Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по джипа днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Завърших я кората под раздатката
    Прикачени файлове

    Коментар


    • Първоначално публикуван от sttekata Преглед на мнение
      Завърших я кората под раздатката
      Браво

      Коментар


      • Аз вчера по съвет на Пенчо се свързах със Сотир и останах много позитивно изненандан от отношението му към мен като към клиент. Не говоря само за приветливия му тон, но и чисто професионално ми даде допълнителни идеи, които могат да се направят още по колата ми със съответнате техническа обосновка. Определено не съжеляшам,че съм се свързал с него. Лошото само беше,че там покрай това КПП на Божурище можеше да ми се наложи да чакам много за да се добера до него.Но поне си поприказвахме спокойно на дълго и на широко по телефона и получих всички отговори на въпросите си.
        JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
        Тел: +359 887 847261

        Коментар


        • Пенчо
          Пенчо коментира
          Редактиране на коментар
          Онзи ден, като ходих, бях трета кола преди КППто.
          Та не би трябвало да е проблем, стига да не е преди 10 часа.

      • Мерси, но тъй като съм в Дружба, предпочетох да му се обадя и Сотир намери достатъчно време да отговори на всички мои въпроси. Надявам се да не съм го отклонил много от работата му.
        JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
        Тел: +359 887 847261

        Коментар


        • 4 броя нови гуми 275/40/20 , Federal ST-1 за експеримент за лятото да видим как ще е . Цената е много добра на парче и лека отстъпка стана повече от перфектно .
          Ще дам update след 5000 км , за момента са доста добре , нулев шум и доста интересна шарка .

          Коментар


          • Първоначално публикуван от DimitroffCRD Преглед на мнение
            ...Цената е много добра на парче и лека отстъпка стана повече от перфектно ...
            Има си хас за гордостта на тайванската индустрия.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • Свалих 4те гуми и освежих джантите с лак за джанти, че имаха дребни забележки.
              Вече са като нови
              ​​

              Коментар


              • Сменени масла в двата дифа BARDAHL LS 75w140,оправен картер автоматик,сменена хидравлична помпа,масло хидравлика- mopar (ms-1083,проверени запалителните свещи ОК,пистов ремък/ролки,задни амортесьори с наст
                ройка за твърдост Procomp MX6.
                Автомобилът беше обслужен в Кър
                джали-KINEX RACING, Пламен Богданов.
                Благодаря.
                Прикачени файлове

                Коментар


                • Моят нов проект:

                  Метална защита за АСК

                  Разкроена, сгънат на кант машина, разпробита за болтовете....

                  Утре ще я мина с шагрен и ще сложа нит гайките по шасито...
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • Монтирана и боядисана с шагрен
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • Здравейте може ли един въпрос към по компетентните имам grand cherokee1998 4.0 180коня със газова stefanely че въпросът ми е реално ли е да гори 25 газ.? Благодаря предварително за отговорите!!!

                      Коментар


                      • IvanIvanovi
                        IvanIvanovi коментира
                        Редактиране на коментар
                        с какви гуми е? моя с 31-ци ми правеше 30/100 в София през зимата, това по километраж, реалните км не съм преизчислявал

                    • Първоначално публикуван от Lubachko Преглед на мнение
                      Здравейте може ли един въпрос към по компетентните имам grand cherokee1998 4.0 180коня със газова stefanely че въпросът ми е реално ли е да гори 25 газ.? Благодаря предварително за отговорите!!!
                      Да. Дори не е много.
                      Основно зависи от десния патък.

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение

                        Да. Дори не е много.
                        ....
                        В същност е леко множко. Звучи като разход на градско.

                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • Здравейте със 235 70 16 съм, сякаш ми се вижда малко множко разхода за това попитах
                          Сменя дюзи скоро преди 600 км нови на stefanely
                          Последно редактирано от Чавдар (V93); 06-05-20, 19:25.

                          Коментар


                          • Здравейте колеги, днес си скопосах машината 3.7 KJ
                            От извесно време се чува едно виене все едно карам тролейбус когато е в обороти. днес виенето се усили и при изкачване на път на горе се форсира и няма тяга, аск не сменя повече от 2-ра. По равно ако го карам съвсем леко, сменя нормално, като му подам малко повече гас пак се форсира... Мисля че проблема е в хидротрансформатора... като цяло симптомите са на заминал съединител, като изключим странното виене. Не съм много запознат сменя ли се хидротранформатор, ремонтира ли се... СКЪПО ЛИ Е... и във Варна кой може да помогне... БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X