Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota land cruiser 73 /project/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Toyota land cruiser 73 /project/

    Днес майстора който ми прави шнорхела ме изненада приятно че е готов и мога да си го взема. Жалко че не можаш по рано защото директно щях да го сложа че нямам търпение. Утре рано рано пия едно кафе и бегом в гаража да го монтирам и до вечерта живот и здраве ще има снимки на бабата с монтиран шнорхел.
    Ето го и него



    Направил го е от 3 пласта стъкломат с някакви други вложки там за здравина и по негови думи каза че е не по малко здрав от китайския от който взехме калъпа. Всъщност преди да ми го даде искаше дори да пробва да го прасне в едно дърво да ми покаже че няма да се счупи ама мен ми дожаля и отказах
    Последно редактирано от slavianko; 07-03-12, 15:46.

    Коментар


    • От: Toyota land cruiser 73 /project/

      Колега на каква цена ти излена шнорхела , ако не е тайна. Станал е перфектен.Ще чакаме да го видим монтиран как изглежда.

      Коментар


      • От: Toyota land cruiser 73 /project/

        Братлето ми го направи за 100 кинта. Барабар със шапката и със заработени шпилки точно както е оригинала за да се захване към калника. Павката днес го видя и предполагам и той ще си поръча да му направи един. Снимки живот и здраве утре вечерта ще има

        Коментар


        • От: Toyota land cruiser 73 /project/

          Първоначално публикуван от slavianko Преглед на мнение
          Братлето ми го направи за 100 кинта. Барабар със шапката и със заработени шпилки точно както е оригинала за да се захване към калника. Павката днес го видя и предполагам и той ще си поръча да му направи един. Снимки живот и здраве утре вечерта ще има
          А за други модели шнорхели ще има ли производство ?
          GSM 0877 08 99 19
          Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

          Коментар


          • От: Toyota land cruiser 73 /project/

            За тоя модел има калъп че един колега от форума ни ослужи с неговият шнорхел да му смъкне калъпа и този прави. За друг модел нямам идея трябва с човека да говориш. Ако те интересува ще ти дам тел да се разберете. Предполагам няма да ти откаже.

            Коментар


            • От: Toyota land cruiser 73 /project/

              Няма да откаже, но трябва да си намерим оригинал за да си извади калъп. Става въпрос за шнорхел за П2.
              GSM 0877 08 99 19
              Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

              Коментар


              • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                Ето го и резултата от днес









                Коментар


                • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                  Станал е перфектен.Много ме изкефи , а и цената е супер, като имаш предвид че по-евтини от 250лв. няма.Стига да е станал и здрав, да издържа на клоните в гората.

                  Коментар


                  • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                    Първоначално публикуван от krasimird_79 Преглед на мнение
                    Станал е перфектен.Много ме изкефи , а и цената е супер, като имаш предвид че по-евтини от 250лв. няма.Стига да е станал и здрав, да издържа на клоните в гората.
                    Според мен стана доста здрав а и според човека който ми го прави. Като гледам китайският от който смъкнахме калъпа коко е мек и като го натисна с пръст потъва дори и да не е по здрав от него то поне няма да е по зле. Другият плюс е че дори и да го счупя някъде мога спокойно да си го възтановя съвсем сам и след това пак един черен мат и съм отново в джаза. Пък за човек като мен дето едва ли ще се натикам чак в такива драки че да има вероятност да го счупя това шнорхелче е най удачният вариянт

                    Коментар


                    • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                      Видях я днес на живо,добре е станал.

                      Коментар


                      • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                        Първоначално публикуван от Гена Преглед на мнение
                        Видях я днес на живо,добре е станал.
                        1 към 1 е с оригинала. Поне на визия де Дори надписите, щампите че и релефа са еднакви все едно е купешка.

                        Коментар


                        • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                          Абе там по това Русе какво само ги карате тия крузъри бе, за мене няма ли калъп за шнорхел ? Тоя Павлин да земе да направи един шнорхел за истински жиб, стига се лигавихте вече !
                          ТКЗС за цял живот

                          http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D0%BD%D0%B0_%D0%94%D1%8A%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B3-%D0%9A%D1%80%D1%8E%D0%B3%D0%B5%D1%80

                          Коментар


                          • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                            Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
                            Батко много арна е станала баба ти А относно шимито Джамбазов е прав по скоро търси разбити тампони на панхарда и пушките , с една щанга на канала лесно ще разбереш къде ти е проблема
                            п.с. И днес не успях да взема уширителите от твоя човек вече сигурно е раздразнен , ама утре като доидеш да вземем да идем до него че мина сума и време
                            Батко ти с тая щанга трябва да внимава като борави, да не изпотроши койотата отдолу
                            ТКЗС за цял живот

                            http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D0%BD%D0%B0_%D0%94%D1%8A%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B3-%D0%9A%D1%80%D1%8E%D0%B3%D0%B5%D1%80

                            Коментар


                            • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                              Колеги днес като слагах шнорхела се замислих за един еветноален "проблем" ако мога така да го нарека. Ако навън вали дъжд и аз си покарам час два нали ще влиза някаква вода през шнорхела и после право във филтърната кутия. Няма ли да се окаже проблем това ??? Мислих си да пробия малка дупчица в долната част на кутията да се отича ама тогава каква ще е файдата от тоя шнорхел. Друга е темата че аз никога няма да нагазя в такива води и да го ползвам по предназначение но въпроса е принципен. Също и по автомивките трябва да ги карам да вардят дупката и да не го пълнят с вода.

                              Коментар


                              • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                                Браво колега!Станал е перфектен

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X