Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota land cruiser 73 /project/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Toyota land cruiser 73 /project/

    Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
    Какво става с гюрука,като ходихме на Нова Черна ми се мерна такава Тойота с гюрук.Ако си го сложил дай подробни снимки на захващането към купето.За мое съжаление на моята не се вадят рамките на вратите,защото е 6 местна с надлъжни седалки отзад.Също така няма и фабричния ролбар.Поздрави.
    Тази дето ти се мерна на Нова Черна не е на батко.

    Коментар


    • От: Toyota land cruiser 73 /project/

      Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
      Тази дето ти се мерна на Нова Черна не е на батко.
      Мерна ми се в Русе между някакви блокове,малко свлечен стоеше гюрука отзад,не както го гледам в книжката оригиналния,та затова помислих,че може да е наСлавянко.
      Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
      Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
      Враца

      Коментар


      • От: Toyota land cruiser 73 /project/

        Правилно си помислил Генади той батко е единствен с такъв гюрук в Русе така , че грешка няма А защо не се е похвалил тука нямам на идея , също така се чудя след като е с гюрук защо не виждам колата без него а само с него Ако ще е все с това наметало да си беше оставил хардтопа бре батко
        2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
        ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

        Коментар


        • От: Toyota land cruiser 73 /project/

          Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
          Правилно си помислил Генади той батко е единствен с такъв гюрук в Русе така , че грешка няма А защо не се е похвалил тука нямам на идея , също така се чудя след като е с гюрук защо не виждам колата без него а само с него Ако ще е все с това наметало да си беше оставил хардтопа бре батко
          Аз редовно го виждам без него.Единственият недостатък според мен е прахоляка в колата и това,че не можеш да си оставиш колата без надзор,все едно,че е отключена.

          Коментар


          • От: Toyota land cruiser 73 /project/

            как бе павка по цял ден обикалям със махнато покривало. Иначе аз верно забравих да се похваля тук. Утре ако ми остане време ще снимам захващането и гюрюка. Отностно прахоляка в нашите мръсни градове е гадна работа да. Сега жената съм я навил да шие кожени седлата и да може да се чистят лесно и да не задържат прах.
            Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
            Какво става с гюрука,като ходихме на Нова Черна ми се мерна такава Тойота с гюрук.Ако си го сложил дай подробни снимки на захващането към купето.За мое съжаление на моята не се вадят рамките на вратите,защото е 6 местна с надлъжни седалки отзад.Също така няма и фабричния ролбар.Поздрави.
            Не е била моята на Нова Черна. Моята е свлечена отзад както си я видял да. Можех да не я свлечен ама трябва и някакви подпори под покривалото за да го опъват и става малко неудобно. Трябва и тях да монтирам и демонтирам всеки път и отделно да им търся място и на тях в джипа и се отказах. Не е особенно красиво с покривалото но става и ми излезе някакви стотина лева. Отностно вратите е гадно ако не се махат рамките да. На един приятел на тойотата директно купихме други врати и им махнахме рамките в флекса и директно се сменят вратите лятото и става пак. Също е проблем ако го няма ролбара защото принципно той подпира тентата. Според мен обаче няма да е трудно и него да си изработиш сам защото не е кой знае какво. Абе много е гот с махнат таван и си заслужава интервенцията във всички случаи. Така кабриолетче си е вече абсолютна кафеджийка. Щом жената умира от кеф като излезе с джипа ...
            Последно редактирано от slavianko; 25-06-12, 18:29.

            Коментар


            • От: Toyota land cruiser 73 /project/

              Ето още едно предимство на кабриото Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01072012360.jpg
Прегледи:1
Размер:151.2 КБ
ID:5387656Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01072012359.jpg
Прегледи:1
Размер:175.8 КБ
ID:5387657

              Коментар


              • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                Батко какво стана с чип тунинга на перкинса ? Няма ли да се похвалиш какво се е получило ? И да пратип поздрави на Душа задето та мята по клоните :Д
                2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                Коментар


                • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                  Павка тъкмо днес приключих офицялно с чип тунинга и то благодарение и на теб ) На Венци преди малко му пратих ''поздрави'' както подобава.
                  С две думи да обесня на останалите читатели които не са запознати за какво иде реч :

                  Миналата седмица се качих да покарам една друга 73-ка на един познат и кво да видя. Върви много повече от моята и направо изпаднах в шах и мат. Аз уж имам кулери, мулери пък то един гол накрая. Та ядосах се аз и си взех един манометър за налягането на входящият въздух защото отдавна имах едни съмнения че нещо не е наред с надува.



                  И както и предполагах почти нищо не се случваше. Оказва се че на яката газ прави налягане най много 0.1-0.2 бара.
                  След щателен оглед остановявам че пружината на актуатора ми толкова е умаляла че почти не задържа и резултата е никакъв надув. Днес си взех едно друго клапанче и с малко играчка го направих раздвижно )



                  Ето и резултата на финала



                  Също така забелязах и че тая тойота грам не пропушва поне малко черничко. Поразтърсих се за врътка на помпата ама така и не успях да я намеря и накрая ползвах джокер обади се на Павката )) След цял ден преработки и настройки по клапана и настройки и на помпата съм повече от доволен. Нагласих налягането на 0.8 и пуснах подобаващо нафтичка и вече мога да правя дръпки по кръстовищата Тойотката тръгна както никога до сега
                  Последно редактирано от slavianko; 13-08-12, 15:57.

                  Коментар


                  • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                    Куту самоует е но най важното е , че батко е доволен
                    2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                    ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                    Коментар


                    • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                      Изцапай я малко тая турбина, че така е като от автокъща :-)
                      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                      Коментар


                      • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                        Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                        Изцапай я малко тая турбина, че така е като от автокъща :-)
                        Тя беше бая мръсничка че старият клапан изпускаше налягане навън и всичко беше в масло и гнязт ама за снимката я поизлъсках малко. Надявам се вече все така да е без масла и мръсотия

                        Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
                        Куту самоует е но най важното е , че батко е доволен
                        Павка даже съм предоволен. Вчера нямах време да донаглася новият клапан кога да отваря и за сега съм на 0.6 бара. Да ти се похваля днес със Цецко случйно се хванахме на един светофар с двете тойоти и си направихме хубава дръпка. Питай го как го отвях като куцо пиле домат Днес обаче много странно светна червената лампичка на два пъти а не превишавам 0.6 налягане

                        Коментар


                        • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                          Тя тази червената трябва като я сриташ Тойотата и да светва веднага , инак не е добре А Цецко сега е дефорсиран по нареждане свише , та затова си го отвял инак щеше да го гледаш като заминава
                          2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                          ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                          Коментар


                          • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                            Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
                            Тя тази червената трябва като я сриташ Тойотата и да светва веднага , инак не е добре А Цецко сега е дефорсиран по нареждане свише , та затова си го отвял инак щеше да го гледаш като заминава
                            Значи да не се плаша от червената Само малко е странно че като светне не огасва докато не изгася мотора. после като запаля наново вече не свети. Не знам така ли трябва да е. А иначе знам че другата вече е дефорсирана но пък и аз със много го отвях. Да не говорим че и аз не съм я надул все още както си трябва. Всъщтност сега на колко налягане я остави тойотата след дефорсирането или не си я мерил?
                            Последно редактирано от slavianko; 14-08-12, 22:24.

                            Коментар


                            • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                              Зор вдига 0.5 а ти като решиш че си готов и си станал бърз да ги пуснем с мойта да видим дали си стигнал 100-те коня
                              2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                              ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                              Коментар


                              • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                                Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
                                Зор вдига 0.5 а ти като решиш че си готов и си станал бърз да ги пуснем с мойта да видим дали си стигнал 100-те коня
                                Да е бърз,да е бърз-колко да е бърз?Дано не гръмне мотора от надуване.
                                От личен опит-трябва да не се качвам няколко дни на друга кола и постепенно почва да ми се вижда,че съм бърз с бабичката,но досега ми се е случвало само веднъж.Поздрави!
                                Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                                Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                                Враца

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X