Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за домашен майстор - Лидл и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Не знам защо се редят. Който му трябваше нещо си го понакупи вече от зелените. Импакта ,големия винтоверт и още каквото ми трябваше и бях супердоволен си ги дублирах да си имам нови. Старите още не са се предали. Консуматорска мания някаква.
    Единственото дето се прецака при мен беше малкото аку шлайфче. Четките бяха от китайска детска играчка и конструкцията на четкодържача беше точно такава. Пробвах да си изпиля четки ,да калайдисвам някви неща за да закрепвам четките и накрая го засилих в казана.
    Последно редактирано от //Радо//; 08-12-23, 05:57.
    Sent from my Nokia s fenerche

    Коментар


    • sek.1
      sek.1 коментира
      Редактиране на коментар
      В общи линии само тая политика да продават машината гола без зарядно и батерии не ми харесва . Би трябвало да продават и със и без . Сега имам десетина машини и батерии и само едно зарядно . Като работиш примерно интензивно с ъглошлайфа в рамките на половин - един час изтощаваш 2 - 3 батерии и съответно трябва да имаш възможност бързо да ги заредиш . Само зарядно не продават . Продават зарядното
      комплект с 2 Ач батерията която е доволно малка като капацитет за която и да било машина .

    • IvanIvanovi
      IvanIvanovi коментира
      Редактиране на коментар
      Продават само зарядни, често има в Кауфланд

    • kbot
      kbot коментира
      Редактиране на коментар
      В близкия магазин 20v батерии има целогодишно. 12v се по-редки, но и тях ги има доволно често.
      В малко по-далечния магазин, и батерии и инструменти се появяват само в деня на промоциите.
      Та изглежда зависи от местния управител, какво ще "пусне".

  • Много съм доволен от двойното зарядно, тежко, масивно и наистина бързо, имам две машинки на 40V с по две батерии на машинка, затова имам 4 батерии от по 4 Ah и 2 от по 2.5 Ah и 2 по 1.5 Ah които ще ги зареждам на малките зарядни, ето ги в действие и всички мога да ги зареждам едновременно, няма да имам липса от продължителна работа при батерии


    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_1845.jpeg Прегледи:0 Размер:799.1 КБ ID:6946647
    Последно редактирано от Еделвайс; 08-12-23, 07:38.

    Коментар


    • Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      ...За това примерно в Германия и Франция никога нищо не свършва и не трябва да тичаш като ненормален в 7 часа из магазина.
      Аме то и тук не трябва да тичаш към магазина. Минаваш оттам когато ти е удобно. Ако има стока - ОК. Ако няма, отново е ОК защото китайска скрап продават почти навсякъде и можеш да си закупиш такава от всеки втори магазин.
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • sek.1
        sek.1 коментира
        Редактиране на коментар
        Така де . Машините са им читави но със скапаната си търговска политика са на път да ме откажат рязко и отведнъж както навремето направих със Спарки . Така или иначе на колегата му останаха доста машини на Девелт и Милуоки .
        Последно редактирано от sek.1; 10-12-23, 05:28.

    • В лидъл на оряхово имаше всичко от каталога, батерия, зарядно импакт.......
      Аз отнесох един гайковерт.

      Коментар


      • Информацията за събота се оказа вярна,днес са заредили още инструменти,двама колеги са пазарували към 9-10 часа ...
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • mitko 53
          mitko 53 коментира
          Редактиране на коментар
          Събота сутринта в Княжево имаше от всичко, с изключение на перфоратора, двойното зарядно и умните батерии.

      • Който не е успял да си купи перфоратора и двойното зарядно, ще могат да си го купят от 18-ти декември от Кауфланд

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12.jpg
Прегледи:900
Размер:170.9 КБ
ID:6947581

        Коментар


        • sek.1
          sek.1 коментира
          Редактиране на коментар
          Тия брошури трябва автоматично да излизат отгоре във всичките преебалници та тия дето мислят че са ударили кьоравото да разберат че балъците в тая държава посвършиха .

      • Някой има ли отзиви за конвектора 2000w със стъклен панел?

        Коментар


        • kbot
          kbot коментира
          Редактиране на коментар
          "хистерезисът на терморегулатора е около 4 градуса" - Моят стоя включен само няколко часа и не съм забелязал отклонения в температурата на стаята.

        • m_markovski
          m_markovski коментира
          Редактиране на коментар
          В Люлин-5 имаше 5-6, черни, бели.
          Взех един за вилата, ще свърши работа.

        • kbot
          kbot коментира
          Редактиране на коментар
          Изкарахме една седмица на вилата само на конвектора.
          За спане е идеален - имам климатик в спалнята, но с конвектора е много по-добре (не духа и е по-тих от климатика).
          Голяма стая (около 30 кв.м.), при 6 градуса навън, не може да стопли до комфорт. То си го и пише на него. Там климатика се справя по добре.

      • Екстра е конвекторчето. За пробата - работи отлично и отлично изглежда като за една трета от цената на Адакс.

