Обява

Свий
Няма добавени обяви.

лада нива безкрайни ремонти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • много скъпи предлагат ми теи по 220 лв но не знам читави ли са
    Прикачени файлове

    Коментар


    • https://ladabg.com/kardan-zaden-lada-niva-bg
      Този е още по-евтин. Не знам защо помислих,че търсиш качествен,а не евтини кардани!?
      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

      Коментар


      • бе не търся ефтини но аз тая нива и смених всичко,а се кара 3-5 хиляди на година са 700-800 лв за кардани ми се не дават а за тия с карета като на полуос какво ще кажеш

        Коментар


        • Те са още по-скъпи и по-слаби. Като скъсаш маншона и ги напълниш с гняс,брой ги за умрели.
          Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

          Коментар


          • от тия който ми препоръча няма никъде май ще взимам от EuroEx уж са правени за Унгария били не лоши то друг варянт нямам

            Коментар


            • здравейте, то е ясно че ще ги сменям но за момента търся сега някой да каже как точно е правилно да се монтират карданите,и мойте добре ли са така и ако знае някой въобще трябва ли да има някъкъв лувт в шлиците
              Прикачени файлове

              Коментар


              • никой ли нищо няма да каже

                Коментар


                • Правилно са монтирани. Какво те притеснява? Само на единия тампон на раздатката (със счупеното ухо) подложи широка шайба.

                  Коментар


                  • galin79
                    galin79 коментира
                    Редактиране на коментар
                    а така това счупеното ухо не съм го и видял,точно когато качих снимката я балансирах  преди 3-4 дни и си беше здраво утре ще му подложа и мерси много

                  • galin79
                    galin79 коментира
                    Редактиране на коментар
                    снимката ни е подвела всичко си е на място,здраи

                • иначе за карданите вече са сменени оказа се трудна задача да намеря каквито и да са но в крайна сметка намерих от две места ,предния е на EuroEx,задния е на Дорожнаа карта пък колкото изкарат.Докато се мотах пот нивата въпреки че съм ги гледал десетки пъти тия шпилки на предния диферинцял,останових че едната от него скъсана, а на планката към блока от 4 само една държеше на косъм,с долната се справих,извадена сменена,другите три откъснати една ми се опря,сега е с три

                  Коментар


                  • Имам останал един заден (дългия) кардан. И много други дреболии. Ако нещо те интересува на символични цени...в Пловдив съм.

                    Коментар


                    • здравейте имам нужда от съвет.постоянно ми се разхлабват шпилките на пром,вала две от тях,иначе карето гуменото и другота са здрави има ли някакъв челъм , принципно може ли да се свали без да свалям рездатката

                      Коментар


                      • един проблем се появи от извесно време,гасне в движение и на бензин и на газ,след 10 проби да я запаля и на двете горива с мъка пройзволно пали пак изгасва пак пали,и за някоя седмица всичко е ок.и пак го прави,свещи,кабели,бобина,делко и комутатор са нови с електроно е къде може да се крие проблема

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от galin79 Преглед на мнение
                          един проблем се появи от извесно време,гасне в движение и на бензин и на газ,след 10 проби да я запаля и на двете горива с мъка пройзволно пали пак изгасва пак пали,и за някоя седмица всичко е ок.и пак го прави,свещи,кабели,бобина,делко и комутатор са нови с електроно е къде може да се крие проблема
                          Аларма,имобилайзер да има...знам,че е стара бангия.Кабел минус(маса),двигател купе.Елелектронното е здало леко багажа.. Стрелям в нищото.

                          Коментар


                          • аларма имаше,изхвърлих я кабела от двигателя е почистен и претегнат и всички други маси който съм открил електронното е ново но и старото слагах което е работещо и е все тая правиго когато си пойска друга магария която прави от време на време е лампата с акумолатора не светва по някога за известно време после се появява може и месец да е наред и пак и съответно динамото не зарежда,за целта съм си пуснал друга лампа

                            Коментар


                            • Защо като дам на контакт лампата на акомулатора не ми свети, преди светеше. Лада Нива 1600, възможно е да е изгоряла. Другаде да търся ли проблема?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X