До: Бар "Наздраве"
Аз съм на червено вино. Домашно. Една мярка засега. Че снощи ....
Аз съм на червено вино. Домашно. Една мярка засега. Че снощи ....







Тук са 275 потребители онлайн. 0 потребители и 275 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар