Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проект - създаване на СуперУАЗ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от BulAf Преглед на мнение
    Още след темата за спирачките и размислите в нея, би трябвало да ви се е изяснило, че всякакви опити за ''комуникация'' са напразни .…
    Просто ви се чудя на акъла…
    И аз се чудя,та ме засърбеха ръцете чак,че от бракониери дървари ми е писнало и по Балкана тука!От такива дето плашат с изстрели и заплахи старците по селата!Влезнаха в новините де ,преди годин и малко!
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • ...... Ама имай предвид, че ако някой така без да ме познава в реалния живот почне да го раздава като тоя от психиатрията. Преди да го върнат в нея, ще мине и през ортопедията. Случайни хора в гората и Балкана не работят.. Владо, не съм ходил в Карлуково - хапчетата ги изписвам, а не ги вземам. Не се хвърляй в непознати води за теб - ще сгрешиш! (особено за ортопедията!!) Аз не разбирам много от автомобили и затова съм питал хора от форума. Слушал съм какво казват и е ставало това, което съм искал заради техните съвети. Писах в твоята тема, щото имаш фикс идея (ако знаеш какъв е тоя термин) и не искаш да послушаш знаещи, можещи и доказали се хора във форума. Щом не възприемаш идеи ме учудва защо изобщо отваряш тази тема. Аз затова писах - сори, ама държиш на твоите шантави идеи, след 18 страници пояснения как НЯМА да се получи. Не знам колегите (ти не си, няма да си и никога не ще си мой колега!) как оценяват това и как имат търпение все още да ти отговарят! Бъди жив и здрав и моля не си помисляй за някакви ортопедии, че ще ти е сложно после да се възстановиш! Поздрави!
      Б. Бонев
      0осем88две6шест71три

      Коментар


      • Още в началото исках да отбележа, че темата е много показателна "Защо не сме в Европа?". Топлата вода отдавна е открита и затова имаме закони и правилници, които трябва да се спазват. Винаги е имало "мениджери",които са се опитвали да намалят разходите, но накрая се плаща с човешко здраве или живот. Финансовото ощетяване на Държавата и на хората опитващи се да работят честно е отделна тема. Има камиончета, които ще свършат работа и са си легални. Трябва само една "С" категория, "психо", професионална компетентност и дигитална карта за тахограф. "
        FORD Maverik-2,3L, AWD, XLT-2 броя

        Коментар


        • Владо М
          Владо М коментира
          Редактиране на коментар
          И да храня министър Свинетка - да не заслабне сакън Виж дефроу статистката колко пъти е включено МПС с C - категория и колко пъти УАЗ-ка. В коя държава живеете бе хора!?!

      • Първоначално публикуван от Борислав Бонев Преглед на мнение
        ...... Ама имай предвид, че ако някой така без да ме познава в реалния живот почне да го раздава като тоя от психиатрията. Преди да го върнат в нея, ще мине и през ортопедията. Случайни хора в гората и Балкана не работят.. Владо, не съм ходил в Карлуково - хапчетата ги изписвам, а не ги вземам. Не се хвърляй в непознати води за теб - ще сгрешиш! (особено за ортопедията!!) Аз не разбирам много от автомобили и затова съм питал хора от форума. Слушал съм какво казват и е ставало това, което съм искал заради техните съвети. Писах в твоята тема, щото имаш фикс идея (ако знаеш какъв е тоя термин) и не искаш да послушаш знаещи, можещи и доказали се хора във форума. Щом не възприемаш идеи ме учудва защо изобщо отваряш тази тема. Аз затова писах - сори, ама държиш на твоите шантави идеи, след 18 страници пояснения как НЯМА да се получи. Не знам колегите (ти не си, няма да си и никога не ще си мой колега!) как оценяват това и как имат търпение все още да ти отговарят! Бъди жив и здрав и моля не си помисляй за някакви ортопедии, че ще ти е сложно после да се възстановиш! Поздрави!
        Ей, заради това мизерната ни държавица никога няма да се управи. Навсякъде има наши хора, които каквито и зулуми да направят, са с имунитет. Това е нагледна форма на двоен стандарт. Някакъв човечец го раздава Ханибал Лектър, а агнетата мълчат, пардон модераторите... За тоя г-н няма ли БАН? Директна заплаха? Или може, защото той е човек на модераторите, а аз не съм ... Той голям корифей човекът - изписва хапчета на лудите и помежду другото изписва и някоя темичка във форума. Ей, един поздрав, много актуален - https://www.youtube.com/watch?v=XhAe4lLR8Ms
        Поздрави!

