Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е по добрия Г-класа или Дифендър?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Кой е по добрия г-класа или дифендьр

    Момци, мога да предложа G250GD 84конски сили, 89та год., гуми 33'/12.5'/16',каса бира или мръФки и да се мериме с някой Дифендър. Търся тоалетна след 6-тата бира. Давайте дата, че ожаднях докато прочета цялата тема.

    ПП Локумите за цените на части за Г класа ги разправят търговците за да се лъжат ония с многото кинти. Иначе половината части са от бус 207 а другите не са кой знае какво. За ходовата част искам да кажа. Предницата е по еФтина от на Паджерото с 50%. Вярно, че едно огледало без мигач с отстъпка струва 400лв. ама има варианти.

    Оня сайт с амовете беше английски нали?

    Колко викате продаде Явор късото Г?
    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
    Към модераторите-А изтрийте го сега.
    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

    Коментар


    • До: Кой е по добрия г-класа или дифендьр

      Ей drukman , аз ще съм от журито и ще разпределям пържолите.А твойта Гега ,ако загуби ще пием от червеното винце.
      0887 526 564/ 0897 933 755 /

      Коментар


      • До: Кой е по добрия г-класа или дифендьр

        хъммм това ще е много успорвано състезание ама все пак всеки джип си има своите предимства и недостатаци.Аз мисля 4е Г-класата ще е по добра но пък ролвара не е за потценяване също.Тека 4е 6е се види затова са тестовете все пак......нали.

        Коментар


        • До: Кой е по добрия Г-класа или Дифендър?

          Лично и аз пуснах такава тема,и някой ще кажат че е абсуртно от такива теми но аз бих си казла мнението.

          Ако искаш джип да го караш из балкана да го мачкаш да го трошиш това е Г класата(мерцедесссс).Ако искаш да караш на асфалт и лек оффроад това е Дифендър-а.

          Ще кажа едни факт,аз сам от сопот и тука имаме 2 хижи,едната е Незабравка другата е Добрила.Един луд човек ако мога така да го нарека направи хижа Добрила с МЕРЦЕДЕС Г класа,говория хижа.направете си сметка.
          [SIGPIC][/SIGPIC]

          3.0 v6 24

          Коментар


          • До: Кой е по добрия Г-класа или Дифендър?

            Истина или не, ще ми е интересно да видя нещо по-стабилно като довод, освен многото приказки тук

            Коментар


            • До: Кой е по добрия Г-класа или Дифендър?

              Казах ви да давате конкретни сравнения, но май само си чешите езиците. Казал бил, чул съм бил .....
              То се е видяло че сравнение на живо няма да има. Толкова време е нямало та сега ли.
              Ама дайте нещо смислено, че само отварям темата и - въздух.
              Като решите пишете за цени на тунинг, сравнения на живо, комфорт и каквото и да ви е направило впечатление.
              Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

              Коментар


              • До: Кой е по добрия Г-класа или Дифендър?

                Първоначално публикуван от Kircho-sopot Преглед на мнение
                Лично и аз пуснах такава тема,и някой ще кажат че е абсуртно от такива теми но аз бих си казла мнението.

                Ако искаш джип да го караш из балкана да го мачкаш да го трошиш това е Г класата(мерцедесссс).Ако искаш да караш на асфалт и лек оффроад това е Дифендър-а.

                Ще кажа едни факт,аз сам от сопот и тука имаме 2 хижи,едната е Незабравка другата е Добрила.Един луд човек ако мога така да го нарека направи хижа Добрила с МЕРЦЕДЕС Г класа,говория хижа.направете си сметка.
                Колега, пък вътрешността на един континент, Африка, са я изследвали с предците на Дифендъра, а после и с него.
                Айде да не си чешем езиците с това как "един човек ми каза", а да говорим когато имаме конкретен опит и с двата автомобила. Щото и аз имам 35000 километра с Дифендър в Африка, но не съм карал Г-класа и затова си трая и чакам теста. Лично поемам ангажимента да говоря с Друкман и Купона и да организираме барбекю и весел тест-купон на Лозенска планина след 20 май, например на 24, че и без това е празник, да се повеселим.
                И още нещо, пишете граматически правилно, че грешния правопис се наказва тук.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • До: Кой е по добрия Г-класа или Дифендър?

