Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota land cruiser 73 /project/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Toyota land cruiser 73 /project/

    Добре си е булбарчето за сега . След време може и да се доразвие на страни та да може и ванти да се вържат на него. Възможности за доразвиване на идеята има.
    НИСАН ПАТРОЛ GR Y60 2.8TD 92г. - вече с интерколер ,малко пипнат двигател ,гуми 33" и окачване ДОБИНСЪН - 4". За парите които даваш ,достатъчно много получаваш - това просто е ПАТРОЛ.

    Коментар


    • От: Toyota land cruiser 73 /project/

      Първоначално публикуван от didooo Преглед на мнение
      Тва нещо освем да плаши голфовете , служи и да има къде да се хванеш да буташ , по-сгодно така...
      Кво ши буташ бре ??? Това е Тойота а не ленд ровър че да се налага бутане


      Първоначално публикуван от KROMI Преглед на мнение
      Добре си е булбарчето за сега . След време може и да се доразвие на страни та да може и ванти да се вържат на него. Възможности за доразвиване на идеята има.
      Има мегдан за доразвиване да. Първоначално тия дни ще му сложа стойки за халогените. Иначе точно тоя не мисля да го доразвивам. Като намеря някой хромиран ще доразвивам него че много харесвам цвета на никела А тоя ще замине в продажба ако на някой му хареса

      Коментар


      • От: Toyota land cruiser 73 /project/

        Първоначално публикуван от slavianko Преглед на мнение
        Това е Тойота а не ленд ровър че да се налага бутане
        Това не е сектантско изказване.

        Коментар


        • От: Toyota land cruiser 73 /project/

          Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
          Това не е сектантско изказване.
          Не това просто е голата истина
          2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
          ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

          Коментар


          • От: Toyota land cruiser 73 /project/

            Днес нагласих кулера на мястото му и поорязах тук там за да направя място за турбо пътищата. Накрая нагласих и всичките турбо пътища но не ми стигна едно 90 градусово силиконово коляно и не можах да монтирам всичко финално. Доста добре се получиха нещата и от към визия и от към дължина на турбо пътищата. Утре сутринта ми идва коляното и като наглася всичко ще наснимам и вечерта ще има снимки

            Коментар


            • От: Toyota land cruiser 73 /project/

              Ето обещаните от мен снимки.
              Тук кулерчето със стойкатга и с малко силиконки. Исках да снимам и готовите турбо пътища преди да съм ги монтирал но бързах и забравих за тях



              Тук падна малко рязане с флекса но нямаше друг начин



              Ето го и кулерчето монтирано отпред. Рамката около кулера я направих с цел по натам да си сложа там един вентилатор и да си го включвам отвътре с едно цк при нужда



              Ето и финално как изглеждат нещата

              Коментар


              • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                Браво!
                Силиконките откъде ги взе?
                Дай повече инфо за кулера какъв е, ще бъде полезно за колегите..

                Коментар


                • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                  Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                  Браво!
                  Силиконките откъде ги взе?
                  Дай повече инфо за кулера какъв е, ще бъде полезно за колегите..
                  Силикони гледах в неделя някъде по Илиянци и не бяха на неприлични цени.
                  Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                  Коментар


                  • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                    Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                    Силикони гледах в неделя някъде по Илиянци и не бяха на неприлични цени.
                    Абе не знам.. Да мушна силикони от Илиенци на 1HD-T-то не ми звучи найс...

                    Коментар


                    • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                      Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                      Абе не знам.. Да мушна силикони от Илиенци на 1HD-T-то не ми звучи найс...
                      Yaro държат и илиянските силикони нп. Изпитано е от доста народ и няма грижи с тях и на по големи налягания. И при мен на бавареца половината са от топспиид и вече четвърта година са като нови. На доста други коли съм сложил и до сега фира не е имало. Сега за налягания над 2 бара не гарантирам но то кой си кара колата на такъв надув. Иначе тия дето ги сложих сега на тойотата са от тунинг партс но мисля че са същите като илиянските. По евтини са да но като ги сумираш пак не е никак малко. Сега за 3 колена на 90* и един прав маркуч почти 100 кинта ми излезе.
                      Отностно кулерчето честно да си призная изобщо не знам от каво е. Намерих един който ми хареса като големина и след това му преправих входа и изхода да ми дойдат добре за монтиране на тойотата и така го монтирах. Гледах също и да не е много голям за да не олагавее джипката. За впечатления не успях много да покарам и не мога да кажа. Предполагам извънградско като се позасиля ще има разлика лека и тя ще е предимно в по топлите летни дни не сега. Забелязах също че няма промяна в индикацията на зелената лампа. Все при същите обороти си светва което значи че не съм сложил прекалено голям кулер или дълги турбо пътища. Явно съм се справил добре с избора си на кулер и с прекарването на турбо пътищата ))

                      Коментар


                      • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                        Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                        Абе не знам.. Да мушна силикони от Илиенци на 1HD-T-то не ми звучи найс...
                        Виждал съм и някакви уж немски в един магазин за лагери към Гара Искър, ама там по спомен от преди поне година и половина, едно коляно беше към 70 лева.

                        Иначе, братята австралийци предлагат това
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:80 SERIES LAND CRUSIER intercooler.jpg
Прегледи:1
Размер:83.1 КБ
ID:5325414
                        срещу 1100 техни пари...
                        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                        Коментар


                        • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                          Доста пари са това за един кулер няколко силикона и скоби. Ако държите на оригинални силикони при ники във Варна /адвенчър кар/ има оригинални силикони и въпреки че са скъпички пак ще излезе по евтино от кит като тоя. За алуминиевите тръби е излишно да коментираме защото и китайски да са все си е алуминий и пак ще свършат работа. Също се сещам и за проспиид. Там също има скъпарски колена на самко на душмански пари. Моето лично мнение обаче е че и илиенските вършат същата работа.

                          Коментар


                          • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                            Първоначално публикуван от slavianko Преглед на мнение
                            Отностно кулерчето честно да си призная изобщо не знам от каво е.
                            Кулерчето е от Рейдж Ровър Класик,само са му преправени тръбите на входа и изхода.Браво батко добре се е получило.

                            Коментар


                            • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                              Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
                              Кулерчето е от Рейдж Ровър Класик,само са му преправени тръбите на входа и изхода.Браво батко добре се е получило.
                              И благодаря за кулерчето

                              Коментар


                              • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                                Страхотно се е получило с кулер от Land Rover а при мен е водния радиатор от гаубицата на Джиджо така че няма Тойота няма Ровър важното е да се случват нещата
                                2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                                ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X