Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota land cruiser 73 /project/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Toyota land cruiser 73 /project/

    Батко,узря ли за идеята?

    Коментар


    • От: Toyota land cruiser 73 /project/

      Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
      Батко,узря ли за идеята?
      Даниеле аз отдавна съм узрял за идеята но след вчерашният разход в пари направо презрях.
      Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
      Намираш една Супра за донор и си готов.
      Колега ако можех да си позволя супра нямаше да я използвам с тая цел. А ако имах още една кола за евридейка за да мога да си позволя да поработя повече време върху джипа със сигурност мотора който щях да сложа в коша е М50 В25 от БМВ. Но това е друга тема

      Коментар


      • От: Toyota land cruiser 73 /project/

        Ясно

        Коментар


        • От: Toyota land cruiser 73 /project/

          Първоначално публикуван от slavianko Преглед на мнение
          Ясно
          Ясно,кое?Май работата отива на пари и бая време в бокса.

          Коментар


          • От: Toyota land cruiser 73 /project/

            Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
            Ясно,кое?Май работата отива на пари и бая време в бокса.
            Ясно че никой няма хабер. То се е видяло че сам ще търся инфо по трудният начин. Все пак ако на някой му се намира бензинов 22р със камбаната или барабар с кутията да се обади

            Коментар


            • От: Toyota land cruiser 73 /project/

              Първоначално публикуван от slavianko Преглед на мнение
              Ясно че никой няма хабер. То се е видяло че сам ще търся инфо по трудният начин. Все пак ако на някой му се намира бензинов 22р със камбаната или барабар с кутията да се обади
              Явно вече си се хлъзнал.Защо не прежалиш БМВ-то и да му вземеш душата?

              Коментар


              • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                Джиджо тогава се губи идеята за нискобюджетен разход на евридейката Батко колко пари ти се дават за 22р да ти дам моя а аз да си сложа 2.5 на БМВ
                2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                Коментар


                • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                  Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
                  Джиджо тогава се губи идеята за нискобюджетен разход на евридейката Батко колко пари ти се дават за 22р да ти дам моя а аз да си сложа 2.5 на БМВ
                  То хубаво ще му го продадеш,ми тез части дето ги поръча,кво ще ги правиш?
                  Батко,ти си.Скачай на офертата докато не се е отказал Павката!

                  Коментар


                  • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                    Има два варианта да му го направя и да кара нов 22Р или да ги върна и да си долива масло
                    2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                    ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                    Коментар


                    • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                      Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
                      Има два варианта да му го направя и да кара нов 22Р или да ги върна и да си долива масло
                      Имам някой лев събран обаче изобщо не ми се дават много, че сега както второто дете е на път и ... Мислех си за някаква цена която ще се припокрие като продам печката. Ама хич не съм в час с цените на тия дъртаняни та може и да се лъжа жестоко.

                      Коментар


                      • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                        Първоначално публикуван от slavianko Преглед на мнение
                        Имам някой лев събран обаче изобщо не ми се дават много, че сега както второто дете е на път и ... Мислех си за някаква цена която ще се припокрие като продам печката. Ама хич не съм в час с цените на тия дъртаняни та може и да се лъжа жестоко.
                        Е,че що направо не си ги трампите с Павката?Той от кога мечтае за дизеляк.

                        Коментар


                        • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                          Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
                          Е,че що направо не си ги трампите с Павката?Той от кога мечтае за дизеляк.
                          Той тъкмо се оттърва от неговият преди няколко години че сега точно за моя ще си мечтае

                          Коментар


                          • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                            Първоначално публикуван от slavianko Преглед на мнение
                            Той тъкмо се оттърва от неговият преди няколко години че сега точно за моя ще си мечтае
                            Намали си малко гумите и всичко ще си е на място!

                            Коментар


                            • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                              Ако искаш,може да покараш като твоята една леко бутната,да имаш сравнение.Ще остаденеш учуден

                              Коментар


                              • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                                Първоначално публикуван от Гена Преглед на мнение
                                Ако искаш,може да покараш като твоята една леко бутната,да имаш сравнение.Ще остаденеш учуден
                                Нали и той бута неговата!Тази за която говориш да не е бутната с 1KZ?
                                Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                                Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                                Враца

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X