Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Краза в бокса

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Краза в бокса

    Павле ,да ти припомня ,че Банджо продаваше една самурайска раздатка 6,5/1 .Мисля ,че и искаше 1000 лв.
    Не знам колко е яка,не мисля ,че някой в БГ кара с такава ,за да сподели .
    Но всички американци си слагат такива на тръбарките Самураи и въртят големи гуми/да не казвам какви,че пак ще ме оплюят /,естествено с други мостове.
    0887/400121 Антон Донев

    Коментар


    • От: Краза в бокса

      Знам я тази карал съм я още преди да отиде при него , прекалено бавна е с нея бавните ще са ми абсолютно излишни. Освен това е уникална и ако се счупи а тя ще се счупи рано или късно няма да има с какво да я заменя.

      Коментар


      • От: Краза в бокса

        Вярно е това,но важи и сигурно за тойотската с тунинговите колела.В такъв случай няма ли ровърската да е най-разумното решение ?

        П.П. Бавна е била с ония малки гумички ,дето караше преди
        0887/400121 Антон Донев

        Коментар


        • От: Краза в бокса

          Отдавна съм ти казал за Ровърската. С Патролските мостове става чудесна комбинация
          Samurai Gemax

          Коментар


          • От: Краза в бокса

            Коя роувърска?Че ми е любопитно

            Коментар


            • От: Краза в бокса

              Нещо много трудно се намират а кви цени обаждат за комплект скорости и раздатка – като за цял джип а трябва да добавим и тунингова кръстачка и ня стана една .
              Ако случаино на някои му стои читав комплект Ровърска скорстна кутия и раздатка на разумна цена имам интерес.

              Коментар


              • От: Краза в бокса

                Пратих радиатора отзад антифриза ще минава по тръби през купето ф 43 вътрешно . Трябва ли да преправям нещо по водната помпа ? Ако затапя малките маркучи които излизат от термостатното тяло тези зад алтернатра дали ще е проблем . Също така възнамерявам да махна термостата за да може антифриза да циркулира свободно през мотора .

                Коментар


                • От: Краза в бокса

                  По водната помпа нищо, никакъв проблем за циркулацията на водата.
                  Тези малките маркучи които водят към смукателният колектор са с цел затопляне на сместа към двигателя.
                  А относно термостата, ако го махнеш едва ли ще успееш да стоплиш мотора, мисля че ще нарушиш режима на работа на мотора.
                  ТЛК-120 Николай Колев
                  0898521295

                  Коментар


                  • От: Краза в бокса

                    Не тези на смукатела не ме бъркат . На термостатното тяло от едната стпана е термостата а от дръгата са тези тръбички от тяж се хваща на Опела парното.

                    Коментар


                    • От: Краза в бокса

                      Без парно ли мислиш да караш ?
                      VEREYA MOTORSPORT TEAM

                      Коментар


                      • От: Краза в бокса

                        Ааа не парно ще има . Правя цялата охладителна система на ново и ми беше по удобно да го хвана от другаде.

                        Коментар


                        • От: Краза в бокса

                          Краза вече движи на собствен ход и спира от педала , има бързи бавни работещ съединител , охладителна система и място за акумулатора.
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • От: Краза в бокса

                            Браво, страхотна стойка има!
                            Нали няма да оставиш спирачните тръбички на задния мост така, както се виждат на снимката?
                            Георги Донев, 0889 437 687
                            Nissan Patrol Y60

                            Коментар


                            • От: Краза в бокса

                              Поздравления,започва да кефи! Това ли е окончателния вид на охладителната система?

                              Коментар


                              • От: Краза в бокса

                                Ще има защита за тръбичките. Охладителната система ще остане така , може би ще добавя още един вентилатор от вътрешната страна. Ако виждаш проблем кажи.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X