        Коментар


        • Много съм доволен от черната серия отверки със магнитен връх, освен това тежат два пъти повече и изглеждат доста солидни спрямо тези червените, сега ще си имам под ръка отверки за всяка нужда

          Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_1867.jpeg Прегледи:0 Размер:835.3 КБ ID:6948055

          Коментар


          • IvanIvanovi
            IvanIvanovi коментира
            Редактиране на коментар
            червените звезди стават само за украса

          • Еделвайс
            Еделвайс коментира
            Редактиране на коментар
            В момента в който някоя от отверките станат на кашкавал, ще ги заменя с други, по-качествени и доказана марка, поне стойките им ще ги ползвам че са удобно направени за отверките

        • В Кауфланд е по дървено и от Лидл ! Днес минах покрай този до Булгарплод и този в Младост и нямаше и следа от двойното зарядно . Заради дървената им политика аз приключвам с тази марка .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • Еделвайс
            Еделвайс коментира
            Редактиране на коментар
            В Кауфланд разбрах от групата за Парксайд, че са били заредили още на 17.12. вечерта предварително та още тогава са ги изкупили двойните зарядни и перфораторите, отделно че са били по 2-3 бройки, та тези които са отишли рано на 18.12. нищо не са докопали, наистина кофти работа...

          • sek.1
            sek.1 коментира
            Редактиране на коментар
            Техниката им е добра ама заради дървената им търговска политика мене ме отказаха .

        • Performers версиите вече и в кабелен вариант https://youtu.be/iPAFJFWalcg?si=VS4YhK9wdmqLc2kE досега само заваръчни апарати и водоструйка имаше на кабел, за сефте пускат ръчен инструмент. 1250W изглеждат внушително, но и досегашните 750W вършеха работа, ама много им загряваха редукторите.

          Коментар


          • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
            Аме то и тук не трябва да тичаш към магазина. Минаваш оттам когато ти е удобно. Ако има стока - ОК. Ако няма, отново е ОК защото китайска скрап продават почти навсякъде и можеш да си закупиш такава от всеки втори магазин.
            Много народ вече е пристрастен към картофите , а и явно му липсва времето , когато изпреварва всички и отмъква последния цветен телевизор , или последните две кила банани. А иначе , че има скрап навсякъде , си много прав , проблема е , че не е само китайска. От опит , циркуляр Макита , висок клас , машина произведена в Румъния , батерия във Виетнам , зарядно в Китай. На Бош професионалната серия е трагедия , жълтата марка я има и от Индия. Почти всичко е като магазин за подправки и чай.
            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

            Коментар


            • Ако производителят е читав, страната в която е асемблирано дадено изделие никога не ме е притеснявала. Например склонен съм да си купя почти каквото и да е произведено от Панасоник и брандовете му, без значение къде е асемблирано. И съм убеден на над 98% че няма да се "прецакам". Разбира се оставям малък порцент вероятност за издънка. Все пак не живеем в идеален свят и уви, идеални неща няма.

              Не така стои въпроса с китайските гаражни производства. Тоя дни беше поредната случка с такъв чарк с който се сдобих преди време по стечение на обстоятелствата. Подариха ми го с три думи.
              Тия дни го пуснах да свърша някаква работа. Поработи, поработи и загина. Разкапачих го. Ма то е трудно човек да гледа как е направен и да не псува.
              Няма крепеж в шлица на който да влиза хубава нормална отвертка. Спестили шайби на винтовете. За федърки дори не отварям дума.
              На чарк (електронен оомпонент) в изолиран корпус сложили изолация от шасино. На неизолоран не сложили. Силиконовата изолация със силиконова паста. Там където няма изолация, няма и паста. И още куп механични и електрически безобразия. Това че не работи е бонус.
              Дори сега като се сетя ми идва да им тегля дузина "сръбски", но нито времето нито мястото са подхидящи...

              И да повторя за да се затвърди: И чеп за каца не става от тия.
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • Преди малко се наложи да разчистя паднали клони зад джипката, пак използвах електрическата ножица за клони, много съм доволен за пореден път от ножицата, реже клоните така като че ли са от картон, горещо я препоръчвам.

                Натиснете снимката за да я уголемите  Име:image_935270.jpg Прегледи:0 Размер:616.5 КБ ID:6949720
                Последно редактирано от Еделвайс; 31-12-23, 13:17.

                Коментар


                • коко келеша
                  коко келеша коментира
                  Редактиране на коментар
                  До какъв диаметър горе-долу се справя успешно?

                • Еделвайс
                  Еделвайс коментира
                  Редактиране на коментар
                  До 4 см се справя от ряз, 5 см вече зависи от клона дали е суров или изсъхнал, иначе на два пъти го срязва, според мен идеален е до 4 см.

              • Ако някой го вълнува - в Лидл на Панчарево има от performance серията акумулаторни зеге, саблен трион, комплект ударно пробивен винтоверт с куфар и инструменти… направи ми впечатление, че инструментите са аналогични на актуалните в Лидл.де и са с около 20-30% по-ниски цени от техните…
                Technical Rescue Direct - life lies in courage
                http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                Коментар

              Активност за темата

              Свий

              Тук са 4 потребители онлайн. 1 потребители и 3 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X