До: Бар "Наздраве"
Аз съм на червено вино. Домашно. Една мярка засега. Че снощи ....
Аз съм на червено вино. Домашно. Една мярка засега. Че снощи ....







Тук са 122 потребители онлайн. 0 потребители и 122 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар