Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Формула 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Формула 1

    Язък за Кими,какво се случи?
    Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
    Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
    Враца

    Коментар


    • От: Формула 1

      Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
      Язък за Кими,какво се случи?
      Кими заспа и изпусна матора...

      П.П. Пичове, колкото и да е неприятно за нас феновете на формулата, на пистата има един отбор /макар и само с един пилот/ - Мерцедес. Борбата от него надолу е "най-добър от останалите...".
      Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

      Коментар


      • От: Формула 1

        Първоначално публикуван от AAF Преглед на мнение
        Кими заспа и изпусна матора...

        П.П. Пичове, колкото и да е неприятно за нас феновете на формулата, на пистата има един отбор /макар и само с един пилот/ - Мерцедес. Борбата от него надолу е "най-добър от останалите...".
        Скромното ми мнение е, че Кими е един от истинските пилоти.
        ТОА изрусения дето е първи .... ми .... няма как да го уважавам като пилот...
        RAV 4
        F650GS

        Коментар


        • От: Формула 1

          Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
          Скромното ми мнение е, че Кими е един от истинските пилоти.
          ТОА изрусения дето е първи .... ми .... няма как да го уважавам като пилот...
          'Ми и аз с радост гледам, когато някой го бие изрусения, ама за съжаление рядко някой може да ме усмихне в тази посока. "Бритни" Розберг не му е на нивото в нито една ситуация. Останалите коли са в друго първенство.
          Колкото за Кими - да симпатизирам му, но в последния сезон няма как да го възхвалявам като "истински" пилот, защото даже не показва такива възможности. Фетко го бие като маче у дувар във всяко състезание. По-скоро, за мое съжаление се представя като средняк и колкото и да ни се ще да е велик...
          Във втората половина от сезона, недолюбваните Люис и Фетко бият не само съотборниците си, но и всички останали. Та т'ва е положението!
          Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

          Коментар


          • От: Формула 1

            Имам едни мисли в главата (които няма как да се докажат) че всяко едно нововъведение се пробва в състезание на колата на Кими и в този ред на мисли изобщо не мога да се съглася за по-добрия Фетко.
            RAV 4
            F650GS

            Коментар


            • От: Формула 1

              Едно време караха така на Монца ...



              ... с малко над 262 км/ч средна скорост
              Николай Миланов

              "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

              Коментар


              • От: Формула 1

                Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                Скромното ми мнение е, че Кими е един от истинските пилоти.
                ТОА изрусения дето е първи .... ми .... няма как да го уважавам като пилот...
                Абсолютно потвърждавам. Няма как да уважавам като пилот някой който изглежда по тоя начин.

                А тоя русия ако го пуснат у Факултето,ще им е много трудно да го намерят!

                Че там всеки трети е или рус или с обеци,а той има и двете.

                Тя баба му ще го нареди.Онази,дето го бие с много и по цвят и на години!

                Тя последно си игра с Флавио Бриаторе. И де го сега човека??
                Последно редактирано от suzuki team; 06-09-15, 20:03.
                Иво (таксито) Андреев
                0988 91 80 50
                Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                Коментар


                • От: Формула 1

                  Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                  .....Аз пък ще напомня един факт : нека да не забравяме , че на стълбицата на победителите се качват трима .
                  Така че нищо чудно на 2-ро или на 3-то място да видим някой от Ферари.....
                  ... и като казвах "някой от Ферари" , умишлено не писах Фетел , за да не се дразнят тякои фенове .
                  Все пак обаче някой трябва да каже "Царят е гол" . С други думи : За съжаление от Кими вече нищо не става .

                  ПС. ... и още нещо : колкото и да се дразнят некои фенове : факт е че от този изрусения по- добър в момента няма . Дори двамата досадни мърморковци от Синята Диема днес признаха , че Люис прави каквото си иска .
                  Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                  Коментар


                  • От: Формула 1

                    Искал си да кажеш че от цигането няма по бърз, което съвсем не значи че е най добрия!

                    И как реши че от Кими вече нищо не става? Като съдиш по калпавата кола която кара?

                    Защо преди в Лотус резултатите му бяха коренно различни?

                    Въпреки че това беше след 3-годишна пауза!!
                    Последно редактирано от suzuki team; 06-09-15, 22:33.
                    Иво (таксито) Андреев
                    0988 91 80 50
                    Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                    Коментар


                    • От: Формула 1

                      Що се разправяте?! Факт е, независимо от условията, арапинът се представя най-добре.
                      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                      Коментар


                      • От: Формула 1

                        Скучно, скучно! Единственно "заспиването" на Кими и гръмването на двигателя на Розберг ме събуди!
                        יעבור
                        «И това ще мине»

                        Коментар


                        • От: Формула 1

                          Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                          Що се разправяте?! Факт е, независимо от условията, арапинът се представя най-добре.
                          Да бе,независимо ама друг път! И не,не е факт!
                          Иво (таксито) Андреев
                          0988 91 80 50
                          Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                          Коментар


                          • От: Формула 1

                            Не ми се вярва Мерцедес да бахтиса един от пилотите за сметка на другия.
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • От: Формула 1

                              Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                              Скучно, скучно! Единственно "заспиването" на Кими и гръмването на двигателя на Розберг ме събуди!
                              Ти сам си отговаряш,другото си го проспал!
                              Иво (таксито) Андреев
                              0988 91 80 50
                              Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                              Коментар


                              • От: Формула 1

                                Първоначално публикуван от nism0 Преглед на мнение
                                Едно време караха така на Монца ...



                                ... с малко над 262 км/ч средна скорост
                                При това не е със сликове.....
                                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X