Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по джипа днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по джипа днес?

    Смачках картера на скоростите та го смених с нов /Деди де/ ама снимки нЕмааааа!!!!!!
    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
    0888854582
    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

    Коментар


    • От: Какво направих по джипа днес?

      Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
      Смачках картера на скоростите та го смених с нов /Деди де/ ама снимки нЕмааааа!!!!!!
      Ехеее да ти имам проблема. А на мене ми изчезва леко ,полеко хода на левиа педал тоя където го нямате...По малко пидали по малко грижи.

      Коментар


      • От: Какво направих по джипа днес?

        Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
        Ехеее да ти имам проблема. А на мене ми изчезва леко ,полеко хода на левиа педал тоя където го нямате...По малко пидали по малко грижи.
        Крайно време е да се ориентираш къмто хафтоматиците......
        Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
        0888854582
        Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
        Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

        Коментар


        • От: Какво направих по джипа днес?

          Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
          Крайно време е да се ориентираш къмто хафтоматиците......
          Вече се ориентирам,въпрос на време е.

          Коментар


          • От: Какво направих по джипа днес?

            Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
            Вече се ориентирам,въпрос на време е.
            Искрено ти го пожелавам!
            Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
            0888854582
            Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
            Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

            Коментар


            • От: Какво направих по джипа днес?

              LED светлини отзад. Свети ярко и ясно. Освен крушките за мигачите - там започнаха да мигат бързо, тъй като явно не са CANBUS error free, както бяха обявени в Алиекспрес. Върнах старите за мигачите, като съм поръчал LED от друг търговец и ги чакам до месец.
              Прикачени файлове
              JEEP Liberty 2.8CRD Limited 2005

              Коментар


              • От: Какво направих по джипа днес?

                Днес тръгнах да сменям датчик колянов вал на WJ 4.7 ииии греда. От Еврото ми дали датчик за разпределителен. И това го разбрах след като вече нямаше от къде да взема друг. Поне върнаха парите.
                Сега Жиппа е на трупчета поне до Понеделник. Тъжно.
                Поздрави!
                Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                Коментар


                • От: Какво направих по джипа днес?

                  Приятелски съвет - избягай частите от еврото, особено такива, които от веднъж могат да те оставят на пътя.

                  Коментар


                  • От: Какво направих по джипа днес?

                    Много си прав, но понякога се радваш, че просто има!

                    Коментар


                    • От: Какво направих по джипа днес?

                      Първоначално публикуван от ersr Преглед на мнение
                      Сещам се за два възможни начина...

                      1. С помощта на Launch диагностика записвам ИД на датчика в конторлния модул, без да го монтирам на гумата, и ако излъчва, би трябвало да покаже 0.0 налягане. Значи работи. Проблем ще е ако се налага колата да се движи, тогава няма как да стане този номер
                      2. Отивам в сервиз, в който монтират такива ТПМС сензори (знам, че Дунев го правят) и с тяхната урутка ще разбера дали излъчват. Вероятно ще струва пари

                      Сложих си датчиците, с чисто нови батерий, и работят перфе до един.

                      Готиното беше, че не ми трябваше никакъв софтуер/обучения и тн, колата сама си ги позна. Въпреки, че не са от Jeep, но имат същия part номер, модулът сам си ги позна.

                      В заключение...ако имате 8 джанти с оригинални датчици на тях не си давайте парите да ви ги обучават към колата, щом са оригинални, сами ще се нагласят след няколко километра каране.

                      Наздраве!

                      Коментар


                      • От: Какво направих по джипа днес?

                        Първоначално публикуван от ersr Преглед на мнение
                        Сложих си датчиците, с чисто нови батерий, и работят перфе до един.

                        Готиното беше, че не ми трябваше никакъв софтуер/обучения и тн, колата сама си ги позна. Въпреки, че не са от Jeep, но имат същия part номер, модулът сам си ги позна.

                        В заключение...ако имате 8 джанти с оригинални датчици на тях не си давайте парите да ви ги обучават към колата, щом са оригинални, сами ще се нагласят след няколко километра каране.

                        Наздраве!
                        Как стои въпроса с резервната гума. Там май трябва да се запише в компютъра на колата номера на датчика?

                        Впрочем днес ще сменям гуми и ще ми монтират новите датчици и ще докладвам резултата.

                        Откъде да разбера какво трябва да е налягането в гумите? Лепенката на вратата липсва...
                        Grand Cherokee 3.0 CRD 2006 г.
                        Kia K5 LPG 2012 г.
                        LZ1DED

                        Коментар


                        • От: Какво направих по джипа днес?

                          Първоначално публикуван от denkov Преглед на мнение
                          Откъде да разбера какво трябва да е налягането в гумите? Лепенката на вратата липсва...
                          Аз си карам "Хемито" с 2,2 бара.
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Какво направих по джипа днес?

                            След 2 часа битка вече съм обут. Някой така беше стегнал гайките, че нямаше развъртане. Е, момчетата се справиха без щети. Но две от гайките се оказаха размачкани от предишен бой. Търсиха ми нови но нямаше подходящи. Май ще трябва да търся от официалния вносител. Резервната гума се оказа празна - бог знае кога предишния собственик я е пипал. Хем поставена на обратно, хем с корозия по вътрешния ръб. Една от джантите се оказа крива та я изправиха. Поставиха ми датчиците но вече нямах сили да навъртя километри та да видя дали ще си ги разпознае системата. А и забравих в кое меню на AppCar се въвеждаше номера на датчика в резервната гума. Днес ще продължа с битката.
                            Grand Cherokee 3.0 CRD 2006 г.
                            Kia K5 LPG 2012 г.
                            LZ1DED

                            Коментар


                            • От: Какво направих по джипа днес?

                              Първоначално публикуван от denkov Преглед на мнение
                              стегнал гайките, .....размачкани от предишен бой...... Търсиха ми нови но ......
                              1/2 х 20 " Скорпионите или ако не - "Рокауто" ъъъъъ и са с различна форма за различните джанти, т.е. вземи си "размачканата" за мостра.
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар


                              • От: Какво направих по джипа днес?

                                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                                1/2 х 20
                                1/2"x20 същото ли е като 1/2"UNF

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X