Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за домашен майстор - Лидл и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
    На този,третият нож, за тухлите, съм му мераклия ....
    От няколко години ползвам такъв на Райдер Някъде към 40на пари беше. Върши работа. Пак има прах, но доста по-малко, отколкото, ако режеш с флекс

    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • mitko 53
      mitko 53 коментира
      Редактиране на коментар
      В Германия го гледам е 10 евро. Иначе ми се наложи веднъж три отвора за врати да местя в ляво или дясно, от едната страна все оставили по 2-3 см до стената, никакъв перваз не става. Стените от четворка, изправена на високата страна, ако чукнеш с перфоратор става на сол. Та от една страна подзидвах с Итонг, а от другата рязах двустранно с флекс и диамантина 230.!Ужасен пулиляк се образува, напълних апартамента. Та в подобен случай е хубаво да имах такава алтернатива за саблен трион, предполагам прахта ще е много по малко.

    • Чавдар (V93)
      Чавдар (V93) коментира
      Редактиране на коментар
      Точно с тази цел - разширяване на отвор за врата в тухлена стена - го изпозвах

  • Този четвъртък в лидл ще пуснат страхотни машинки от черната серия, заплюл съм си якия акумулаторен перфоратор и двойното зарядно


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:502
Размер:287.3 КБ
ID:6946087


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:476
Размер:284.4 КБ
ID:6946088

    Коментар


    • mitko 53
      mitko 53 коментира
      Редактиране на коментар
      Двойното зарядно има смисъл ако имаш 40V машина, според мене. Аз си заплюх диск 125мм за плочки, същия в Германия гледам е 10 ойро.

  • Тази сутрин в Лидл към 7:15 часа имаше към 30 човека с колички само за машинките, количките им после ги видях пълни с по няколко броя всякакви машини, двойните зарядни също се изчерпаха като успях да си взема, направо чак се чудех от този небивал интерес, успях да взема двойното зарядно, перфоратора го разграбиха пред очите ми, отидох до склада и една служителка се съгласи да потърси останали бройки и успя да намери 2 броя и ми даде единия, добре че имах артикулния номер по която да го потърси и намери

    Коментар


    • Еделвайс
      Еделвайс коментира
      Редактиране на коментар
      За човек който не си изкарва хляба с това, машинките им са много добро съотношение, качество, цена и гаранция, като в случая за конкретния перфоратор е с 5 годишна гаранция, доволен

    • Asen Kushlev
      Asen Kushlev коментира
      Редактиране на коментар
      За цена-качество спор няма. Въпроса беше, че излязат ли по сайтовете за мен вече не представляват интерес с тази цена. Гаранцията и най-вече бързото и приемане, без излишни увъртания са много голям плюс.

    • mitko 53
      mitko 53 коментира
      Редактиране на коментар
      М,да беше си лудница за пътформърсите. Отидох към 8,30 да си взема диамантината 125мм, успях да изровя такава за мокро рязане. Всеки грабаше пърформънси по 2-3, батерии обаче вече на касата. Явно българинът яко гепи ,та батериите бяха на касите- щом искаш, заповядай, ама парата на място. Това в лидъла на кв.Борово.

  • Интересът е закономерен. Приятел много ми нахвали бръшлес машините. На въпрпоса ми какво повече му дава бръшлеса, запъна и започна да си смуче от пръстите глупости и да обяснява небивалици...
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • Това не са машини, а било инвестиция както ме светнаха...

      Коментар


      • Във Варна се бяха подготвили за голямото пазаруване и сложили един палет насредата с машини, освен това по кошовете. Всичко така си стои.
        Sent from my Nokia s fenerche

        Коментар


        • Аз си измислих друга стратегия . Сега търгашиите като изкупят всичките неща , след 2 месеца ги връщат ,защото никой не иска да купува на високи цени , а Лидъл им дава право да ги върнат без въпрпоси до 90 дни , и после пък Лидъл няма кво да ги прави , щото складовите пространства са ограничени искъпи и ги пуска на промоция в едни кошове . Та от там си вземам каквот ми трябва
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • mitko 53
            mitko 53 коментира
            Редактиране на коментар
            Това 90 дни отдавна умре. Срокът, както виждам е 30 дни и 60дни при покупка с Лидл плюс. Май само тука го промениха, понеже сме големи гяволета.

