Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota land cruiser 73 /project/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Toyota land cruiser 73 /project/

    Не се занимавай с щатната задна броня . Накарай горните стопове/габарити да заработят , или ги смени с подходящи . Стоповете , дето са ти в бронята ще са вечно счупени . А и тя е прекалено ниско и назад и постоянно ще задира .
    TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

    Коментар


    • От: Toyota land cruiser 73 /project/

      Къде да задере по асфалта до барчето и обратно тя градска бегачка тая бабка
      2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
      ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

      Коментар


      • От: Toyota land cruiser 73 /project/

        Първоначално публикуван от didooo Преглед на мнение
        Не се занимавай с щатната задна броня . Накарай горните стопове/габарити да заработят , или ги смени с подходящи . Стоповете , дето са ти в бронята ще са вечно счупени . А и тя е прекалено ниско и назад и постоянно ще задира .
        Те горните са работещи. Както каза павката тя няма да се ползва за тежък офроуд а само евридейка, за разходки и да ми мъкне лодката лятото като се ходи на риболов. Отделно той и теглича е доста по ниско от бронята и стърчи прилично назад и така или иначе ще задира първо той. Искам да и оправя външният фасон и после имам разни планове да и сложа булбари и всякакви хром тръби и шукарии.

        Коментар


        • От: Toyota land cruiser 73 /project/

          Теглича го мисли макс на вътре и нагоре , и задължително да може да се сваля . Иначе си като с плуг-пробвано е . А горните стопове фабрично да работят -ще се изненадам немалко .
          TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

          Коментар


          • От: Toyota land cruiser 73 /project/

            Първоначално публикуван от slavianko Преглед на мнение
            Дано не си прав. Приципно са много да но стигнах до извода че с тия 20 годишни пружини гаранция е поне 2-3см по ниска от как е излязла от завода. С тая височина подложки все едно я лифтвам с 4-5см от оригиналното и положение като нова. Пък ако има дертове ще ги намалям но се надявам да няма
            И аз бих искал да коригирам умората на 25 годишните пружини(), като отпред подложа 10мм., а отзад 15-20мм.Възможно ли е да стане само с плоски гумени подложки?
            Сещам се, че за старата 123-ка на Мерцедес производителя предлага 5 размера такЪви профилни гумени подложки от 9 до 19мм.И за 124-та ги има...по 5 лв. бройката ментака, ама то и няма никаква нужда да е оригиналдЪ!
            много автомати-слаби резултати!

            Коментар


            • От: Toyota land cruiser 73 /project/

              Първоначално публикуван от didooo Преглед на мнение
              Теглича го мисли макс на вътре и нагоре , и задължително да може да се сваля . Иначе си като с плуг-пробвано е . А горните стопове фабрично да работят -ще се изненадам немалко .
              Оригиналният теглич стърчи отвратително много назад и надолу. За късмет обаче е завит с два болта и може за 1 мин да се махне при нужда. А стоповете не са оригиналните и затова работят. Някакви тунинг са и са ми завещание от предният собственник.
              Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
              И аз бих искал да коригирам умората на 25 годишните пружини(), като отпред подложа 10мм., а отзад 15-20мм.Възможно ли е да стане само с плоски гумени подложки?
              Сещам се, че за старата 123-ка на Мерцедес производителя предлага 5 размера такЪви профилни гумени подложки от 9 до 19мм.И за 124-та ги има...по 5 лв. бройката ментака, ама то и няма никаква нужда да е оригиналдЪ!
              Ако са на същият диаметър няма значение от какво са. Иначе който и да е стругар ще ти ги направи за един ден метални на квато височина искаш. Но мисля че 1-1.5см е твърде малко дори за да компенсира улегналите пружини. Според мен за толкова години са легнали поне 2-3см.

              Коментар


              • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                Понеже тия дни вече си стана доста студено та малко по бавно действам по Тойотката. Занимавам се по 1-2 часа и се прибирам че не е много здравословно в тоя студ навън.
                Ето и бронята вече реставрирана боядисана и нагласена на джипката



                Сега остава да измисля какво да сложа на отворите на коиото са били оригиналните светлини. Не искам фабричните защото нито ми се дават пари за оригинални нито имам нужда от тях понеже моите са преместени вече горе. Отворен съм и за предложения. Ааа сетих се че трябва да си сложа и куката посредата която при мен не само липсва ами са и заварили и отворите та трябва и тях да възтановявам.

                Коментар


                • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                  Първоначално публикуван от slavianko Преглед на мнение
                  Понеже тия дни вече си стана доста студено та малко по бавно действам по Тойотката. Занимавам се по 1-2 часа и се прибирам че не е много здравословно в тоя студ навън.
                  Ето и бронята вече реставрирана боядисана и нагласена на джипката



                  Сега остава да измисля какво да сложа на отворите на коиото са били оригиналните светлини. Не искам фабричните защото нито ми се дават пари за оригинални нито имам нужда от тях понеже моите са преместени вече горе. Отворен съм и за предложения. Ааа сетих се че трябва да си сложа и куката посредата която при мен не само липсва ами са и заварили и отворите та трябва и тях да възтановявам.
                  Сложи си усилен габарит,защото в тези стопове няма,поне при мен е така.
                  Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                  Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                  Враца

                  Коментар


                  • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                    В бронята най-удачно според мен е да монтираш два работни халогена свързани през реле към задната светлина.

                    Коментар


                    • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                      Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                      В бронята най-удачно според мен е да монтираш два работни халогена свързани през реле към задната светлина.
                      Хм. Това наистина е супер удачен вариянт и не бях се сетил. Благодаря за съвета.
                      Последно редактирано от slavianko; 24-11-11, 21:02.

                      Коментар


                      • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                        Днес сутринта се събудих с идеята че трябва да си направя булбар на тойотката за по фешън Много ми се искаше да е от неръждавейка но не ми се даваха толкова пари за хром никелови тръби и колена и го направих с черни и го боядисах с черен мат



                        Понатам ако намеря нещо изгодно от неръждавейка ще го взема но за сега ще кара и с тоя

                        Коментар


                        • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                          Първоначално публикуван от slavianko Преглед на мнение
                          Днес сутринта се събудих с идеята че трябва да си направя булбар на тойотката за по фешън Много ми се искаше да е от неръждавейка но не ми се даваха толкова пари за хром никелови тръби и колена и го направих с черни и го боядисах с черен мат



                          Понатам ако намеря нещо изгодно от неръждавейка ще го взема но за сега ще кара и с тоя
                          Батко,един въпрос,туй чудо за къв чеп го тури там?

                          Коментар


                          • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                            Да ти пратя моя да завъртим пълния бартер

                            Коментар


                            • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                              Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
                              Батко,един въпрос,туй чудо за къв чеп го тури там?
                              Е гледал съм че такива си слагат на паркетните джипове та и аз да приличам на тях го турих. И да има къде да си наредя халогенките бре.
                              Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                              Да ти пратя моя да завъртим пълния бартер
                              Отворен съм на всякакви бартери и галимации

                              Коментар


                              • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                                Тва нещо освем да плаши голфовете , служи и да има къде да се хванеш да буташ , по-сгодно така...
                                TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X