До: Бар "Наздраве"
Аз съм на червено вино. Домашно. Една мярка засега. Че снощи ....
Аз съм на червено вино. Домашно. Една мярка засега. Че снощи ....







Тук са 290 потребители онлайн. 0 потребители и 290 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар