Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota land cruiser 73 /project/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Toyota land cruiser 73 /project/

    Само приказки, а ние искаме да видим.....
    Дайте видео.

    Коментар


    • От: Toyota land cruiser 73 /project/

      Ха сега батко я втаса ....драг с Тойотата трябва и освен това видео матрял за доказателство
      2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
      ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

      Коментар


      • От: Toyota land cruiser 73 /project/

        Не се ли изправя на задни гуми с 44ки не се брой за тунинг. Дерзайте момчета...
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • От: Toyota land cruiser 73 /project/

          Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
          Да е бърз,да е бърз-колко да е бърз?Дано не гръмне мотора от надуване.
          От личен опит-трябва да не се качвам няколко дни на друга кола и постепенно почва да ми се вижда,че съм бърз с бабичката,но досега ми се е случвало само веднъж.Поздрави!
          То аз ако карам на тоя принцип .... Бегачката ми е почти 400кс и трябва като сляза от нея да не карам поне година
          Просто разликата наистина е осезаема. Вчера излизах извънградко и вървеше буквално плашещо. Имам в предвид че за тоя куцак не е нормално и се позамислих че много добре не е добре и днес върнах леко нафтата от страх.

          Коментар


          • От: Toyota land cruiser 73 /project/

            Батко там тоя винт не ти е играчка , имаи го впредвид следващия път като решиш да го пипащ , защото някои тролей ти е направил ластик по бул."Волов" нагоре нагласи си колата на 0.8 с прилична порция нафта и забрави за съществуването му ! А 400-те коня на "бегачката" не ги коментирай тук аудиторията не е подходяща и излиза , че се опитваш да изпъкнеш с БМВ егати пауъра
            2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
            ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

            Коментар


            • От: Toyota land cruiser 73 /project/

              Ти внимавай с тия ''настройки'' по помпи и турбини, че от този филм на пажерото смених има, няма седем-осем глави и два пъти по толкова гарнитури...
              На сърбела майката му е чесането.
              Борислав Борисов Русе О885 О37815

              Коментар


              • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                Ето Боре ти е казал не питай старило а патило дет са вика
                2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                Коментар


                • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                  И аз много се кефех как върви на 1.2-1.5 бара... и много чернилка през комина
                  Не знам - може койотката да не е толкова кекава, но паХероса не остиска много
                  На сърбела майката му е чесането.
                  Борислав Борисов Русе О885 О37815

                  Коментар


                  • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                    Боре и Тойотата е същата прекалиш ли си го връща тъпкано Просто тея допотопни дизели не са родени за тоя тип настройки
                    2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                    ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                    Коментар


                    • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                      Павка аз просто и възвърнах живота и с нищо не съм я изнасилвал. Питах едно приятелче дето бачка в тойота да ми даде инфо и се оказва че оригинално е с надув над 0,8 бара а аз съм дори под това налягане така че не виждам да има проблем. Просто от първият път не успях да и наглася горивото и съм и пуснал малко повече та затова вървеше така злобно. Днес върнах леко и не мисля повече да я барам. Ама трябваше преди я "дефорсирам" днес да си направим по един ластик с твоята баба да видиш че доста прилично вървеше ама свърши то

                      Пък за бегачката няма лошо да се похваля. Толкова пари и труд съм вложил в нея а напоследък нямам възможност и да я карам та поне да се похваля ако не друго )
                      Последно редактирано от slavianko; 16-08-12, 21:37.

                      Коментар


                      • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                        Батко,не ги слушай,тези те бъзикат.Сложи си една врътка на болта и когато както ти е кеф!

                        Коментар


                        • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                          Първоначално публикуван от slavianko Преглед на мнение
                          Павка аз просто и възвърнах живота и с нищо не съм я изнасилвал. Питах едно приятелче дето бачка в тойота да ми даде инфо и се оказва че оригинално е с надув над 0,8 бара а аз съм дори под това налягане така че не виждам да има проблем. Просто от първият път не успях да и наглася горивото и съм и пуснал малко повече та затова вървеше така злобно. Днес върнах леко и не мисля повече да я барам. Ама трябваше преди я "дефорсирам" днес да си направим по един ластик с твоята баба да видиш че доста прилично вървеше ама свърши то

                          Пък за бегачката няма лошо да се похваля. Толкова пари и труд съм вложил в нея а напоследък нямам възможност и да я карам та поне да се похваля ако не друго )
                          Предполагам, че много хора,както и аз,ще искат да прочетат и за бегачки в този форум.Предполагам,че може да споделите и за тях в подходящия раздел.Поздрави!
                          П.С.Интересно ми е при тези настройки на Тойотата,коя ще дръпне на 400 метра-на Павката или твоята.Аз съм за бензина,но естествено съм пристрастен.Може да залагаме!

                          Изрових една снимка от една разходка по Дунава,където си правим дръпки.При все,че се боря неравностойно с две Тойоти с 3.0 ТД и Патрол2.8ТД, останах на една дължина от едната Тойота,а Патроля го дръпнах.Този дето е напред с червената Тойота е Калин,който освен,че е връткал помпата,е и нервен на старт и не може да дочака съдията да даде знак.
                          Последно редактирано от genadi.tsvetkov; 17-08-12, 23:40.
                          Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                          Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                          Враца

                          Коментар


                          • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                            Забавна кушия сте си спретнали Пък с Павката все ще се засечем някъде и ще ги пробваме

                            Коментар


                            • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                              Колеги от доста време бях си намислил да махам тоя дизел от коша на тойотата но днес направо подлудях като си видях разхода след една разходка извън града и момента дойде. Исках да пусна отделна тема но като се замисля и тук става. От този момент вече приемам оферти за бензинови мотори. Също приемам съвети отностно това кой мотор най лесно ще се присади на 73-ката. Предполагам това ще е 22р ако се намери такъв. Също какво друго е нужно за трансплантацията му освен мотора и камбаната? Въпроса е такъв че аз имам уменията да си сложа какъвто и да било мотор но проблема е че това ми е единственната евридейка и не мога да се лиша от нея за някакъв по дълъг срок от седмица. Затова ще съм благодарен на мнения които ще са ми от полза

                              Коментар


                              • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                                Намираш една Супра за донор и си готов.
                                "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X