Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    - Тате, тате, ти бил ли си програмист?
    - Бил съм тате, и програмист, и дизайнер, и QA съм бил. Но най-много бих системния администратор!
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • От: Вицове

      София, лято, площад. Осем етажна сграда, по средата скеле, а на скелето работят двама мазачи. На единия му се пикае, та две не вижда. Вторият пита:
      - К'во има бе?
      - Пикае ми се, ама ме мързи да слизам...
      - Е какъв ти е проблемът? Ето долу има фонтан, застани накрая на скелето, аз ще те държа, а ти пикай във фонтана. Никой няма да разбере...
      Речено-сторено. Застанал нашият на края на скелето, вторият го държи и... По едно време обаче духнал вятър и някаква прашинка влязла в носа на този, дето държал. Той кихнал...
      Две години по-късно. На плажа три девойки си говорят.
      Първата:
      - Най-големите любовници са в източните страни. Когато бях в Кайро и вървях по улиците, всички ме разсъбличаха с поглед...
      Втората:
      - Хич не ми ги говори тия. Французите са най-големите любовници. Когато бях в Париж, щом се запознаех с някой мъж, веднага ме вкарваше в леглото!
      Третата:
      - Момичета, това са глупости. Българите са най-големите любовници. Когато бях в София, се разхождам по един площад. Гледам шадраван и присядам на края му. Изведнъж вдигам глава нагоре и виждам към мен да лети мъж с изваден член и да крещи: "Ша та .... в гъзаааааааа!"
      Последно редактирано от ISG; 18-07-15, 11:05.
      Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

      Коментар


      • От: Вицове

        - Алоууу, Митьо, да ти е*а майката! Кога ще ми върнеш парите, бе?
        - Майка му е на телефона - пари няма, ама ти мини...

        ***
        Защо служителите в държавната администрация не правят с*кс в работно време?
        - Няма с кого - всички са роднини.

        Коментар


        • От: Вицове

          -Скъпа, искам дете!
          -Искаш да направим дете или искаш да го отгледаш?
          ;.........

          -Жената вчера ми метна някаква простотия на телефона и той спря.
          -Вирус?
          -Ютия...
          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

          Коментар


          • От: Вицове

            Случайно ли според вас рекламите на хапчета против диария са винаги веднага след рекламите на кренвирши?

            Коментар


            • От: Вицове

              Тя не дойде, но той имаше резервен план за еякулация.

              Коментар


              • От: Вицове

                Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                Случайно ли според вас рекламите на хапчета против диария са винаги веднага след рекламите на кренвирши?
                И преди тоалетната хартия...
                Нищо не мога,и нищо не знам...

                Коментар


                • От: Вицове

                  Пазачът в зоопарка:
                  – Ало... русата дама! Престанете да тъпчете животното със сладолед! И без това устата му е от другата страна.
                  "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Стилно облечена жена се обръща с молба към свещеник, седящ до нея в самолета:
                    - Отче, искам да Ви помоля нещо... Купих подарък за мама - електрически сешоар, но ме е страх, че е над лимита и на летището ще ми го конфискуват. Можете ли да го скриете под расото?! Те Вас едва ли ще Ви проверят...
                    - Добре, но да знаете, че ако ме питат, аз няма да лъжа!
                    По-късно на летището, митничарят спира отчето:
                    - Отче, имате ли нещо да декларирате ?
                    - От главата до кръста - абсолютно нищо.
                    Митничарите се споглеждат:
                    - А от кръста надолу?
                    - Само един, до болка познат уред, предназначен за жени, и... все още неизползван...!
                    - Следващият...!

                    ------------

                    Блондинка говори със своя приятелка :
                    - Мога да си представя щъркелите да носят бебетата, но паяк да вдига кола - това хич не ми го побира акъла!
                    Последно редактирано от musovir; 22-07-15, 09:38.
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      За какво служи средният пръст, на лявата ръка на шофьора?

                      Ако сте решили, че е да "поздравява" колегите - Честито, Вие сте 100% българин.
                      Ако сте си помислили, че е за да сменя лостчето за мигачите - Честито, Вие сте европеец.
                      Пътят е целта.

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Жена след дълги дебати отива заедно с мъжа си на риболов. Пристигат, той прави бивак, приготвя такъмите и казва:
                        –Жена, къде е хляба?
                        –Ми, изядох го по пътя.
                        –А, качамака?
                        –И него изядох.
                        Мъжът примирено казал:
                        –Ми, дояж и червеите тогава и да си ходим....
                        Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
                          Жена след дълги дебати отива заедно с мъжа си на риболов. Пристигат, той прави бивак, приготвя такъмите и казва:
                          –Жена, къде е хляба?
                          –Ми, изядох го по пътя.
                          –А, качамака?
                          –И него изядох.
                          Мъжът примирено казал:
                          –Ми, дояж и червеите тогава и да си ходим....
                          Да бе.Че си одим...Най малко ша пробвам на "пиявица"...

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Ергенският живот е много по-лесен от живота на женения мъж. В пъти по-лесно е да представиш ново гадже на майка си, отколкото на жена си.

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              - Ало! комшията отдоле съм. Ще ми донесете малко тоалетна хартия, че съм в тоалетната, а хартията е свършила?
                              – Сам ли си?
                              – Не бе, жената е в кухнята.
                              – Ми сакай от жена си де ...
                              – Маани че е залегнала на лаптопа е и па ша пусне статус у фейса – "Тоя моя не може да си избърше гъза без мене…"
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                между приятелки:
                                - Вчера в асансьора ме нападна един сексуален маниак!
                                - Олеле, ужас!
                                - Аха ... и той така каза като се обърнах...
                                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X