Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ринг свободен

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ми олигОфрен си ти бе Гагич, олигОфрен си - как може да не припадаш при вида на намколкостотин метра стиропор застлани с оранжов чаршаф!

    М'то и аз съм олигОфрен де ...(ко а са праа културтрегер).
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • Кольо
      Кольо коментира
      Редактиране на коментар
      И аз съм простак.
      Нещо не мога да вдяна изкуството в това да опаковаш сгради.
      Щото съм простак де. Висшето изкуство е за висши човеци, унтерменшите да си знаем гьола...

  • Ъ-ъ-ъ-ъ, да разбирам ли, че явлението Кристо Явашев е починал? Това, че е намерил начин да изразява себе си с чаршафи никога не ми е пречело и не е предизвиквало възхищението ми. Това, че е умрял, някакси ми е убягнало, но това не значи, че точно по този повод трябва да го наплюя. Е, ако има място, където да споделите противоречивите си чувства към въпросната персона, да това е тук. Рисуването на мустаци върху некролога му (темата за умрелите) е минимум проява на лош вкус.
    Ъ-ъ-ъ-ъ, Божич, каква намеса по въпроса очакваш от моя страна?
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • Ми, вече се намеси! Каквото написа, това и очаквах!
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • И кво? Чичо Тропчо драсна два реда и секна купона? Алоооооу, пишете бе, вдигайте рейтинга на темата.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • Ми ти направо ги стресна! Требва по-внимателно с електората!
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
            Ми ти направо ги стресна! Требва по-внимателно с електората!
            Бил ли е агент на ДС КристО или да?
            Нека дискусиЯТ (от дискусиЙ, оно се розуме) да започне сега!
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • Немам думата! Ако си в обкръжението, споделяй.
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • Бил, не бил, вече го няма. И да е имало някакъв смисъл да се обсъжда какъв е бил, то сега вече няма. Освен ако някой не държи непременно да се помни. Щото, нали, ако не помним историята, дръндръндрънит.н.многострашно. Пък то не е така, има неща дето не струва да се помнят.

                Коментар


                • Krelion
                  Krelion коментира
                  Редактиране на коментар
                  Това, кой кво да помни,всеки решава сам!

              • Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                Немам думата! Ако си в обкръжението, споделяй.
                Що нЕмаш? Нали ти си им фен на тия - и номенклат(ик)ури и "достойни български офицери"? Не пропускаш да им устроиш помен в раздела "В памет на..."?
                Ся ще му затворят досието от онази Комисия, щото нали според закона с дългото име, на умрели не им вадят досиетата...
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • Може да е бил, ама не се връзва с останалите му действия и изказвания. Но пък Гагич може да има познания от извора.

                  Гагич е писал преди мен, но не виждам данни от изворЪТ.
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                    ... Пък то не е така, има неща дето не струва да се помнят.
                    Мислиш ли?
                    Тази доброволна амнезия и "агностия" е добра рецепта за оцеляване в едно тоталитарно общество (каквото явно И поради това продължаваме да бъдем). Дайте да си говорим за хъбове-фланци-кал-понякога-и-за-впечатляващи-опаковки, без да се интересуваме какво е било, какво става и какво ще става около нас.
                    Виж ми подписа.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • сто
                      сто коментира
                      Редактиране на коментар
                      Ми не е. Няма нужда да си говорим за хъбовефланцивпечатляващиопаковкиинезнамсикакакво или да превъртаме лентата към началото. достатъчно е да прехвърлим на ум предния ход за да познаем замисъла на следващия. Другото е хляб за историците. Нищо лошо, нека се хранят, ма за нас няма от тоя, трябва ни нова реколта.

                  • Днес попаднах на интересна арт-аналогия :

                    Първоначално публикуван от друг форум
                    Един руски скулптор например неотдавна сътвори петел от изпражнения- да се преклоним пред потресаващия талант на творците !!
                    https://carabaas.livejournal.com/15852948.html
                    Хм...линкът нещо не работи. Я пак: https://carabaas.livejournal.com/15852948.html
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение

                      Бил ли е агент на ДС КристО или да?
                      Нека дискусиЯТ (от дискусиЙ, оно се розуме) да започне сега!
                      Аааа , то требвАло тука .... Та ? Ше пуснеш ли целия лист от оная тема , за да се Обедиме тука сичките , че не ни манипулираш като Шестак ?
                      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                      Коментар


                      • А-а-а-а, ако ще местите некролозите тук, нема се разбЕрем
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • Не е некролог.

                          https://clubz.bg/41130-strogo_sekret...ieto_na_kristo

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X