        Коментар


        • Аз бих се вслушал/зачел сериозно в това, което е писано в тия вече толкова много страници и бих си задал въпроса как така до сега тука не се яви един, дето да ми каже, че тая моята работа ще стане. Всички обясняват как няма да я бъде. При това, забележи...хора, за които е сигурно, че са са отрязали и пренесли не едно дърво от гората.
          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

          Коментар


          • Владо М
            Владо М коментира
            Редактиране на коментар
            На кого ще се обадиш? На мутрите? Май някои хора още живеете в '94? Но поне ми е забавно

          • Кольо
            Кольо коментира
            Редактиране на коментар
            Ако за теб мутрите са единствения начин да се научи някоя информация-много жалко.
            Отначало започнах леко да съжалявам че влязох в дискусия с теб, но вече съм твърдо убеден, че да си говори човек с теб за каквото и да било, даже и за курви или музика да речем е пълна загуба на време. На мен ми е ценно, та нямам намерение да си го губя повече с теб.
            Успех в бизнеса и с проекта.

          • Владо М
            Владо М коментира
            Редактиране на коментар
            Благодаря, това е мъжка приказка, успехи и на теб - и ако искаш разбереш нещо за мен-по-лесно ще ти е да ми се обадиш директно и лично, за да избегнеш загуба на време.

        • Ъъъ? Стига бе, сериозно ли?
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • Ясене! Да не вземеш да затвориш писанията, като ги видиш!!!

            Весело е.

            Коментар


            • Темата се доближава до тази с трабанта.
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                Темата се доближава до тази с трабанта.
                Ама Трабанта май успя да се премести!

                Коментар


                • Ама Трабанта май успя да се премести!

                  Коментар


                  • Никой не е казвал, че няма да се премести, а че е безсмислено, неработоспособно и тъпо, както и това.
                    Това да развалиш нещо и то да тръгне някак въпреки това не е повод за гордост.
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар


                    • Темата няма нищо общо с трабанта.

                      Първо, там човека знаеше какво прави. И го направи. Въпреки тука специалисти.

                      Второ модерирането нямаше нищо общо.

                      Трето Илхан не е ръсил обиди на килограм

                      Четвърто никой не взима мерки въпреки факта че тука младежа обижда всички наред, даже напротив, получи поощрение.

                      Мога и още.
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • Вижте хайде да понижим малко адреналина и да продължим по същество - поне тези, които искат, другите да напуснат темата за винаги. Даже предлагам сделка - ще се извиня публично на всеки, който обещае, че няма да пише повече по темата. Мисля, че е разумно решение на големи мъже и така ще се разберем и без модерация. Така темата ще се изчисти и ще се съсредоточим върху техническите проблеми.
                        1) Какво ви е мнението за РК с по-големи ПЧ? Уазковата и газковата са с 1.96 някъде, т.е. 2:1 - ако намерим РК с по-голямо ПЧ няма ли да разтоварим трансмисията и да умножим силата на ДВГ-то?
                        2) По отношение на окачването - какво ще кажете да се подлагат пружини с различна дължина, които да не фиксирани в единия край за моста(да не ограничават ходовете-както каза някой по темата - да не се одървя)?
                        3) Ако сложа отзад мост от Паджеро - как мога да ползвам блокажа на Паджерото?

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от Владо М Преглед на мнение
                          1) Какво ви е мнението за РК с по-големи ПЧ? Уазковата и газковата са с 1.96 някъде, т.е. 2:1 - ако намерим РК с по-голямо ПЧ няма ли да разтоварим трансмисията и да умножим силата на ДВГ-то?
                          2) По отношение на окачването - какво ще кажете да се подлагат пружини с различна дължина, които да не фиксирани в единия край за моста(да не ограничават ходовете-както каза някой по темата - да не се одървя)?
                          3) Ако сложа отзад мост от Паджеро - как мога да ползвам блокажа на Паджерото?
                          Тези въпроси изискват задълбочено проучване и се притеснявам ,че едни бързи отговори ще бъдат адекватни. От теорията и практиката съм научил ,че при промяна в едната страна на "уравнението" се променя и другата. Вероятно трябва да се "избистри" едната половина от задачата (а за себе си и някой технически термини) ,че може да стане "творчески хаос"!

                          Коментар


                          • Трябва да включиш и компресор в конфигурацията, щото паджерският блокаж работи на въздух. Съвсем отделна песен е как мостът ще понесе тонажа, с който възнамеряваш да го натовариш и как ще монтираш двойни гуми за целта.
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X