До: Бар "Наздраве"
Аз съм на червено вино. Домашно. Една мярка засега. Че снощи ....
Аз съм на червено вино. Домашно. Една мярка засега. Че снощи ....







Тук са 193 потребители онлайн. 0 потребители и 193 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар