Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проект - създаване на СуперУАЗ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Много хумор има в този Форум. Честно!
    FORD Maverik-2,3L, AWD, XLT-2 броя

    Коментар


    • https://www.iveco.com/bulgaria/produ...-4x4-gama.aspx

      Ето го батко.
      5.5 т значи може да товари 3т.

      И щом мостовете на алфата са здрави тия сигурно са същите
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • Владо М
        Владо М коментира
        Редактиране на коментар
        Да това е концепцията, но на този беден пазар ни миришат чорапките за такива машина. Двете раздатки са вероятно за крийп режим, което е супер екстра трактор и джип в едно, на както казах Бг територията понамирисва на бедност ... Така че ще трябва да се насоча към решение сбирщайн...

      • rusev
        rusev коментира
        Редактиране на коментар
        На бедност си мирише при теб. И не само на бедност.

      • Владо М
        Владо М коментира
        Редактиране на коментар
        Ами ти си баровец, мутра даже, Тойота имаш и може да я паркираш пред селската дискотека

    • Сега го разгледах и видях, че това е с 4-скоростна раздатка.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • turtey
        turtey коментира
        Редактиране на коментар
        По скоро две раздатки една след друга.

    • Това май на по-стар модел беше те така...
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-990565db4a38df48b936ff3c5f468c07-V.jpg
Прегледи:237
Размер:141.9 КБ
ID:6553114
      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

      Коментар


      • Все така си е
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • Някой да има останали пуканки, че моите свършиха?
          Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

          Коментар


          • Точно сега седя до хората, които удоволствие ще ви продадат това хубаво и ново ДЕЙЛИ. Сега е момента. Не се шегувам.
            FORD Maverik-2,3L, AWD, XLT-2 броя

            Коментар


            • turtey
              turtey коментира
              Редактиране на коментар
              Я да дадат една снимка отдолу ако може

          • Няма в момента наличен. Иначе и аз щях да сложа снимки.
            FORD Maverik-2,3L, AWD, XLT-2 броя

            Коментар


            • turtey
              turtey коментира
              Редактиране на коментар
              Е няма ли някоя рекламна нещо?
              Може и чертеж, все ще се оправим )

          • Чертежите за конфигурация се пазят .
            FORD Maverik-2,3L, AWD, XLT-2 броя

            Коментар


            • cecoa1
              cecoa1 коментира
              Редактиране на коментар
              Пазят се щото толко им е акъла на дилърите.... Който ще го копира, ще си купи цяло камионче, а за нормалните ентусиасти би било само добра реклама. Айде, да не е
              чертеж, правят се достатъчно добри рекламни анимации и филмчета...

            • turtey
              turtey коментира
              Редактиране на коментар
              Имам всичкото чертеж с размери на Г.
              Заеби

            • Владо М
              Владо М коментира
              Редактиране на коментар
              Тук колегата Цецо цели десятката.

          • Колегата Цецо е прав относно стратегията при липсата на данни, акъл или пари за развойна дейност, трябва да ползваме тактиката проба грешка. Малко е прошляшко ама прошляшка ни е територията Та тази връзка, ако ще трошим най-евтино излиза с мост от Паджеро - 300лв. - има си и заводски блокаж. При тотал се връщат стандартните мостове и се почва да се търси ново решение. Мисълта ми е отпред УАЗ ли да остане или там Паджеро или Нисан, ако има съвместимост на ПЧ?
            p.s. Голяма ревност има в този форум - сакън да не измислим нещо по-кораво от наджипканите джипки, че който хвърля пари на вятъра абдал ли му казваха Току виж пуканките заседнали

            Коментар


            • Първоначално публикуван от Владо М Преглед на мнение
              . Голяма ревност има в този форум - сакън да не измислим нещо по-кораво от наджипканите джипки, че който хвърля пари на вятъра абдал ли му казваха Току виж пуканките заседнали

              вЕрно не си Уред.
              Тука щото всичките сме дърводобивници и направо тръпнем как ще ни сАпикясаш бизнеса.

              п.с. Абе, няма ли форум за дървари?
              Или да питаме девойката коневодителка, дето спечели 100 бона от фермата?

              Коментар


              • Владо М
                Владо М коментира
                Редактиране на коментар
                Гусин, пенсионер, нЕма ли пейки пред народния театър да си джиткате на шЕх и табла и да уставите младите на мира, а па може и турбо на ЗаПоршилеца да сложите. Ама не правете навалица, моля ...

            • Първоначално публикуван от Владо М Преглед на мнение
              Мисълта ми е отпред УАЗ ли да остане или там Паджеро или Нисан, ако има съвместимост на ПЧ?
              И да има съвместимост на ПЧ как ще сложиш предния мост от Педжеро?
              Наистина ми е интересно независимо предно и горска експлоатация?

              Коментар


              • Владо М
                Владо М коментира
                Редактиране на коментар
                Паджеро варианта е най-лесен - ще видим може и него да обсъдим по-подробно, но засега има време да разгледаме и други решения.

              • Кольо
                Кольо коментира
                Редактиране на коментар
                Кое от предавателните числа на паджеро пасва на УАЗовите мостове? Признавам,ч е не знам какви мостове имат Митсубиши.
                УАЗ имат две-4, 625 и 5,125..
                За бавните знам, че Фронтерите имат такива, даже има Фронтери с преден мост от УАЗ. Също и витарите имат от бавните числа. Колко бой са яли на моята витара, и са се представяли сносно. Е, Посчупвах ги накрая де, ама то моята витара ми беше враг... После с УАЗовите мостове-пак същото-държат, държат, па се счупят. И пак от джаскане.
                Ако се ползват за товарене предимно-би трябвало да устискат. Все пак витарат е японско качество, а УАЗ-съветско. Сешсеш се...

              • Владо М
                Владо М коментира
                Редактиране на коментар
                Е и колегата Кольо да признае, че не знае)) - 4, 625 е мостът на Паджеро има си и заводски блокаж, но сега има интересно развитие в темата за Нисанските мостове. Може би обрат...

            • Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
              И да има съвместимост на ПЧ как ще сложиш предния мост от Педжеро?
              Наистина ми е интересно независимо предно и горска експлоатация?
              При Нивата се получаваше. Паджеро трябва да една идея по-кораво?

              Коментар


              • Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
                Някой да има останали пуканки, че моите свършиха?
                Заповядай, имам много и за всички

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:123.jpg
Прегледи:190
Размер:131.0 КБ
ID:6553284

                Чакам развитието на темата

                Коментар


                • Владо М
                  Владо М коментира
                  Редактиране на коментар
                  Отмъщението на ситите, пардон фронтераджиите - само да ви подсетя покрай пуканките да не забравите да сипите нафталин, газ, бензин, спирт и от бик мляко на печките, че да не ма'ате цяла зима крачоли))

              • Чета я тая тема и ме сеща за практическите занятия по психиатрия в университета - там имаше едни подобни хора, които се мислеха за Айнщайн, Сталин, Ленин и т.н.. Той човека Владо сам не знае какво иска - няколко пъти пита кое е по- по- най патрулски или унимогски мостове, ма дали няма да стане и с паджерски... е, все още не е решил. Може обаче след 2 страници писане пак да попита! С една дума е зациклил в един негов си кръг и това е! Знаещите хора във форума нЕмат никакъв, ама никакъв шанс да му променят странните, налудничеви идеи!
                Б. Бонев
                0осем88две6шест71три

                Коментар


                • Владо М
                  Владо М коментира
                  Редактиране на коментар
                  И от психиатрията ли ви изтърваха - мислех, че зимата ви прибират да не измръзнете. Моля ви господине, не пропускайте занятията по електрошок, важни са вашето здраве - да ходя и аз за бира и пуканки. Някой от затвора няма ли да се включи?)))

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X