Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota land cruiser 73 /project/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Toyota land cruiser 73 /project/

    Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
    Те щот са движат бързо и ги напъплят на абордаж.
    Недей да спамиш на хората в темите- ще ти дърпат ушите
    На сърбела майката му е чесането.
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

    Коментар


    • От: Toyota land cruiser 73 /project/

      Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
      Кажи за играчката на предния капак от втората снимка
      Ей забелязахте я веднага начи. Уж ще се слага бензинов мотор като твоя и ще се турбинира ама ще видим

      Коментар


      • От: Toyota land cruiser 73 /project/

        Ся аз много много не разбирам от тая материя ама като я гледам тая турбалана от далече ми се чини големка за такъв мотор като моя а и за такъв зет като твоя
        2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
        ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

        Коментар


        • От: Toyota land cruiser 73 /project/

          Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
          Ся аз много много не разбирам от тая материя ама като я гледам тая турбалана от далече ми се чини големка за такъв мотор като моя а и за такъв зет като твоя
          Ще я правим драгаджийка
          Тази турбина е за продаване и я сложих за фън на преднит капак. Пък за Разград дай да се разберем в неделята на затвореното трасе да си направим една разходка до там да погледаме малко.

          Коментар


          • От: Toyota land cruiser 73 /project/

            Дай повечко инфо за турбинката и цената съответно , а за Разград има време споко ше се разбереме
            2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
            ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

            Коментар


            • От: Toyota land cruiser 73 /project/

              Тия дни доста студ е навън и нямам никакво желание да правя каквото и да било по тойотката. Днес обаче най накрая станаха готови и четирите уширителя и маааалко да се постопли времето ще почвам с монтажа. Ей ги и тях готови и чакащи



              До седмица трябва да е готов и шнорхела щото сега на дневен ред са другият чивт уширители за Павката. Нямам търпение да се пооправи времето и да монтирам всичко

              Коментар


              • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                Здравей съвсем случайно попаднах на темата(даже съвсем навреме) понеже на мойта тойотка FJ Cruiser слагам друго окачване което е +2.5 инча по-широко дали ще може при това момче което ти ги е правило да ми направи и на мене, защото единственното решение е на Бушуокърс и не ме кефи особенно, ето една две снимка на която също така са ги уширявали но не е афтърмаркет а си е made in home като твойте. Иначе на снимките кефат изглеждат доста добре направени.

                п.п. Естественно като сваля мойте ще му ги изпратя за матрица, единственно горе във равната част трябва да се удължат с по 3см. като тези.
                Прикачени файлове
                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                Коментар


                • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                  Може всичко стига да има мостра за да си извади калъп. Малко е заринат с работа и понякога бави моите неща но пък и ние сме приятели и не го притеснявам. Драсни ми на ЛС и ще ти дам координатите му направо да говориш с него

                  Коментар


                  • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                    Времето най накрая взе да се позатопля и на мен почна да ми идва мерак за работа по джипката. За днес успях да сложа само двата предни уширителя а утре ще се постарая да монтирам и задните. Доста пипнива работа е а аз искам да стане като хората и не бързам. В крайна сметка обаче мисля че много добре се получи.





                    Коментар


                    • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                      A по какъв начин ги монтира и какви пари излизат комплект уширители ?
                      [img]http://prikachi.com/files/1482881I.jpg[/img]

                      Коментар


                      • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                        Първоначално публикуван от tZv3t0zAr Преглед на мнение
                        A по какъв начин ги монтира и какви пари излизат комплект уширители ?
                        Мен ми ги прави едно приятелче което се занимава със стъкломат. Колега от форума на когото трябва още веднъж да благодаря си даде неговите за да се смъкнат калъпи по тях и братлето ги направи. 1 към 1 са с оригиналните като трябва да отбележа че и оригиналните са пак стъкломатови. Освен на мен направи и на Павката един комплект, само не знам дали ги е взел още. За цената 140лв ми взе на мен за четирите. Захващането го направих с едни планки за калника и стана доста здраво но ми се е...а майката докато ги сложа. Общо взето вчера и днес си играя да ги сложа четирите. Но пък стана доста здраво и дори да ги махна някой ден няма да има дупки по калника. Утре ще направя една две снимки да се види как съм ги захванал.

                        Коментар


                        • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                          Ето вече и задните монтирани и най накрая в завъшен вид.





                          Забвавих да спомена че тия дни монтирах и още един демфер понеже наскоро ми се появи ефекта шими. Не че се оправи защото видях че карето на кормилният прът ми е доста разбито и от там тресе. Ще цъкна и него как съм го пригодил. Утре пък мисля да ида до магазина да видя каква цена ще ми обявят за това каренце че трябва обезателно да се смени. Също да спомена че след карето ще монтирам и шнорхела и пак ще има фотосесии

                          Коментар


                          • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                            Шимито ти не е от карето. Търси другаде. Демпфера не е решение. Все едно да лекуваш висока температура само с краката в ледена вода, ще стане, ама за много кратко.
                            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                            Коментар


                            • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                              Батко много арна е станала баба ти А относно шимито Джамбазов е прав по скоро търси разбити тампони на панхарда и пушките , с една щанга на канала лесно ще разбереш къде ти е проблема
                              п.с. И днес не успях да взема уширителите от твоя човек вече сигурно е раздразнен , ама утре като доидеш да вземем да идем до него че мина сума и време
                              2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                              ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                              Коментар


                              • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                                Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                                Шимито ти не е от карето. Търси другаде. Демпфера не е решение. Все едно да лекуваш висока температура само с краката в ледена вода, ще стане, ама за много кратко.
                                Със сигурност знам че няма да се оправи с още един демфер но няма и да навреди пък и бях решил да го сложа. С широките гуми сега през зимата и кишите забелязах че когато едната ми гума влезе в локва и рязко ми дърпа волана на една страна. Като сложих демфера доста се подобри в това отношение. Иначе за шимито аз го усещам че хлопа точно от към карето то си е толкова разбито че няма как да не го чуя. Със сигурност трябва да го оправя и след това да търся останалите неща по каналният ред.
                                Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
                                Батко много арна е станала баба ти А относно шимито Джамбазов е прав по скоро търси разбити тампони на панхарда и пушките , с една щанга на канала лесно ще разбереш къде ти е проблема
                                п.с. И днес не успях да взема уширителите от твоя човек вече сигурно е раздразнен , ама утре като доидеш да вземем да идем до него че мина сума и време
                                Павка аз съм почти сигурен че голяма степен от шимито е от карето защото то си чука брутално като се появи шими и като обера ляво или дясно и спира. А че има и други болежки то е ясно. Предният собственик е карал доста мондарската и без никаква потдържка. Тампоните на панхарда са добре ама на пушките са за смяна. Много са зле и предните и задните. Абе на финала като оправя всичко ще изчезнат всякакви шимита ама пара си иска и гледам малко по малко да действам. Но карето на кормилният прът е на първо място че с това шега не бива. Дано утре го има като отделна част и да не ми обявят някаква космическа цена. Или най ме притеснява пък да ми измислят 5 вида и да ми кажат че трябва да го смъкна за да ми поръчат. Ъпсурд да ме ставят без кола 2-3 дена и дано няма 1000 модела. Утре първо ще мина през магазина и после ще дойда при тебе да видиш на живо старата баба с нова рокля )

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X