Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Бар "Наздраве"

    http://vbox7.com/play:d6f06efc
    sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

    Коментар


    • До: Бар "Наздраве"

      Първоначално публикуван от Zorka Преглед на мнение
      Наздраве, скъпи! И на жена ти, и на децата!
      Това беше добро....
      Наздраве, Жоре!!!
      Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

      Коментар


      • До: Бар "Наздраве"

        Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
        Къде сте бре бандаКато рекохте пициднеска си купих пица на парче в София май ше е за последно егати гадостане знам какво има у нея ама я ядох със зор до половината видях едно куче ме гледа та му отчупих едно парченце а то го подуши и така ме изгледа от обида .Сигурно му идеше да ме захапе за гърлотоа аз тва го ядох Боже Боже у цела София само гадостиПосле се чудат че не върви търговиятас гадости.Ееех а едно време имаше чорба от агнешки чревца деликатес по шкембеджийницитеНаздраве
        Дърти чревоугоднико,то при византийците съм папкал и сварени до разпад телешки сухожилия/от коляното и над копитото/ с чесън,чер и лимонов сок в зехтин.АмЪ...
        За това пиене навън-понякога,но папкане-никога.Подлъгах се миналото лято на китайски-ребра със сладко-кисел сос...Кви ребра бе,братче-то дето беше свиня-майка ама и полузаклана/тя и душата И/ обикаляха масата/скачаха кЪт живи/,а дръпнатия чакаше бакшиш...получи-к@киш...
        Наздраве,де-ряпата ли ти доде горница или булките...

        Коментар


        • До: Бар "Наздраве"

          Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
          Привет!
          Приятелю ами аз днес се изпотих над нея два пъти...за комшийката казвам...ся ако отида пак...аз нали съм мъж...трябва да пия една ракия, че да са излекувам...
          Ти за греаната върни филма назад и виж кво съм писал снощи ...Аз бех кат теб и ме оправи.
          Що се отнася до комшииката : Пак от снощи - тук Макса ни открехна , а и Стария (Гявол ) го подкрепи , че репата е велика виагра ... обаче с двуяко значение.. Та зависи как ше подхванеш работата Направо си е на ръбъ ( както би казал Гадчето)
          Наздраве !!!
          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

          Коментар


          • До: Бар "Наздраве"

            Първоначално публикуван от Юли Преглед на мнение
            http://vbox7.com/play:cf07a50f
            Това като го чуя и за теб се сещам
            Daddy's girl! Always & Forever!
            Сбогом, Макс, страшно ще ни липсваш, приятелче..!

            Коментар


            • До: Бар "Наздраве"

              Тука съм. Някой дава зор да му кажа наздраве. Па сигурно и не пие. Ма като е рекъл/а наздраве.

              Коментар


              • До: Бар "Наздраве"

                Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
                Не се коси... Животът е кратък, алкохолът - много...
                Нал'знайш, търся Урал, с документи и ако може - с кош.... Ако излезне нещо - не ме забравяй!!!

                Наздраве, дами и господа, Фчера, на Фторий Фефруарий не можах да се отрежа, днес обаче се движа добре.

                Не знам, дали ще направя "пица", надявам се - не..


                "Доматче....
                саламче...
                краставичка!!!!


                Лошо му било..."
                Карам го по-кротко,че до вчера бях на антибиотици,заради тоя трипер,пардон бронхит.А в Мобилето има такъв Урал за 2000еврО,ма много скъпо ми се вижда. Наздраве.
                Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                -----------------------------------------------
                Питието определя съзнанието....
                -----------------------------------------------
                0887770735

                Коментар


                • До: Бар "Наздраве"

                  Първоначално публикуван от kolonal-Васил Гергов Преглед на мнение
                  Тука съм. Някой дава зор да му кажа наздраве. Па сигурно и не пие. Ма като е рекъл/а наздраве.
                  Наздраве, Васе, наздраве....!
                  Daddy's girl! Always & Forever!
                  Сбогом, Макс, страшно ще ни липсваш, приятелче..!

                  Коментар


                  • До: Бар "Наздраве"

                    Наздраве, приятели! Предлагам да пием за жените и специално за Зорито!

                    Коментар


                    • До: Бар "Наздраве"

                      Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                      Наздраве, приятели! Предлагам да пием за жените и специално за Зорито!
                      Както казва Васко "емотиконка----> гуш"
                      Наздраве, Тише
                      Daddy's girl! Always & Forever!
                      Сбогом, Макс, страшно ще ни липсваш, приятелче..!

                      Коментар


                      • До: Бар "Наздраве"

                        Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                        Наздраве, приятели! Предлагам да пием за жените и специално за Зорито!

                        от мене буре вино и дамаджана ракия Аааааааа,,,,,, и тупана http://vbox7.com/play:cf07a50f удрииииии,,,
                        sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                        Коментар


                        • До: Бар "Наздраве"

                          Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                          Ти за греаната върни филма назад и виж кво съм писал снощи ...Аз бех кат теб и ме оправи.
                          Що се отнася до комшииката : Пак от снощи - тук Макса ни открехна , а и Стария (Гявол ) го подкрепи , че репата е велика виагра ... обаче с двуяко значение.. Та зависи как ше подхванеш работата Направо си е на ръбъ ( както би казал Гадчето)
                          Наздраве !!!
                          Владо,у гредата си.
                          Ряпата винаги се ползУва двуяко.Ти баталясал даваш задна,тя като твой човек дава газ отзад и пак си във входно/пълнещо положение...
                          Както и да практикуваш-гледай булката да е хремава,поне да се пледира непредумишлено...
                          Наздраве!
                          п.п.-най-много една репичка/@ка на ден-питай Стария как зарови едни мераклийски гащи на синура...
                          Наздраве!

                          Коментар


                          • До: Бар "Наздраве"

                            Привет и от мен!
                            Наздраве!
                            Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                            Коментар


                            • До: Бар "Наздраве"

                              Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                              Наздраве, приятели! Предлагам да пием за жените и специално за Зорито!
                              Бе жените...,амЪ днес направи две ячки пици без да си счупи маникюра и да си извади фаровете...
                              На тати асамблираното пионерче...
                              Наздраве,Тишо!
                              ...другите изцепки/аз тоже/ не правят изключение...

                              Коментар


                              • До: Бар "Наздраве"

                                Първоначално публикуван от Zorka Преглед на мнение
                                Както казва Васко "емотиконка----> гуш"
                                Наздраве, Тише
                                Наздраве, Зори!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X