Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
    Бойко Борисов и Дянков пътуват в самолет. Дянков казва:
    - Ако хвърля тази банкнота от 100 лв, ще направя един човек щастлив.
    Бойко казва:
    - Аз ще хвърля 5 банкноти от 20 лв и ще направя 5 човека щастливи.
    Пилотът въздиша и казва на втория пилот:
    - Май не осъзнават, че ако хвърля тия двамата, ще направя 8 милиона българи щастливи!

    Този виц е от времето на Тато (Тодор Живков) и е за него или някой от тогавашната първа линия, но и сега звучи актуално, без да правя аналогия
    Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

    Коментар


    • От: Вицове

      Лъскав джип с двама вратоци пътува в Тексас, а след него старец кара пикап. Пред една канавка паркетникът набива спирачки, а пикапът го натриса отзад. Вратоците се нахвърлят да бият стареца, а той ги моли: "момчета, недейте си търси белята, синът ми е дресьор на пингвини..., но биячите се хилят и не спират. Старецът се обажда на сина си и след малко долитат с хеликоптери няколко униформени юнаци и смилат дебеловратите от бой, а командирът им казва на баща си: "тате, колко пъти да ти казвам, че не съм дресьор, а инструктор, и не на пингвини, а на Тюлени?
      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

      Коментар


      • От: Вицове

        Следствие.
        -Виждали ли сте този нож?
        -Да.
        -Ей, ще признаеш накрая, мамицата ти! И откъде ти е познат?
        -Трети ден ми го показвате...


        Друго следствие.
        -Вие ли сте Иван Петров Иванов?
        -Да.
        -Роден на 10 май 1958г.
        -Да.
        -Лична карта номер ........
        -Да
        -Починал на 25 декември 2005г.
        -Не.
        -Значи не търсим вас...
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Вицове

          Две блондинки си говорят за подаръци:
          - Мацко, наближава Нова година и се чудя какво да взема на Милото.
          - Ми, какво толкова го мислиш! Вземи му джипа.
          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

          Коментар


          • От: Вицове

            71 факт о Болгарии глазами россияннина (8 фото)


            ‎69. В Софии есть особая порода автомобилистов «Гольфисты». Они предпочитают малолитражные машины типа «Фольксваген гольф». Если «Гольфист» не первый на светофоре — день прожит зря! Из-за них много происшествий на дорогах.






            Публикувайте отговор

            Коментар


            • От: Вицове

              То цялото четиво е интересно.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Вицове

                Тия нещо са се объркали... рускиня да е като трофей... то бива да са к.рвички, ама те само на полякините и чехкините отстъпват.
                За униформите не ми се мисли, ние ходехме с дънки, ученическата дискотека 84 година беше до 21:30, после ходех на дискотека в Буркана или Бирхалето, нищо че нямах 18. Отрядниците минаваха и си отиваха... Те 84 година дъвки нямаха, за садкишите ни говорят. Айряна бил разреден кефир, пък киселото мляко гъст кефир... Е как да уважаваш човек който приравнява всичко към своя мироглед и те плюе отгоре на всичко. Като не му се шпие мастика, да не пие. Аз като мразя смрадливия им самогон и не го пия. Но не ги плюя, че пият тази 80 градусова помия. Има още какво да се каже, ама там не ми пускат коментарите 4-ти пробвах с по-мек тон и него няма да пусант явно

                ---------------------

                Едно време Брежнев рекъл на Тошо:
                - В Русия вече няма курви, всичките се ожениха за българи
                Тошо му рекъл:
                - В България вече няма цигани, всички се ожениха за рускини

                -------------------------

                Буен семеен секс.
                Тя:
                - Ааах!... Оооох!... Говори ми мръсотии!... Уууух!... Аааах!... Кажи нещо мръсно, бе!...
                Той:
                - Кухнята!... Банята!... Хола!...
                Последно редактирано от musovir; 09-12-11, 12:48.
                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                Коментар


                • От: Вицове

                  Двама трънски майстори мажат една къща. Единият казва:-Вуте, що рече "туп", бре?-Е па, падна ми ватенката...-А оти толко силно тупна?-Оти я бех вътре...
                  LZ1ZAH

                  Коментар


                  • От: Вицове


                    Абе ти много ги рЕдиш тия перничани. Да не са ти направили нещо? Пък гледам - плевналия си, на 200км разстояние. Много си тематично-последователен
                    За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      - Ало, обаждаме се от Перник...
                      - Ама моля Ви се, защо веднага заплашвате?!

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Първоначално публикуван от Еmil Преглед на мнение
                        - Ало, обаждаме се от Перник...
                        - Ама моля Ви се, защо веднага заплашвате?!
                        СбъркАл си влака, пич! Ти си от наш'те!
                        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Жена казва на мъжа си:
                          - Хайде да правим любов, като във филмите?
                          Мъжът се навил. Опънал я разнообразно, после я омазал по лицето.
                          Тя, избърсвайки се:
                          - Да, скъпи! Различни филми гледаме ние с теб...
                          JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

                          Манол Денев

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Мъж и жена били женени от много години. Мъжът винаги държал да правят секс на загасени лампи. След 20 години секс на тъмно, жената една вечер решила да покаже въображение и светнала лампата. Оказало се, че мъжът й използва вибратор.
                            Жената се разбесняла:
                            - Ти, импотентно копеле! Как можа да ме лъжеш през всичките тези години?
                            Мъжът я погледнал и съвсем спокойно отвърнал:
                            - Ще ти обясня за играчката, а ти ще ми обясниш за децата
                            Количеството разум на планетата е постоянна величина,а населението непрекъснато се увеличава.

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Една млада и хубава монахиня ходила нещо по манастирски дела и на връщане в гората върху нея се мятат двама яки юнака, запушват й устата и й правят няколко тура по пълната програма. След което изчезват в храстите. Младата монахиня се пооправя и се прекръства:
                              - Благодаря ти, Господи - хем без грях, хем до насита!
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Не съм сигурен, че това е виц:

                                Явяват се две момичета на конкурс за съдии. Комисията е от пет съдии, четири възрастни жени и един млад мъж-председател. Първото момиче е дребно, пълно, грозновато и с очила. Каквото го попитат - всичко отговаря
                                правилно. Второто момиче е висока, дългокрака, хубава блондинка; каквото
                                я попитат - нищо не знае. Събира се комисията да реши коя от двете да
                                избере:
                                - Тая пълничката, тя всички закони знае и много правилно разсъждава - казват съдийките.
                                - Не, ще изберем втората - казва председателят. Закони се учат, но крака не растат!
                                There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                                No wahalla.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 16 потребители онлайн. 3 потребители и 13 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X