

              Поискан е "Прикачен" който е невалиден. Ако сте последвали валидна връзка, моля уведомете Администрацията за този случай Administrator

              Пробвай сега?

              Коментар


              • От: ГЪБИТЕ - лов или бране

                И при мен не се отваря.
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • От: ГЪБИТЕ - лов или бране

                  Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                  Пробвай сега?
                  Същото е, но на този този компютър мозилата е стара, затова може да не се отварят..?
                  За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                  Honda Dominator 650
                  088ЧЧ93979-->Борис
                  0878956Ч38-->Борис

                  Коментар


                  • От: ГЪБИТЕ - лов или бране

                    п.п. Колега я вземи напиши от къде си и къде ги береш гъбите. Така ще е по-лесно да ги бистрим гъбешките работи.[/QUOTE]
                    Аз съм от с. михалци, точно до Павликени. Гъбите ги брах на язовир Негованка. И аз знам, че манатарката има само неядливи двойници, но не бях срещал до сега. Въпреки това бързо се запознаха с коща
                    HONDA XL650

                    Коментар


                    • От: ГЪБИТЕ - лов или бране

                      Ето това е дяволската гъба: http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%94%...8A%D0%B1%D0%B0. Има и добри български определители. От години я търся, за да я снимам, среща се рядко. Ако някой я намери край София, да се обади.
                      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                      Коментар


                      • От: ГЪБИТЕ - лов или бране

                        Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                        Ето това е дяволската гъба: http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%94%...8A%D0%B1%D0%B0. Има и добри български определители. От години я търся, за да я снимам, среща се рядко. Ако някой я намери край София, да се обади.
                        Почти нямаш шанс около София. Преди доста години намерих два броя близо до яз. Огняново и това е. Ако имаш познати по Пирина да ти донесат. Там като че ли се срещат най-често.
                        п п Днес преди Габра беше мазало от огнена и красива манатарка.
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • От: ГЪБИТЕ - лов или бране

                          Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                          Почти нямаш шанс около София. Преди доста години намерих два броя близо до яз. Огняново и това е. Ако имаш познати по Пирина да ти донесат. Там като че ли се срещат най-често.
                          п п Днес преди Габра беше мазало от огнена и красива манатарка.
                          Мда, брезовка има също много...

                          Коментар


                          • От: ГЪБИТЕ - лов или бране

                            Първоначално публикуван от mimi77 Преглед на мнение
                            Мда, брезовка има също много...
                            И вие ли там? Да не би с две коли след хранилището ?
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • От: ГЪБИТЕ - лов или бране

                              По Пирин ходя често, но в районите над Банско-Шилигарника-х.Вихрен-вр.Мурат-наляво по ръба, през вр.Тодорка и обратно; Предела-хижите, Джинджирица-Сандански; обратно през билото, Тевното езеро до Демяница, таксирах дивите кози, но дяволска гъба не съм намирал. Знаеш ли по-точно къде я има?
                              ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                              Коментар


                              • От: ГЪБИТЕ - лов или бране

                                Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                                И вие ли там? Да не би с две коли след хранилището ?
                                Ей, да не говорите за затворените уранови мини? Май трябва да ходите там с Гайгер-Мюлер брояч, преди години в блатото надолу един юнак вадеше каракуди по 3 кг, но ги пускаше, щото "светели нощем".
                                ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X