Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ринг свободен

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ринг свободен

    Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
    Точно това "викам" . Нямам спомен "модовете" в този Форум да са баннали "мод" . Ма аз съм от скоро тук . ВлезнАх заради едно приятелче , от любопитство . Видях , че дори и за леки коли Мерцове се говори тук... и все празни приказки , хем от босове в материята .
    Лоша работа,взема ди го живея тоя живот по твоите разбирания ли?
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Ринг свободен

      Да! Тази тема е клоаката на форума. Заповядайте, за да си изповръщате червата в нея.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • От: Ринг свободен

        Ехеееееееей, забравихте ли, че тази тема е отворена и след 0 часа? Зер, на талази идете през деня, а сега всички млъкнахте.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • От: Ринг свободен

          Почти 3 след обяд тука,не им се карай
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: Ринг свободен

            Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
            Akо имаш предвид онова Муле, което си мисля, че имаш (МКомплект) то в този форум единствено Иван Терзиев има потенциала може би някой ден да се доближи до част от постиженията в писането на оня ...ъъъ...гениален чиляк
            Мулето, което имах предвид, е персонаж от "Фондацията" на Айзък Азимов. Оттам е и Хари Селдън. Терзиев отдавна ми е през оная работа
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • От: Ринг свободен

              Будни няма ли?
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Ринг свободен

                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                Мулето, което имах предвид, е персонаж от "Фондацията" на Айзък Азимов. Оттам е и Хари Селдън. Терзиев отдавна ми е през оная работа
                Aaaa... друг герой значи. Мулетаров е един тип, който по едно време ореваваше всичките възможни нашенски форуми с някакви чудовищни престъпления на държавата против него лично. Примерно конфискували му фирмен бус незаконно. Оказа се, че внасял втора употреба резервни части декларирани като метален отпадък и някой остроумен чиновник му взел мярката, че внася отпадъци на БГ територия без да има съответното разрешение. И т.н. и т.н. Накрая случайно изплува един документ от психиатрията, където черно на бяло си пише къФ всъщност му е проблемът и оттогава се покри някъде

                П.П. Човекът изобщо не беше...така де, не е глупав. Ноооо параноиден шизофреник
                And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                Коментар


                • От: Ринг свободен

                  Мулетаров е милионер. При това започна от нулата.
                  Та нека е луд.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Ринг свободен

                    Може и да е луд, ама ако е милионер, веднага става ексцентрик.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • От: Ринг свободен

                      Ексцентричен е само ако е с претенции
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Ринг свободен

                        Едно време имаше един форум, ебане.нет или нещо такова, на пръв поглед супер шитня на шизофреници и явни психопати, но след първия един час на живо с активните участници, се разбира - добре образовани, добре платени, много ерудирани и начетни, супер заети, професионалисти в разни области, всички изпускащи парата, и то успешно но малко в нетрадиционен формат(много вулгарни беседи) и ежеседмично много алкохол(помня всички събирания с мое участие но до към преди полунощ, после спомени няма, само тажък махмурлук).

                        Тук малко наподобява ебането но на някой от участниците не им достига по нещичко, но няма как всичко да е идеално в този живот.

                        Лирично Отклонение. И на мен ми липсват и Йори и Трапера и много други, заради Йори влязах в този форум, заради Волк се занимавам още със строителство, Снайпи ме запали по оптиките и т.н. но миналото няма да се върне, истината е, че братята Админи от както спряха да влагат сърце в това начинание всичко отиде у ряката, няма как сложен микрокосмос като толкова голям и активен форум да бъде добре управляван между другото и то със супер плитка комерсиална цел, има една приказка на турски - ю гет уат ю пейд фор, и те така.

                        Моите две стинки.
                        Бъдете живи и здрави!

                        Коментар


                        • От: Ринг свободен

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Мулетаров е милионер. При това започна от нулата.
                          Та нека е луд.
                          Точно щех да дописвам, че освен умен и луд беше и доста богат. Демек ексцентрик Пишеше за себе си в трето лице "Мулето" та явно се е отъждествявал с въпросния герой на Азимов.
                          And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                          Коментар


                          • От: Ринг свободен

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20191011-161757.jpg
Прегледи:1
Размер:55.3 КБ
ID:5822188
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Ринг свободен

                              Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                              Едно време имаше един форум, ебане.нет или нещо такова, на пръв поглед супер шитня на шизофреници и явни психопати, но след първия един час на живо с активните участници, се разбира - добре образовани, добре платени, много ерудирани и начетни, супер заети, професионалисти в разни области, всички изпускащи парата, и то успешно но малко в нетрадиционен формат(много вулгарни беседи) и ежеседмично много алкохол(помня всички събирания с мое участие но до към преди полунощ, после спомени няма, само тажък махмурлук).

                              Тук малко наподобява ебането но на някой от участниците не им достига по нещичко, но няма как всичко да е идеално в този живот.

                              Лирично Отклонение. И на мен ми липсват и Йори и Трапера и много други, заради Йори влязах в този форум, заради Волк се занимавам още със строителство, Снайпи ме запали по оптиките и т.н. но миналото няма да се върне, истината е, че братята Админи от както спряха да влагат сърце в това начинание всичко отиде у ряката, няма как сложен микрокосмос като толкова голям и активен форум да бъде добре управляван между другото и то със супер плитка комерсиална цел, има една приказка на турски - ю гет уат ю пейд фор, и те така.

                              Моите две стинки.
                              Е тоя форум съм го пропуснал,ма казвайте ги тия работи бре........като ония виц.

                              А Добрутро от мене
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Ринг свободен

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                ...
                                Той същият. Така и не е могъл да хване цаката на двойното Н, гледам
                                And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X