Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota land cruiser 73 /project/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Toyota land cruiser 73 /project/

    Първоначално публикуван от iansto Преглед на мнение
    Колега дали имате инфо как става точно отливката . На една цяла част или на две половини които след това се лепят ? п.п. Като гледам броя на Тойотите от снимката се чудя , дали не сте мислили да направите групова поръчка на шнорхели от Китай ?
    Тук сме само сектанти Калъпа е от две части иначе няма как да стане.

    Коментар


    • От: Toyota land cruiser 73 /project/

      Аз пак да се похваля с придобивката на малко по дълги и дебели степенки )) Павката ги беше приготвил за неговата 70-ка обаче се оказва че на него ще са му доста по дълги и ще трябва преправяне. Мойте пък ми идваха къси за по дългата 73-ка та оня ден направихме бартер и ето го резултата след монтажа



      Тия дни пък си взех и един булбар от неръждавейка и утре нямам търпение да махна сегашният и да монтирам другият.

      Коментар


      • От: Toyota land cruiser 73 /project/

        Първоначално публикуван от slavianko Преглед на мнение
        Аз пак да се похваля с придобивката на малко по дълги и дебели степенки )) Павката ги беше приготвил за неговата 70-ка обаче се оказва че на него ще са му доста по дълги и ще трябва преправяне. Мойте пък ми идваха къси за по дългата 73-ка та оня ден направихме бартер и ето го резултата след монтажа



        Тия дни пък си взех и един булбар от неръждавейка и утре нямам търпение да махна сегашният и да монтирам другият.
        Батко,евала.Много ми приличат на прагове от една марка дето ти я ненавиждаш.Иначе са паснали перфектно.Когато на човек му доставя удоволствие една работа е готов на чудеса.

        Коментар


        • От: Toyota land cruiser 73 /project/

          И понеже знам от каква марка са ще ти кажа че изобщо не е вярно че я ненавиждам. Просто се дразня с тебе ама и ти си го знаеш това Иначе някой модели на тая марка дори много ги харесвам но просто ми миришат чорапите за тях.

          А ето и една снимка от днес със вече новият булбар от неръждавейка точно какъвто го исках.

          Коментар


          • От: Toyota land cruiser 73 /project/

            Дано не звуча критичен ама тук липсват двата бойни фара А в подкрепа на Джиджо бих казал че лъскавия блубар е от друга марка която батко "ненавижда" а именно марката с трите скъпоценни камъчета в емблемата И последно браво много красива става Тойотата ,а като се сетя каквоп беше
            2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
            ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

            Коментар


            • От: Toyota land cruiser 73 /project/

              Първоначално публикуван от slavianko Преглед на мнение
              И понеже знам от каква марка са ще ти кажа че изобщо не е вярно че я ненавиждам. Просто се дразня с тебе ама и ти си го знаеш това Иначе някой модели на тая марка дори много ги харесвам но просто ми миришат чорапите за тях.

              А ето и една снимка от днес със вече новият булбар от неръждавейка точно какъвто го исках.

              Регистрационния номер там не е ли уязвим от високи треви и храсти? Няма ли начин да влезе между тия две тръби на самата броня?
              На сърбела майката му е чесането.
              Борислав Борисов Русе О885 О37815

              Коментар


              • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                В момента е хванат само с 4 свински опашки че днес не ми остана нкакво време да наглася и него. утре ще му мисля вече удачен вариянт

                Коментар


                • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                  Първоначално публикуван от slavianko Преглед на мнение
                  И понеже знам от каква марка са ще ти кажа че изобщо не е вярно че я ненавиждам. Просто се дразня с тебе ама и ти си го знаеш това Иначе някой модели на тая марка дори много ги харесвам но просто ми миришат чорапите за тях.

                  А ето и една снимка от днес със вече новият булбар от неръждавейка точно какъвто го исках.

                  То като гледам от Тойота не остава много,пък и булбара тактично скрива надписа.

                  Коментар


                  • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                    Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
                    То като гледам от Тойота не остава много,пък и булбара тактично скрива надписа.
                    Не е важен надписа Даниелееее. Тойота и без надпис си е Тойота

                    Коментар


                    • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                      Говори му ама тои си е собственик на лека форма на 150 мм гаубица на която и липсва само куполата с оръдието
                      2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                      ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                      Коментар


                      • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                        Е не се сдържах и я окалях пак





                        Утре сутринта заминавам за няколко дена на ски и живот и здраве ще направя малко снимки и на сняг

                        Коментар


                        • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                          Малко да раздвижа темата. Ако не с моята тойотка то поне да пусна две снимки на една друга на която почнах да правя предната броня.





                          Все още не е завършена че не остана време днес. В понеделник ще я довърша. Отдолу ще и сложа още профил за да предпазва и ще придобие и още фасон. Мислим да я разходим тоя месец 28-29 в Разград на едно състезание. Първоначално само предна и задна броня ще и направя и ще махнем седалки и мокети и квото може за да не тежи. По натам живот и здраве ще се тунингова евентуално ако собственика не си промени мнението. Пък по моята тойотка тия дни ще трябва да поръчам всичко що е тампон отдолу защото старият собственик само е карал и един здрав няма.

                          Коментар


                          • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                            Кажи за играчката на предния капак от втората снимка
                            2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                            ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                            Коментар


                            • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                              Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
                              Кажи за играчката на предния капак от втората снимка
                              Някакъв охлюв я налазил- все пак е влажно времето...
                              На сърбела майката му е чесането.
                              Борислав Борисов Русе О885 О37815

                              Коментар


                              • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                                Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                                Някакъв охлюв я налазил- все пак е влажно времето...
                                Те щот са движат бързо и ги напъплят на абордаж.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X