Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проект - създаване на СуперУАЗ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Толкова ли нема "виетнамки"за тунинг и донорство?Като требва да е руско и да влачи,а и да не е много голямо!Чак тема.......?Ма.всеки си знае с какъв франкенщайн ще се трепе!
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
      Толкова ли нема "виетнамки"за тунинг и донорство?Като требва да е руско и да влачи,а и да не е много голямо!Чак тема.......?Ма.всеки си знае с какъв франкенщайн ще се трепе!
      Не става виетнамката, дават и 2 тона товар, а човека иска УАЗ с 3 тона .
      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
      Телефон - в профила!

      Коментар


      • Да де ,ама редовно гледам виетнамки надградени с дърварски тунинг каращи и над 4 кубика дръве!Разминаваме се по планината!Идеята за тунинг на УаЗ си е бива ,но само като лекотоварно и некъв екипаж!Даже има много удачни верижни вседеходи ,с елементарно направени вериги и задвижване!За 3 тона и отгоре на УаЗ ??Ееем ти ,аеби!
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • bullet_pk
          bullet_pk коментира
          Редактиране на коментар
          А-а-а, ще видиш, ще видиш... Всички очакваме с трепет развитието на проекта.

        • Владо М
          Владо М коментира
          Редактиране на коментар
          Ще стане сега най-проблемни се оказват мостовете. За всичко друго има някакво прилично решение.

        • Владо М
          Владо М коментира
          Редактиране на коментар
          А и трябва да върви прилично по асфалт.

      • Ох, някой вече го е сделал. Слушайте внимателно.
         
        FORD Maverik-2,3L, AWD, XLT-2 броя

        Коментар


        • Владо М
          Владо М коментира
          Редактиране на коментар
          Добре, ама защо ги тикате тези руски олигофрени тук? Каква триоска - какви 5 лв.? Вижте му гумите само тоя и го пускайте да пие антифриз.

      • Такъв франкенщайн няма узаконяване тука.От Уаз ,да влачи.3тона и кусур,няма как ,не и тука у нас !Иначе само за в гората става !
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • Владо М
          Владо М коментира
          Редактиране на коментар
          +1 мост не дава тонаж, а проходимост и то в greenlaning офроуда, не, че ще ме разберете...

        • Чавдар (V93)
          Чавдар (V93) коментира
          Редактиране на коментар
          Силно дискусионно твърдение, ама кои сме ние да спорим със всестранно развити професионалисти.

      • Продължаваш да се излагаш с абсурдни но пък категорични твърдения, за неща от които хабер си нямаш, пък ние нямало да те разберем...
        Мисля, че вече се разбрахме, че от автомобили НЕ разбираш, още по-малко на теоритично ниво, съответно е излишно да се излагаш с нелепи твърдения. Мога да ти докажа че не си прав и чисто математически.
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар


        • cecoa1
          cecoa1 коментира
          Редактиране на коментар
          Това е за напреднали, и понамали пътите... Или да, може да се приемат и три пъти, но предвид, че на шосе не се ползва максимума почти никога...

        • Владо М
          Владо М коментира
          Редактиране на коментар
          Тук относно 3-те пъти ме провокирахте и ще пусна малко снимков материал. Не се сдържам

        • Владо М
          Владо М коментира
          Редактиране на коментар
          Относно МБ 711 ми се вижда някаква разновидност на 609 и със сигурност ще вечна, ако се вгради в проекта - остава само да кажеш имаш ли практически опит в това?

      • Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
        Мога да ти докажа че не си прав и чисто математически.
        Отново сте в заблуда!
        -Как ще докажете, когато другата страна е на друга "вълна" ..........
        Това ме подсеща за турската народна поговорка ,че "на сила хубост не става ,а и да става не бива"!!!
        (поговорките- като житейски аксиоми!)

        Коментар


        • cecoa1
          cecoa1 коментира
          Редактиране на коментар
          Само му напомням, че няма как хем да питаш, щото не разбираш, хем да се изказваш като последна инстанция баш в същата област от която хабер си нямаш.

      • Ш алоу. Цецооу.б
        Я по полека с обясненията щото току виж спрелда пише и темата на месеца отече.
        А тука има потенциал.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • cecoa1
          cecoa1 коментира
          Редактиране на коментар
          Спирам, спирам... И на мен ми е интересно да видя УАЗ с модификации продиктувани от квантовата механика, а не от класическата такава.

      • Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        щото току виж спрелда пише и темата на месеца отече.
        А тука има потенциал.
        И аз по същата причина ще си замълча.
        Все пак е интересно тук.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение

          И аз по същата причина ще си замълча.
          Все пак е интересно тук.
          Сеирджии зехте ли си и пуканките?

          Коментар


          • Владо М
            Владо М коментира
            Редактиране на коментар
            Ще правим стоножка според новата версия на корифеите.

        • Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
          Продължаваш да се излагаш с абсурдни но пък категорични твърдения, за неща от които хабер си нямаш, пък ние нямало да те разберем...
          Мисля, че вече се разбрахме, че от автомобили НЕ разбираш, още по-малко на теоритично ниво, съответно е излишно да се излагаш с нелепи твърдения. Мога да ти докажа че не си прав и чисто математически.
          Кой това?
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • cecoa1
            cecoa1 коментира
            Редактиране на коментар
            Не е за теб, за автора на темата става въпрос. С тия коментари се цитира калпаво в новия форум, та стават недоразумения.

        • Всеки си разбира от нещо .Кой на практика,кой на теория и приказки!Ма важното да е весело ,а тука сигурно ще Е!Може и да сътвори нещо ,но не и с тая концепция и части ,с които иска да постигне нещо ,за шасита и машини ,доста над това.Узаконяването отделно ,ще е почти невъзможно !
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
            !Може и да сътвори нещо!
            Нищо няма да сътвори. То да не е да се правиш на великия бизнесмен и меринджей по форумите.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • Владо М
              Владо М коментира
              Редактиране на коментар
              Ти си гледай строителството, че гледам и там се лее капацитет един.

          • Така и така няма шанс за регистрация, моя съвет е да си купи една "молотовка" Газ 63 , един дизел "пършинг турбо"(перкинс Д3900) помпа хидравлична, електрическа (от борд на камион) крик от ремарке на камион, кабинка от УАЗ и газ на буталото (да не хване ръжда цилиндъра)."Хем вълкът сит , хем агнето цяло" . Чак ми се прииска и аз да си направя

            Коментар


            • Владо М
              Владо М коментира
              Редактиране на коментар
              Който не пие получава безплатна офроуд разходка или участие в тестовете?

            • Kirilpm
              Kirilpm коментира
              Редактиране на коментар
              Аз не пия много, ама като знам текущите ти познания за спирачките, вместо возене предпочитам почерпка

            • Владо М
              Владо М коментира
              Редактиране на коментар
              То е хубаво и да помогнеш преди това.

          • Грузински тост( не сандвич):

            Имам възможност да си купя коза, но нямам желание.
            Имам желание да си купя кон, но нямам възможност.
            Да пием за това нашите желания да съвпадат с нашите възможности.
            Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X