До: Бар "Наздраве"
Аз съм на червено вино. Домашно. Една мярка засега. Че снощи ....
Аз съм на червено вино. Домашно. Една мярка засега. Че снощи ....







Тук са 314 потребители онлайн. 0 потребители и 314 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар