До: Бар "Наздраве"
Аз съм на червено вино. Домашно. Една мярка засега. Че снощи ....
Аз съм на червено вино. Домашно. Една мярка засега. Че снощи ....







Тук са 559 потребители онлайн. 0 потребители и 559 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар