До: Бар "Наздраве"
Аз съм на червено вино. Домашно. Една мярка засега. Че снощи ....
Аз съм на червено вино. Домашно. Една мярка засега. Че снощи ....







Тук са 261 потребители онлайн. 0 потребители и 261 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар