Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подготовка на Хънтър за Лазарово

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

    Машината става доста добре ,а двигателя си личи че има повече сила от старите карбураторни мотори. Теглихте ли колко килограма свалихте след орязването
    колелото за раздатката тук ли го правихте или е внос ? Едни 35" наистина ще му паснат добре а и не са чак толкова големи наложени до 9ка тракторка са почти еднакви на височина
    ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

    Коментар


    • От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

      Първоначално публикуван от koko_s Преглед на мнение
      Машината става доста добре ,а двигателя си личи че има повече сила от старите карбураторни мотори. Теглихте ли колко килограма свалихте след орязването
      колелото за раздатката тук ли го правихте или е внос ? Едни 35" наистина ще му паснат добре а и не са чак толкова големи наложени до 9ка тракторка са почти еднакви на височина
      Колелото на раздадката го правихме тук в София от 2 колела - едно за 469 и едно за Хънтър, по нагоре в темата съм качил снимки как изглежда.
      Ето тук има добро обяснение как се прави: http://www.nalov.com/forum/index.php?showtopic=27134

      В момента и бай Любо прави същото нещо на неговия Уаз-469, там обаче се налада и изрязване на корпуса на раздадката. Чакам да го завърши за да чуя и неговите впечатления.

      35-ците вече съм ги спазарил и скоро ще са на Уаз-а.
      Прикачени файлове

      Коментар


      • От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

        Мерси за отговора чакаме снимките с 35ците
        ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

        Коментар


        • От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

          Стояне, може ли да качиш снимки на кома, от тези дето кават движението горе в копето ли е ?
          Газ 69 2.4i
          Густо майна, пътят свърши !!!
          GSM: О895 7О6О59

          Коментар


          • От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

            Група поздравление за положения труд и мерака с който подготвяте Хънтара Според мен клетката е време да се направи вътре... задницата има още на къде да се олекоти... Резервната гума да бъде легнала долу ниско на пода По този начин да се подобри баланса на машината... Идеята за раздатката е доста интересна Щом бай Любо прави такава ще го изчакам да видя какво ще се получи... че и на мен ми се кара с 33"-ки а неми се ще мотора да го изцеждам до край за да ги върти... Още веднъж поздрави за положения труд
            Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

            Коментар


            • От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

              Първоначално публикуван от pelivano Преглед на мнение
              Според мен клетката е време да се направи вътре... задницата има още на къде да се олекоти... Резервната гума да бъде легнала долу ниско на пода По този начин да се подобри баланса на машината...
              Клетката ще си остане външна! В толкова клони и дървета се опряхме, че ако не беше външна Хънтърът щеше да стане на войнишко канче......
              Резервната гума няма, как да лежи на пода и същевременно да се теглиме с лебедката(ите) назад Или едното или другото!( Или при всяко теглене назад да махаме и слагаме резервната гума!)!
              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

              Коментар


              • От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

                Аз да се похваля вече имам такава раздатка на моя 31512 просто е уникална струват си всеки лев тия колела ... извинявам се за спама
                МОИЙТЕ ЗАБАВЛЕНИЯ ЗА ВАС СА ПРЕСТЪПЛЕНИЯ...

                Коментар


                • От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

                  Браво, само с тръгването ако мотора е силен малко по леко че стават бели...
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05914.jpg
Прегледи:1
Размер:191.8 КБ
ID:5414796Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05915.jpg
Прегледи:1
Размер:185.4 КБ
ID:5414797Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05916.jpg
Прегледи:1
Размер:110.8 КБ
ID:5414798Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05917.jpg
Прегледи:1
Размер:220.8 КБ
ID:5414799
                  Случайни хора УАЗ не карат

                  Коментар


                  • От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

                    Ето малко снимки и от мен на машината в действие
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05772.jpg
Прегледи:1
Размер:251.0 КБ
ID:5414803Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05774.jpg
Прегледи:1
Размер:224.7 КБ
ID:5414804Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05777.jpg
Прегледи:1
Размер:298.9 КБ
ID:5414805Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05779.jpg
Прегледи:1
Размер:235.3 КБ
ID:5414806Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05781.jpg
Прегледи:1
Размер:195.4 КБ
ID:5414808


                    п.с не знам защо се качват така снимките.
                    Случайни хора УАЗ не карат

                    Коментар


                    • От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

                      Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
                      Браво, само с тръгването ако мотора е силен малко по леко че стават бели...
                      [ATTACH=CONFIG]500228[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]500229[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]500230[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]500231[/ATTACH]
                      Това е старата кутия стандартна за Хънтъра, Ники в нея ми събра още една с 2.6, че нямахме време с Жоро. И сега имам 2 броя, но тази с която карахме на Нови Искър трябва да я ревизираме. Скоро ще я свалим и ще постна тук какво и е състоянието, защото към края на трофито взе да вие малко повече от нормалното.

                      Засега сме оправили инсталцията, но имаме скъсана лапа с болтове на тампона на двгателя.

                      Първоначално публикуван от Агоп Серопян (аниматора) Преглед на мнение
                      Стояне, може ли да качиш снимки на кома, от тези дето кават движението горе в копето ли е ?
                      Да КОМ-а се слага на капака на раздатката и вкарва движението в купето, но се появи един проблем - КОМ-а, с който мислим да връзваме механичната лебедка, няма да стане с малкото колело за бавните и сега търсим решение как да го преправим. Той си е за стандартното колело за бавните на 469. Може би ще правим нова двойка от колела за КОМ-а, за да се зацепи.

                      Ето и как се запали:

                      Последно редактирано от Стоян Францов; 11-10-12, 16:06.

                      Коментар


                      • От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

                        Първоначално публикуван от uaz469 Преглед на мнение
                        Аз да се похваля вече имам такава раздатка на моя 31512 просто е уникална струват си всеки лев тия колела ... извинявам се за спама
                        Колега къде прави колелата и имаш ли снимки, ако имаш може ли да ги споделиш като опит. От колко време караш с нея?

                        Коментар


                        • От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

                          Скоро не съм писал за УАЗ-а, а и той все още е с откъсната лапа на двигателя, оказа се че 1 болт се е развил, а останалите 3 са се скъсали, та реших да напиша как монтирахме с Жоро лебедката вътре.

                          Започвам с чертежите за дюзите (идеолог на монтажа и направил чертежите - Жоро Василев), на някой може да са му полезни:

                          Дюзите може да се направят на струг от чугун или да се излеят, аз направих и от двата вида за да видя има ли разлика, и установих, че и по двата начина стават добре.

                          Дюза и леглото и, захващат се за предната броня:

                          :Натиснете снимката за да я уголемите

Име:detail1.jpg
Прегледи:1
Размер:67.4 КБ
ID:5423360

                          Дюза и леглото и, за задния край на тръбата:
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:detail2.jpg
Прегледи:1
Размер:65.2 КБ
ID:5423361

                          Втулка за входа на тръбата в купето:
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:detail3.jpg
Прегледи:1
Размер:66.3 КБ
ID:5423362

                          Планки за захващане на леглата на дюзите:
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CCF13032012_00000.jpg
Прегледи:1
Размер:74.2 КБ
ID:5423364Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CCF13032012_00001.jpg
Прегледи:1
Размер:74.6 КБ
ID:5423363

                          Днес ще снимам и самия монтаж.
                          Последно редактирано от Стоян Францов; 08-11-12, 08:41.

                          Коментар


                          • От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

                            Аз мисля че ще има вече резултати с новите гуми и високите пружини, още опорите на мотора не сте оправили
                            Давайте колкото повече тестове до следващия сезон, толкова по добре
                            Успех!
                            Случайни хора УАЗ не карат

                            Коментар


                            • От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

                              Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
                              Аз мисля че ще има вече резултати с новите гуми и високите пружини, още опорите на мотора не сте оправили
                              Давайте колкото повече тестове до следващия сезон, толкова по добре
                              Успех!
                              Времето не достига

                              Коментар


                              • От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

                                Вчера сложих новите гуми на джанти, ще изглежда зловещо. Забравих апарата и не направих снимки, но чак почнах да се плаша дали няма да троша полуоски като клечки. Утре ще кача някоя снимка на гумите. Монтирани на 8"джанти и все още не сложени на джипа, гумите са високи 86 см.

                                Скоро очаквам и вътрешени beadlocks - ето тези от снимките:

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$T2eC16R,!yME9s5qG+uqBQn9f8PCEg~~60_57.jpg
Прегледи:1
Размер:112.5 КБ
ID:5424994 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$(KGrHqJ,!rQFB6hQQEvgBQn9fueK-w~~60_57.jpg
Прегледи:1
Размер:111.1 КБ
ID:5424996 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$T2eC16R,!ysE9sy0iH47BQn9fuWp+!~~60_57.jpg
Прегледи:1
Размер:106.7 КБ
ID:5424995

                                И после ще си караме спокойно на 0.5 бара

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X