          • sek.1
            sek.1 коментира
            Редактиране на коментар
            Ето ги вече . https://www.olx.bg/d/ad/dvoyno-zarya...2-ID9lecr.html От сърце му пожелавам да си го завре отзад .

        • Към 10 часа,минах през нашия лидъл,нищо не бе останало,минах на път за работа през един крайградски лидъл и имаше всичко,перфоратор нямаше ,пък и не ми тряъ,но взех няколко винтоверта и импакт...двойно зарядно и няколко батерии....за непретенциозни леки монтажни дейности винтовертите се справят задоволително,импакта е много чук обаче и става и за тежка експлоатация. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20231207_170553.jpg
Прегледи:321
Размер:535.4 КБ
ID:6946551
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • Къде се слага грестта на въпросния комбиниран перфоратор и по колко, не видях никъде нещо като капаче горе около корпуса, през отвора на патронника ли се слага, знам че освен колкото грахово зрънце в патронника, би трябвало да се слага грес и на буталцето но не виждам откъде а от опит знам че на повечето им машинки почти нямат фабрично грес, даже е имало случаи изобщо да няма фабрично смазка ?

            Въпросната грес в комплекта дали е читава, че имам грес на Хускварна за редуктора на тримера дето се води високооборотна грес, дали да сложа от него?
            Последно редактирано от Еделвайс; 07-12-23, 16:26.

            Коментар


            • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20231207_171839.jpg
Прегледи:310
Размер:376.0 КБ
ID:6946554

              Незнам защо хабят толкова хартия за една батерия
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • mitko 53
                mitko 53 коментира
                Редактиране на коментар
                С тези умните батерии нашенци тотално се излагат, може би сме единствената страна в Европа, където още не е предлагана 8Ah батерия. Гледам другата седмица в румънски Лидл, за трети път я пускат, този път на промоция за 106 лв. Русенци ще се уредят. Основната разлика от старите батерии, освен блутуто, са елементите- вече са с размер 20700.

              • Roninn
                Roninn коментира
                Редактиране на коментар
                8 амперчасовата батерия я има за 132 лв в емаг...

              • mitko 53
                mitko 53 коментира
                Редактиране на коментар
                Нещо такава цена не виждам в емаг, виждам 205лв. Гаранционните им условия явно се изчерпват с посочените 14 дни за връщане. В Германия сега е 5О евро, но тригодишната гаранция май от там трябва да се търси.

            • Минах днес към обед през два магазина двойното зарядно вече беше свършило . На въпроса ми защо в Германия нищо не свършва ме гледаха като ударени с мокър парцал Влязох с ръце в джобовете и така си излязох .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • Еделвайс
                Еделвайс коментира
                Редактиране на коментар
                Пробвай утре сутринта рано, много често заделят едни бройки за следващите дни, не е гаранция но често така правят

            • Дочух от служители,че в събота щели да пуснат отново всичко което било от днес...само не разбрах тая или следващата.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар





              • Изглежда и тежи добре,доволен съм.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20231207_205431.jpg
Прегледи:294
Размер:416.3 КБ
ID:6946607
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                    Дочух от служители,че в събота щели да пуснат отново всичко което било от днес...само не разбрах тая или следващата.
                    В общи линии тия дървени промоции може да ги правят само тук . Това което ми е казал човек който едни 30 години е живял в Германия . Там има закон за този вид промоции . Примерно не е като тук с разтегливото до изчерпване на количествата а има минимален срок мисля че пет работни дни . През това време търговеца трябва да е осигурил нужните количества от стоката по всяко време . Свърши ли жална му майка глобите може да достигнат милиони . В общи линии в държавите от централна Европа регулациите на търговията са много по жестоки от тук . За това примерно в Германия и Франция никога нищо не свършва и не трябва да тичаш като ненормален в 7 часа из магазина .
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • Roninn
                      Roninn коментира
                      Редактиране на коментар
                      Да...и аз тичах към 10-11 часа...на принципа...кифлите с нуга крем и сок от ябълка са добро начало....

                    • sek.1
                      sek.1 коментира
                      Редактиране на коментар
                      Въобще не мисля да се връщам в ония хубави времена на планиран дефицит когато всичко се разграбваше за секунди .

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X