До: Бар "Наздраве"
Аз съм на червено вино. Домашно. Една мярка засега. Че снощи ....
Аз съм на червено вино. Домашно. Една мярка засега. Че снощи ....







Тук са 317 потребители онлайн. 0 потребители и 317 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар