Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ринг свободен

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ринг свободен

    Живеем в свободно време, и слава богу, и всеки може да си дрънка каквото му скимне. Обаче, палитрата на виждания и прочие е многообразна, истинските здрави сили, дето ти отговарят на описанието, не са чак толкова много.

    Коментар


    • От: Ринг свободен

      Първоначално публикуван от mikivt Преглед на мнение
      Живеем в свободно време, и слава богу, и всеки може да си дрънка каквото му скимне.
      Във форумЪт определено не може. Т.е. някоЙ го могат, но Гагич - сакън!!! Следва картон-бан-тряссс!
      Освен в тази тема, засега...
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Ринг свободен

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Ама отговаряш на имената Асан Искендергей? Разпознаваш се, осъзнал си се? Значи участието в тази тема има траен психотерапевтичен ефект върху теб!
        Ми отговаря на педераски подмятания за неща които чел някъде пък други са слушали за тях.

        М фенер.....на самолет......че и спори по ГАГевцки
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Ринг свободен

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          Кое е обратното?
          "Здравите сили" (Тропчо за дефиниция да потърси, както винаги, в р.у.с.к.и.я. интернет ) перманентно рИвЪт по Тато, тръшкат се "колко много ни отне демокраСтията", как без АЕЦ (ама задължително с руски реактори & руско гориво), наборна военна служба, сухопътни войски с 300 000 руски танка и военно-космически сили с поне 1200 руски (на всяка цена!) самолета "ша додАт турцити даниЙбът", "ша ни налазят орките-скалците-джендърите-мигранти" и т.н.
          Ако се осмелиш да кажеш, че хммм... не е било при Тато баш така и че евентуално не си съгласен с покупката на горепосочените руски оръжейни системи, моментално изпадаш в немилост и званието "здравсил" не можеш да притежаваш.
          Тамън да та напопържам за червеното. Зер, ич не галям, кога ми рекат "иди, си го прочети" ама ти после си ми дообяснил. Както и друг път, ще ти кажа, че е важно как ги поднасяш нещата. Да ми кажеш, че всеки, недолюбващ Тато е натирян в миша дупка, все едно да ми кажеш и обратното. Дрън- дрън, та пляс.
          В един малко по- друг аспект, ти си особено здрава сила. Изключително постоянен в старанието си да си репресиран, онеправдан и неразбран. Методиката ти е ясна. Влизаш на бургия, с възможно най- цървулски речник и демонстрирайки пълна некомпетентност, особено по теми, с които си наясно. При реакция, показваш част от познанията си, с мааааалко по- малка бургия, колкото оня, отсреща да захапе. Накрая, даряваш всички с цъфнал налъм, разкривайки потенциала си и декларацията "писна ми от ДСУ". И, понеже ти е писнало да доказваш колко си умен, решаваш да покажеш на другите колко са тъпи в сравнение с теб.
          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          Във форумЪт определено не може. Т.е. някоЙ го могат, но Гагич - сакън!!! Следва картон-бан-тряссс!
          Освен в тази тема, засега...
          Е, работиш по въпроса. В типичния си стил, засега...
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • От: Ринг свободен

            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
            Тамън да та напопържам за червеното. Зер, ич не галям, кога ми рекат "иди, си го прочети" ама ти после си ми дообяснил.
            ...
            Е, работиш по въпроса. В типичния си стил, засега...
            Виж сега. Да бъдеш здравсил е особено призвание. Не е непременно нужно да си (бил) ДСУ, но е особено благоприятно обуславящо.
            Това вероятно си го чел, ма да го повторим:

            Първоначално публикуван от Символ-верую на истЕнския здравсил
            Вярвам в България на три морета.
            Вярвам в историята и туризЪмЪт ни.
            Вярвам, че матушка Русия винаги ни е спасявала и ни обича.


            Вярвам във всичко казано от Божидар Димитров.
            Вярвам в созополските вампири, костите на Йоан Кръстител, царичинската дупка, съкровището на Вълчан войвода, гробницата на Бастет в Странджа, новите руини, крепостите от пенобетон, бутафорията и съборените паметници на културата, които пречат на развитието на туризЪмЪт ни.


            Вярвам в "Атака", патриотизЪма, "Алфа" и "СКАТ".
            Вярвам в турското робство.
            Нема начин да ни отнемат турското робство!
            Вярвам, че е по-добре на Вуте да му е зле.
            Вярвам, че преклонената главичка сабя не я сече.


            Вярвам в домашната ракия и карането пил.
            Вярвам, че с дваЕсе лева ще ми се размине.


            Вярвам, че с връзки всичко става.
            Вярвам, че някой друг шА ни опраЙ.
            Вярвам, че чалгата е ритъмът на сърДцето.


            Вярвам, че преди винаги беше по-добре.
            Вярвам на телевизорЪт.


            Вярвам, че изборите са, за да изкараме едни 50 лева.


            Вярвам, че наш'то Черноморие и наш'те планини са най-дълбоки, най-високи, най-чисти, и че още 5 000 хотела, 300 казина и 20 писти ще ни направят топ дестинацията на света.


            Вярвам в световния заговор и че евреЙте са виновни за всичко.


            Вярвам, че всички туристи имат нужда само от слънце, водКа и четири стени, нищо че никога повече няма да се върнат. Там, от където идват, има още.
            Вярвам, че тия тъпаци туристите са ми дошли в къщата (ресторанта/хотела), само да ми създават проблеми и да ми пречат на почивката. Аз парите им ще им ги взема така или иначе.


            Вярвам, че да си татуираш Ботев и Левски и да си сложиш профилна снимка с българския флаг те прави по- по- най-българин и всички други не са същински и исконни българи. И че с това съм изпълнил дълга си към България.


            Вярвам, че ние сме велики, ама всички искат да ни прецакат.


            Вярвам, че ако не вземеш заем от 20 000 за абитуриентската на детето, не му намериш бентли или силикон, и не профука поне 5 бона за пиене, дрога и салфетки за две вечери, значи не си любящ родител.


            Вярвам, че българите сме най-умни, българките са най-красиви, а мъжете ни са най-добрите любовници.


            Вярвам, че сме малки и всички искат да ни унищожат.
            Вярвам, че всички са маскари.
            Вярвам, че разбирам и знам всичко.
            Вярвам, че да откраднеш и да изневериш, ако не те хванат, не е грях.
            Вярвам, че мога да се напия, да бия жена си, децата, и да псувам всичко и всички, колкото искам. Това са конституционни права.


            Вярвам, че мога да си викам, да си купонясвам, да руша чуждото, да навлизам в личното пространство на другите. То си е мое.
            Вярвам, че да караш с превишена скорост, без книжка, в насрещното, ме прави по-голям мъж.
            Вярвам, че бежанците са дошли специално да нахлуят в домЪт ми, да ми вземат рИкията, колата, щот` друго ценно нямам, да ми вземат работата, щото от 7 г. съм безработен, и да изнасилят жена ми, то не че знам кой ще я вземе, след толкоз бой и работа, ама...
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: Ринг свободен

              Дееба и криворазбраната демокрация дееба!!! От тема две страници ... над шестдесет дееба!!!

              Бобка! Готин си, ама верно и тая тема се "сгагичьоса"!
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • От: Ринг свободен

                Добре е добре е,има потенциал за още
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Ринг свободен

                  И кво? В петък вечер, в тая тема, няма кой да каже нещо?
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • От: Ринг свободен

                    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                    И кво? В петък вечер, в тая тема, няма кой да каже нещо?
                    Сигурен ли се,че това те влече?
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Ринг свободен

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      Сигурен ли се,че това те влече?
                      О-о-о-о, аз мога да да го заместя Гагич. Дори няма да се усетите, че го няма. Искате ли?
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • От: Ринг свободен

                        Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                        Дееба и криворазбраната демокрация дееба!!! От тема две страници ... над шестдесет дееба!!!

                        Бобка! Готин си, ама верно и тая тема се "сгагичьоса"!
                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        Сигурен ли се,че това те влече?
                        Сгабичоса означава скапа се , оглупя , огагичосмисли се , абе фана Ф киреча
                        От спама в киреча е голем спад на нивото
                        Дерзай , Габич и не ни занимавай с децките си проблеми
                        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                        Коментар


                        • От: Ринг свободен

                          Ей на! Спря да пише и тук, а така се гордеех, че господин Боголюб пиша (пиша, в смисъл пикае) в мойта тема. Умирах си от кеф. Сега, без Боголюб, тая тема е празна кофа за повръщаното от другите теми. Какъвто беше и замисълът ѝ. Както каза Стоян- две страници. гледайте да не се разпростирате на повече.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: Ринг свободен

                            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                            О-о-о-о, аз мога да да го заместя Гагич. Дори няма да се усетите, че го няма. Искате ли?
                            На Вие ли ми говориш?

                            Давай да видя,няма да е лесно ма се пробвай,знае ли човек
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Ринг свободен

                              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                              На Вие ли ми говориш?

                              Давай да видя,няма да е лесно ма се пробвай,знае ли човек
                              Точно на вас, нямам какво да ви кажа. Много сте ми далеч и не ви познавам. Индиректно сте ми симпатичен. Написах още след това, но го изтрих. Аз съм чувствителен човек. Все пак!
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • От: Ринг свободен

                                Глупости,прочети си писанията от 4-5 страници назад

                                Като го пусне пиенето друг става човек а
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X