                  Първоначално публикуван от Kircho-sopot Преглед на мнение
                  Лично и аз пуснах такава тема,и някой ще кажат че е абсуртно от такива теми но аз бих си казла мнението.

                  Ако искаш джип да го караш из балкана да го мачкаш да го трошиш това е Г класата(мерцедесссс).Ако искаш да караш на асфалт и лек оффроад това е Дифендър-а.

                  Ще кажа едни факт,аз сам от сопот и тука имаме 2 хижи,едната е Незабравка другата е Добрила.Един луд човек ако мога така да го нарека направи хижа Добрила с МЕРЦЕДЕС Г класа,говория хижа.направете си сметка.
                  Кирчо, първо - Чавдар не е луд ами е много свестен - дай боже повече, като него и второ - ако имаше Дифендър - щеше да направи Добрила с Дифендъра. Ако мислиш, че Дифендъра е по-зле на камънаците от Г-то - много се лъжеш.
                  "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                  Коментар


                  • До: Кой е по добрия Г-класа или Дифендър?

                    И аз познавам разни хора в Сопот, пъплят си с Дифендърите нагоре надолу безгрижно По едно време Дифендъра на Шамбала си беше "изял" задните гуми до неознаваемост, мисля бяха БФГ АТ тогава... Но може би там си е лек офроуда, особено в участъците под лифта

                    Коментар


                    • До: Кой е по добрия Г-класа или Дифендър?

                      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                      ......Лично поемам ангажимента да говоря с Друкман и Купона и да организираме барбекю и весел тест-купон на Лозенска планина след 20 май, например на 24, че и без това е празник, да се повеселим.....
                      Е това е сериозна приказка. Давайте заводски Дифендър с убави гуми, намираме полянка, паркираме и почваме по същество: бир, цър, вин, цър и така.

                      ПП Злати, разчитаме на тебе.
                      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                      Към модераторите-А изтрийте го сега.
                      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                      Коментар


                      • До: Кой е по добрия Г-класа или Дифендър?

                        Къде ще се проведе теста.Би ми било интересно да хвърля едно око.

                        Коментар


                        • До: Кой е по добрия Г-класа или Дифендър?

                          Първоначално публикуван от Kircho-sopot Преглед на мнение
                          Лично и аз пуснах такава тема,и някой ще кажат че е абсуртно от такива теми но аз бих си казла мнението.

                          Ако искаш джип да го караш из балкана да го мачкаш да го трошиш това е Г класата(мерцедесссс).Ако искаш да караш на асфалт и лек оффроад това е Дифендър-а.

                          Ще кажа едни факт,аз сам от сопот и тука имаме 2 хижи,едната е Незабравка другата е Добрила.Един луд човек ако мога така да го нарека направи хижа Добрила с МЕРЦЕДЕС Г класа,говория хижа.направете си сметка.
                          Тя хижата си беше направена,само искаше малко освежаване,ама добре че бяха верижните машини.

                          Не го надценявай толкова това Г.
                          ТЛК 80 4,2ТД-95г

                          Коментар


                          • До: Кой е по добрия Г-класа или Дифендър?

                            Колеги, на 10 май се заформя своеобразен пикап-тест над Бистрица http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59978, дали да не обединим двете мероприятия? Какво Ви е мнението по едно такова двойно шоу с хард барбекю и море от бира?
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • До: Кой е по добрия Г-класа или Дифендър?

                              Аз освен drukman друг мераклия не видях. Или бъркам?
                              Нека някой да представи потенциалните участници - марка, модел, година, окачване, мотор. Да има поне по 2 джипки от "спорещите".
                              Да не стане после - някой не разбра.
                              Иначе идеята не е лоша.
                              Първо загрявката и после края на един дълъг спор.
                              Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                              Коментар


                              • До: Кой е по добрия Г-класа или Дифендър?

                                Ми то Г-то е най-доброто, няма к'фо да доказват.Пък и току виж стане гаф и се окаже не баш така. Няма как да е от Г-то, ще е от пилотите, та сещай се ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X