Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подготовка на Хънтър за Лазарово

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

    Браво Стоянчо перфектна машина стана този Уаз и както винаги се представя добре Успех в новия сезон 2014

    Коментар


    • От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

      Стискам палци да го оправите по бързо! И да присъстваме на пробите, че нещо май го виждам в действие лично само 1-2пъти в годината
      Случайни хора УАЗ не карат

      Коментар


      • От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

        Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
        Стискам палци да го оправите по бързо! И да присъстваме на пробите, че нещо май го виждам в действие лично само 1-2пъти в годината
        Колелото на КОМ-а, което зацепва за малкото колело на бавните, не е зацепвало добре на неутрална скорост. Явно от промяната на раздатката, монтажа на КОМ-а и т.н. са се получили разни промени на луфтове и то реално е зацепвало на 3 мм. и то точно в тази част, където колелото е със скосяване. В резултат на това скосената част се е изронила. Забравих да го снимам. Вече съм дал да направят ново колело, като сега ще направим някои промени по раздатката и вече се надявам да няма тези проблеми:

        1. новото колело ще е по дебело с 3 мм (има такава възможност)
        2. няма да има вече скосяване за зацепване, ще влиза малко по трудно, но печелим няколко мм
        3. ще преместим равновесната точка на неутрална с няколко мм, отново има такава възможност. Лошото е, че пак трябва да сваляме раздатката и т.н., но какво да се прави съдба.

        При тези промени на бавни ще зацепва към 10 мм, а на неутрална около 9 мм., самото колело е дебело по спомен 17 мм., сега ще стане 20 мм.

        Коментар


        • От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

          Новите мостове за УАЗ-а, вече пътуват насам:

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1607083_455296234571142_538291905_n.jpg
Прегледи:1
Размер:69.2 КБ
ID:5563704

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1900218_455296217904477_726963996_o.jpg
Прегледи:1
Размер:84.8 КБ
ID:5563706

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1836705_455313407902758_527612421_o.jpg
Прегледи:1
Размер:70.3 КБ
ID:5563705

          Коментар


          • От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

            Газ 69 2.4i
            Густо майна, пътят свърши !!!
            GSM: О895 7О6О59

            Коментар


            • От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

              От какво са ?
              Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
              Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

              Коментар


              • От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

                Първоначално публикуван от Близнаците Преглед на мнение
                От какво са ?
                Volvo C303 Laplander

                Коментар


                • От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

                  Даммм..... Уаза, кайто не е спрял да се развива и подобрява последните 2 години. Поздравления Стояне!
                  Какво им е ПЧ спрямо сегашните?

                  Коментар


                  • От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

                    Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                    Даммм..... Уаза, кайто не е спрял да се развива и подобрява последните 2 години. Поздравления Стояне!
                    Какво им е ПЧ спрямо сегашните?
                    Сегашните за 4.625:1, а тези са 6:1. Но тези са значително по-здрави. Като пристигнат ще им сложим дискови спирачки, засега проучвам въпроса как точно, но има начини.

                    Коментар


                    • От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

                      Е с тея железа,ще си дойдем на думата много ме кефят лично,и двата с блокажи супер са ,и двг.турбо дизелче и нека силата бьде с вас .
                      А по-добри ли са от тези на Unimog .
                      Мартин Димитров
                      УАЗ

                      Коментар


                      • От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

                        Първоначално публикуван от xarsi Преглед на мнение
                        Е с тея железа,ще си дойдем на думата много ме кефят лично,и двата с блокажи супер са ,и двг.турбо дизелче и нека силата бьде с вас .
                        А по-добри ли са от тези на Unimog .
                        По-малки и по-леки са от мостовете на Унимог-а и са по-подходящи за монтиране на джип. От това, което аз през годините съм събирал като информация за тях са един от най-добрите варианти за трофи машина. Могат да въртят 38.5 - 42 инча гуми. Аз засега мисля да ги карам с 35-ци.

                        Очаквам ги с голям интерес, вече втори ден не мога да спя и дано всичко е наред

                        Коментар


                        • От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

                          Стояне,няма ли да стане много бавна тази машина.Мен лично ,много ме съмняват в нашите условия трактороподобни мутанти.Щото преди време един приятел направи машина с мостове от Виетнамка със съответните гуми,дизелов мотор и маса около 2500кг и не се получи нищо,леките джипове на заснежените баири ч прескачаха докато опитваше да спре да боксува.

                          Коментар


                          • От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

                            Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                            Стояне,няма ли да стане много бавна тази машина.Мен лично ,много ме съмняват в нашите условия трактороподобни мутанти.Щото преди време един приятел направи машина с мостове от Виетнамка със съответните гуми,дизелов мотор и маса около 2500кг и не се получи нищо,леките джипове на заснежените баири ч прескачаха докато опитваше да спре да боксува.
                            Тези мостове са малко по-тежки от уазковите, и съизмерими с мостове от патрул. Предният мост би трябвало да тежи: 150 кг., а задният 130. За сравнение мостовете на Коста тежат по 300 кг.

                            Тепърва ще правим анализ, какво ще трябва да се промени. Има и вариант, да си върнем оригиналната раздатка и без това имам 4-5 разглобени

                            Коментар


                            • От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

                              Това е супер като тегло,но се дръжте към по-бързи раздатки и пъргави мотори,щото преди време имах една забежка по-бавни скорости и раздатки,и резултата беше че в гората вървя на бързи навсякъде а на кален баир нямам тръгване на първа бавна,и на втора понякога.Там където стандартните Витари с добри гуми излизаха без проблем аз едвам излизах.

                              Коментар


                              • От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

                                Румене, всичко зависи от тяговъоръжеността (съотношетието мощност/тегло) на машината. Ето този полски екипаж е победител в рали Бреслау 2010 и се движеше първи на Ладога 2011( счупи се 200м преди финала и остана четвърти), и е с такива мостове: https://www.youtube.com/watch?v=a9OxJsIZaSk Вярно, че двигателят е Ве12 от БМВ Всички водещи екипажи на Ладога и Рейнфорест карат с такива мостове.
                                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X