До: Бар "Наздраве"
Аз съм на червено вино. Домашно. Една мярка засега. Че снощи ....
Аз съм на червено вино. Домашно. Една мярка засега. Че снощи ....







Тук са 400 потребители онлайн. 0 потребители и 400 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар