До: Бар "Наздраве"
Аз съм на червено вино. Домашно. Една мярка засега. Че снощи ....
Аз съм на червено вино. Домашно. Една мярка засега. Че снощи ....







Тук са 374 потребители онлайн. 0 потребители и 374 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар