Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
    ...Виж малкият ъглошлайф, е пълно разочарование...
    Какво му е на ъглошлайфа?
    Взех си такъв, че на другия нямам регулиране на оборотите, но още не съм го използвал.
    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
      Какво му е на ъглошлайфа?
      Взех си такъв, че на другия нямам регулиране на оборотите, но още не съм го използвал.
      Ако е от първия модел, поизтормози го малко върху някое желязо. Втория вече го напънах и си върши работата. Разликата е в дизайна. "първия" е гладък зелен а "втория" е зелено с черно- малко по ръбат и по фиешън. Дизайна на корпуса е като на верта от пост 248
      Так наречения от мен " първи" изпуши на третата минута. Смениха ми го с нов. Надявам се да е било дефектна бройка.
      Sent from my Nokia s fenerche

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Явно дефектна бройка. Имам от стария шлайф и си го ползвам здраво без никакви проблеми за сега.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Някой чувал ли е за гедорета и звездогаечни крафтвеле. Рекламират ги тук там уж за немски, за по безпари?
          Ако е машина, нека бъде немска!
          XJR 1200
          ETZ 150
          Kawasaki Ninja ZX10R

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Колкото Parkside е немско толко и Kravtwelle е...

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              В ЛИДЛ отново има хубави комплекти битове и свредла в едно. Битовете, с бранд ,,OARKSIDE, специално са доста добри за цената, която им искат.
              https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                В ЛИДЛ отново има хубави комплекти битове и свредла в едно. Битовете, с бранд ,,OARKSIDE, специално са доста добри за цената, която им искат.
                Дай линк към промоцията

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Колегата каза не за промоция, а за добро качество за цената. Темата не е за промоции.
                  „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Това е така,ама колегата е най-вероятен уйдълски агент та не му обръщай гоуемо внимание.Мое мнение разбира се.
                    Няма страшно в умирачката...
                    Страшното е да си жив!...

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Крафтвеле НЕ стават. Откровени китайци от говнолин.
                      Калин Владов,09РСПБЗН

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Шублерите ги ползвам постоянно,ъгломера я два три пъти,но пък ми свърши чудна работа.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                          Това е така,ама колегата е най-вероятен уйдълски агент та не му обръщай гоуемо внимание.Мое мнение разбира се.
                          КеУегата си вади лебо с право и ИЧ БИЛЯ не е агент на ЛИДЛ!
                          Аз съм едни от най-критичните хора, по отношение на ЛИДЛ!
                          Първо - храните, продавани в ЛИДЛ са доста скъпи!
                          Второ, не всичко от инструментите, които продават става...например стойката за бормашина, брандирана с марка POWERFIX и стойката за малък ъглашлайф, със същия бранд, са откровени чикиджийски изпълнения...
                          Никога не съм се притеснявал да посоча лошт качества на стаки, продави от ЛИДЛ...
                          например, малкийт ъглайшлайф ,с бранд PARKSIDE НЕ СТАВА! По нагоре съм писал...
                          Но, кагото има изпробвани от мен качествени инструменти или битове, защо да не го кажа/напиша?
                          Още, ЛИДЛ имат похвална политика по отношение уважаване на гаранцията...Няколко пъти съм връщал осветителни тела и прожекрои с бранд LIVARNO LUX и никога не са ми отказвали да признаят гаранцията!
                          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            колеги, наскоро се сдобих с 3 броя акумилаторни батерии 14500 размер АА или LR6, които са на 3.7 волта напрежение...Да но зарядното което притежавам / обикновен ,,TRONIC" не може да ги зарежда...Препоръчайте ми марка и конткретен модел зарядно устройство за батерии 14500, което повъзможност да зарежда и акумулаторни АА...
                            https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                              КеУегата си вади лебо с право и ИЧ БИЛЯ не е агент на ЛИДЛ!
                              Аз съм едни от най-критичните хора, по отношение на ЛИДЛ!
                              Първо - храните, продавани в ЛИДЛ са доста скъпи!
                              Второ, не всичко от инструментите, които продават става...например стойката за бормашина, брандирана с марка POWERFIX и стойката за малък ъглашлайф, със същия бранд, са откровени чикиджийски изпълнения...
                              Никога не съм се притеснявал да посоча лошт качества на стаки, продави от ЛИДЛ...
                              например, малкийт ъглайшлайф ,с бранд PARKSIDE НЕ СТАВА! По нагоре съм писал...
                              Но, кагото има изпробвани от мен качествени инструменти или битове, защо да не го кажа/напиша?
                              Още, ЛИДЛ имат похвална политика по отношение уважаване на гаранцията...Няколко пъти съм връщал осветителни тела и прожекрои с бранд LIVARNO LUX и никога не са ми отказвали да признаят гаранцията!
                              Какъв е начина,има ли изобщо такъв,да има залепена най-отгоре класация на кои колко стават примерно.
                              От мен .....

                              Ключове,битове,петте комплекта гедорита са ок,ъгломера и шублера са ок,станция за заточване ,акум.перфоратор е ок,стягите са ок,пистолета за горещ въздух е ок,лентовия шлайф също,от цялата пневматика пистолета за боядисване,такера и ексцентрика са супер,гайковерт тука ми казахте че е слаб и нямам техен.
                              Сигурно имам още много ,но не се сещам....

                              Поялната станция е ок,с изключение на човките, трябва да се сменят.

                              300 ватовия инвертор го ползвам от 2-3 години,с него си зареждам акум.батерии на инструментите в багажника,докато пътувам на някой монтаж,зарядни за фотоапарати и други екзотики,лаптопи
                              Екстра е инвертора.
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Кое не му става на малкия ъглошлайф и стойката към него? Имам ги от 3 години, доста работа съм си свършил с тях, ами много са удобни. Направих си склад за дърва, метална конструкция. Всичко рязах с този ъглошлайф, включително тръби 100/5 мм. и ги реже безпроблемно. Тази зима го отворих от любопитство, всичко е направено масивно и грамотно, нямаше луфтове никъде, смазка си имаше достатъчно. Често правя разни детайли от метални профили и откакто имам тази стойка ми е много удобно с нея. Интересно ми е да чуя от първа ръка някой какво точно не харесва?
                                Колега Roninn, за пневматичния гайковерт ли са ти казали, че е слаб? Аз го имам от 4 години него, ползвам го с компресор Metabo 25 L. Два пъти в годината сменям гуми с джанти на две коли. Няма никакъв проблем за това.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X