Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Формула 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Формула 1

    Нандо пренесе кутсуза на Хонда в Инди!
    Оле!
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • От: Формула 1

      Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
      Жалко, двигателя предаде Алонсо....
      По този повод : едни коментари тук от 14-ти априлий :
      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
      Споко . Щом ше кара кола с мотор "Хонда" , нема да се преумОри много .Два-триесе обиколки .
      Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
      Тоа път не позна! Гугълни си нещо за Далара-Хонда (не съм хондолюбител).
      Мда . Не познах . В смисъл не познах броя на обиколките .
      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
      ...ПС. Ама аз пак за Алонсо. Не биваше по такъв начин да му свършва кариерата . ЗакопА се с тая Хонда .
      Иначе за Инди , гледам Хелио Кастроневес още кара . И то никак не лошо като за средна възраст Беше ми любимец .

      ПС. За вчерашното Монте Карло : преди състезанието бях готов да се обзаложа на кой-каквото иска , че Фетел ше прескочи Кими . И то не с явна Заповед от бокса , а именно чрез врътките със смяна на гуми .
      Но във Ферари е така .
      Отделно , по едно време откровено задремах . Такова състезание без нито едно изпреварване и на Божич чак сигурно ше му е скучно
      Последно редактирано от Vlado_Ts; 29-05-17, 08:47.
      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

      Коментар


      • От: Формула 1

        Монте Карло беше пълна скука. Виж Инди500 е друго нещо, даже малко прекалено хаотично, точно на 180 градуса от Монако. Карат 200 обиколки на пълна газ с 370км/час, от там аз се чудя как изобщо тия двигатели издържаха и толкова. Все пак Хонда спечели чрез Такума Сато. Аз гледах цялото съзтезание и 4 часа беше много напрегнато за мен като фен на Алонсо. Двигателя му гръмна 17 обиколки преди края, но мисля че и той го претовари защото преди това го вкараха в грешно време в бокса и трябваше да наваксва от първото място където беше на 12-тото където изпадна след грешката. Имаше и една страховита катастрофа на Диксън и е чудно че човека оцеля след нея. Явно и там се работи сериозно по сигурноста на пилотите. F1 ми се струва като разходка, еле пък процесията в Монако, пълна скука.
        Препоръчвам да се гледа записа от Индианаполис.
        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

        Коментар


        • От: Формула 1

          E, другото малко германче си тресна каската в стената, бая се беше поуплашило и има защо, а Бътън ни лук ял - ни мирисал... И с тия дупки и ронещ се асфалт направо утепаха рибата в княжеството...

          Коментар


          • От: Формула 1

            Изобщо, лоша работа!

            А Кими, Кими е обезщетен! Не му се плашете.
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • От: Формула 1

              Съмнявам се да е обезщетен подобаващо. Много тъжна физиономия имаше. При все, че го наричат Ледения - не можеше да скрие разочарованието си.
              RAV 4
              F650GS

              Коментар


              • От: Формула 1

                Предполагам, при подписване на договор с Ферари, има и точка за отборните нареждания. Кой не слуша, пари нема!
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • От: Формула 1

                  Няма да се учудя ако привлечат Алонсо отново.

                  http://www.focus-news.net/news/2017/...ezon-2018.html
                  Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                  Коментар


                  • От: Формула 1

                    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                    Второто ти изречение съдържа отговора.
                    Е, затова никога не съм бил и никога няма да съм фен на Ферари. Коне с капаци!
                    Момчето си заслужаваше победата, отнеха му я най-безцеремонно. Да му е весело...колко да му е весело?
                    Ферари карат с един пилот още от времето на Шумахер, и така ще си остане.
                    За мен са нещастници...
                    Аре върни малко газта,що не кажеш нещо за прехваления цветен,дето беше омачкан от Ботас и в квалификацията и в състезанието.В Мерцедес почват да си изпускат нервите,и то не само феновете.

                    Коментар


                    • От: Формула 1

                      Първоначално публикуван от arni68 Преглед на мнение
                      Аре върни малко газта,що не кажеш нещо... В Мерцедес почват...
                      ами що, вероятно, щото ние като сме фенове на "по-по-баш-най-" другите са също "по-по-баш-най-" ама от обратната страна на медала...

                      Коментар


                      • От: Формула 1

                        Така е,ама много остри епитети,все пак тук не е фенклуб на Мерцедес,пък и не става дума за футбол.

                        Коментар


                        • От: Формула 1

                          Много се палиш, колега.
                          Всеки има свое мнение и аз изказвам моето. Темата е от много години и не сме свикнали да се палим тук като футболни фенове
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • От: Формула 1

                            Още ли има кой да оспорва пилотските качества на кюнеца?
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • От: Формула 1

                              Пилотски качества не, ама Ферари застрашително настъпват!

                              Още не е излезнало класирането за утре, но

                              Хам, Себ, Бот.
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар


                              • От: Формула 1

                                Не, щот' се плюе по футболно-фенски. Хам изравни рекорда на Сена по пол позишъни и още три му остават до Шумахер. По победи, също е втори след Шуми.
                                Ако и да има една титла по-малко от някой от понастоящем състезаващите се.
                                Нищо против Ферари нямам. Напротив. Нека има интрига.
                                Кюнеца според мен криеше десети " в ръкава", както правеше миналата година, щото Нико четеше телеметриЙте.
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X