До: Бар "Наздраве"
Аз съм на червено вино. Домашно. Една мярка засега. Че снощи ....
Аз съм на червено вино. Домашно. Една мярка засега. Че снощи ....







Тук са 332 потребители онлайн. 0 потребители и 332 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар