Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota land cruiser 73 /project/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Toyota land cruiser 73 /project/

    Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
    Виждал съм и някакви уж немски в един магазин за лагери към Гара Искър, ама там по спомен от преди поне година и половина, едно коляно беше към 70 лева.

    Иначе, братята австралийци предлагат това
    [ATTACH=CONFIG]391339[/ATTACH]
    срещу 1100 техни пари...
    Извинения за офтопика.
    От братята Австралийци, аз най-много харесвам това:
    http://www.safarisnorkel.com/interco...hdt/sc1hdt.htm

    Англичаните също правят (дори и за 80тка) и то на добри цени. Например Allisport.

    Коментар


    • От: Toyota land cruiser 73 /project/

      Първоначално публикуван от iansto Преглед на мнение
      Колега Славянко ... дали мога да Ви помоля след като е готов новият Ви шнорхел да направите сравнение между него и китайския по отношение на тежина и дебелина на стената .
      Нп колега. Със сигурност ще пиша и ще прикача снимки. Иначе отностно дебелината то момчето може да го направи от колкото пласта искаме. Както му кажа така ще го направи и толкова дебел колкото искам така че звиси от изискванията на всеки от нас. За тежината важи същото най вероятно. Колкото е по дебел толкова ще е по тежък. Но ако се спази оригиналната дебелина едва ли ще е по тежък от китайският му събрат.
      Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
      Като материал е здраво- просто не издържа на удари.
      Добре де ама как според теб да дадем почти 1000лв за оригинален такъв ??? А искам да ти кажа че тоя китайският по който ще правим калъпа е не по здрав със сигурност. Доста го разглеждах, почуквах, подръпвах и не ми изглеждаше никак здрав. А е направен от такава пластмаса че когато се счупи на вторият клон няма лепене. А стъкломата знаеш добре че конците му ако са качественни го държат. Той си пращи пука обаче конците си държат. И при всяко счупване за половин час се възтановява и става като нов. И смола имаме и конци бол. Една шкура и спрей черен мат и не можеш да познаеш че е бил чупен. А и както казва павката ние едва ли ще ги тормозим тия джипки толкова че да се притесняваме да не счупим шнорхела. А аз пък изобщо не бих го вкарал в клонаците така че шнорхела и стъклен да е пак ми е все тая щото ще стои за фасон.

      Коментар


      • От: Toyota land cruiser 73 /project/

        Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
        Извинения за офтопика.
        От братята Австралийци, аз най-много харесвам това:
        http://www.safarisnorkel.com/interco...hdt/sc1hdt.htm

        Англичаните също правят (дори и за 80тка) и то на добри цени. Например Allisport.
        Тъкмо се сетих да изкажа впечатления отностно монтажа на моя кулер. Оня ден имах честа да покарам джипа на дълго. Впечатленията са ми доста положителни. Доста по добре набира при скорости над 60-70км и там където преди качвах баирите на 4-та сега учудващо си ги качих на 5-а при това с лекота че и можех да ускорявам. С чиста съвест мога да кажа че си заслужаваше интервенцията. Първоначално при покупката на джипа ми се стори доста тегав но сега започва малко по малко да ми харесва. Като му отпуша и входящият въздух с тъба с по голямо сечение и като разтоваря и изходящата генерация и вече ще върви съвсем прилично и достатъчно

        Коментар


        • От: Toyota land cruiser 73 /project/

          Момчета не знам какъв е този Китайски шнорхел който ви е попаднал, но при нас шнорхелите са от същия материал от който са направени и на SAFARI. Доказали са се многократно в боя. Цената им в момента е смешна 250лв. Заслужава ли си да се занимавате със стъклопластика ?

          Коментар


          • От: Toyota land cruiser 73 /project/

            Първоначално публикуван от slavianko Преглед на мнение
            Тъкмо се сетих да изкажа впечатления отностно монтажа на моя кулер. Оня ден имах честа да покарам джипа на дълго. Впечатленията са ми доста положителни. Доста по добре набира при скорости над 60-70км и там където преди качвах баирите на 4-та сега учудващо си ги качих на 5-а при това с лекота че и можех да ускорявам. С чиста съвест мога да кажа че си заслужаваше интервенцията. Първоначално при покупката на джипа ми се стори доста тегав но сега започва малко по малко да ми харесва. Като му отпуша и входящият въздух с тъба с по голямо сечение и като разтоваря и изходящата генерация и вече ще върви съвсем прилично и достатъчно
            Батко,колко пъти да ти обяснявам,че Ланд Ровър измекерии няма.Даде живот на една Тойотка.

            Коментар


            • От: Toyota land cruiser 73 /project/

              Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
              Момчета не знам какъв е този Китайски шнорхел който ви е попаднал, но при нас шнорхелите са от същия материал от който са направени и на SAFARI. Доказали са се многократно в боя. Цената им в момента е смешна 250лв. Заслужава ли си да се занимавате със стъклопластика ?
              Защото всички брони и добавки по бегачката ми са от стъкломат /направен като хората обаче/ Изяли са толкова тупаници не от дървета и клонки а от бордюри и все още са в пълно здраве. Защото на мен ми е все едно дали е здрав и държи на бой или не. Никога няма да вкарам джипа в гората и тоя шнорхлел ще стои предимно за фасон. И дори някога да го счупя за което се съмнявам, ще го оправя на 100% съвсем бързо и почти безплатно. И най вече защото цената му ще излезе на повече от два пъти по ниска от най евтината реплика на пазара.
              Последно редактирано от slavianko; 15-12-11, 20:23.

              Коментар


              • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                Момчета не знам какъв е този Китайски шнорхел който ви е попаднал, но при нас шнорхелите са от същия материал от който са направени и на SAFARI. Доказали са се многократно в боя. Цената им в момента е смешна 250лв. Заслужава ли си да се занимавате със стъклопластика ?
                Яворе парите на днешно време са основен критерий за постигане на целите и при оферта 100 лева за брои мислим че си заслужава занимавката . При условие , че имаме и донор за калъпа а и отново се подчертавам автомобилите не са за състезателни и хард цели а по скоро разходки сред природата , пикник и риболов и в такъв случаи шнорхела е по скоро паркетна екстра при условие , че нито аз нито батко бихме си вкарали колите в вода над праговете Естествено ако се опарим и видим , че не това е решението е де е Бургас един телефонен разговор с теб ще ни реши проблемите
                2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                Коментар


                • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                  Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
                  Батко,колко пъти да ти обяснявам,че Ланд Ровър измекерии няма.Даде живот на една Тойотка.
                  Дадох живот на една Тойотка да. Днес обаче пък бяхме свидетели с Павката на началото на осмъртяването на една друга Тойотка. Ако иска може да качи някоя снимка че той снима даже ))))

                  Коментар


                  • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                    Лека и пръст на хубавата 73-ка , тея идиоти(състезатели) ще я направят на пастет за нула време Хубавото е ,че поне ще ползваме от нея разни части Ето и снимката в ляво е батко слага си хромникелови степенки в центъра съм аз гледам и снимам а в дясно на батко зет му запалил флекса и разваля хубавата количка Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0260.jpg
Прегледи:2
Размер:152.2 КБ
ID:5326792
                    2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                    ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                    Коментар


                    • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                      Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
                      Лека и пръст на хубавата 73-ка , тея идиоти(състезатели) ще я направят на пастет за нула време
                      Хубава, хубава- колко да е хубава
                      А и истинското място на един джип е в гората и калта- не пред барчето, така че кои са въпросните ''идиоти'' ...
                      На сърбела майката му е чесането.
                      Борислав Борисов Русе О885 О37815

                      Коментар


                      • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                        Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                        Хубава, хубава- колко да е хубава
                        А и истинското място на един джип е в гората и калта- не пред барчето, така че кои са въпросните ''идиоти'' ...
                        Ти Боре не си критерии за автомобили , аз те познавам от около 16 годишен сега съм на 35 почти и не съм видял читава кола у твоите ръце а за всичкитге тези години хич да не е смени някоя друга кошница , така че съдеики по твоите автомобили на Пешев Тойотата е извънземно хубава Освен това тази кола в последните няколко години не е излизала от гората и калта тя си му беше за лов и не е ходила по барчетата така че въпросните идиоти са пилота и навигатора му и времето ще го докаже повярваи ми
                        2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                        ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                        Коментар


                        • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                          Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
                          Ти Боре не си критерии за автомобили , аз те познавам от около 16 годишен сега съм на 35 почти и не съм видял читава кола у твоите ръце а за всичкитге тези години хич да не е смени някоя друга кошница , така че съдеики по твоите автомобили на Пешев Тойотата е извънземно хубава Освен това тази кола в последните няколко години не е излизала от гората и калта тя си му беше за лов и не е ходила по барчетата така че въпросните идиоти са пилота и навигатора му и времето ще го докаже повярваи ми
                          Те всичките ми коли са били читави, преди да дойдат при мен
                          Аз на ламарина не слугувам!
                          Да е станала на кръст, да я целуват бабите- да не е ставала на кола.
                          Това е вещ, създадена да ми служи- не аз на нея.
                          На сърбела майката му е чесането.
                          Борислав Борисов Русе О885 О37815

                          Коментар


                          • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                            Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                            Те всичките ми коли са били читави, преди да дойдат при мен
                            Аз на ламарина не слугувам!
                            Да е станала на кръст, да я целуват бабите- да не е ставала на кола.
                            Това е вещ, създадена да ми служи- не аз на нея.
                            Баце ако ти го разбираш като слугуване аз не. За мен това е хоби, удовоствие и отдушник от ежедневието не слугуване. Ако не ми беше приятно нямаше да го правя

                            Коментар


                            • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                              Батко доде имаш всички части по колата в това число и броните няма се разбереш с водния дух
                              2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                              ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                              Коментар


                              • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                                Колега дали имате инфо как става точно отливката . На една цяла част или на две половини които след това се лепят ? п.п. Като гледам броя на Тойотите от снимката се чудя , дали не сте мислили да направите групова поръчка на шнорхели от Китай ?
                                Последно редактирано от iansto; 16-12-11, 13:35.
                                [SIGPIC]http://www.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic68289_4.gif[/SIGPIC]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X