До: Бар "Наздраве"
Аз съм на червено вино. Домашно. Една мярка засега. Че снощи ....
Аз съм на червено вино. Домашно. Една мярка засега. Че снощи ....







Тук са 209 потребители онлайн. 0 потребители и 209 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар