Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ринг свободен

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ринг свободен

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Как от какъв зор? От МСТБГ-спортен хъс. Требе да се докаже, че Гагич е много тъп и ич ги не разбира нещата. ✌️
    ...Чуй едно универсално правило - *Може да разбираш от много неща , но не и от Всичко*...
    Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

    Коментар


    • От: Ринг свободен

      Първоначално публикуван от nbajani Преглед на мнение
      ...Чуй едно универсално правило - *Може да разбираш от много неща , но не и от Всичко*...
      Защо тогава се правиш, че разбираш от:
      - руски език?
      - от шперплати?
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Ринг свободен

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Защо тогава се правиш, че разбираш от:
        - руски език?- от шперплати?
        ... Защото мога....... ае - стига си пусто-словил...
        Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

        Коментар


        • От: Ринг свободен

          Първоначално публикуван от nbajani Преглед на мнение
          ... Защото мога....... ае - стига си пусто-словил...
          Разделът е "Спам, чат и т.н."
          Аз също мога но не го правя, а ти се излагаш.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Ринг свободен

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            ...ти се излагаш.
            Твое мнение , мненията са като...хм.. - всеки ги има.

            Темата си има автор и ако той реши че има *излагане* от моя страна - ще се съобраязя...

            Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

            Коментар


            • От: Ринг свободен

              Автора на темата има само думата за какво да става въпрос в нея. По-нататък решенията се вземат от модерацията.

              Бай Бого, виждам, че те засърбяха пръстите(аз ли не знам) пиши си в целия форум, доста колоритно е с теб. И ако не знаеш(знаеш де, ама се вързваш)-в нета хората стават съвсем различни от това което са в реалния живот. Та не се вързвай, много хора ще те пЦОват. на много ще си им трън в гъз, с много ще спориш, ама то така е в нета.
              Винаги с кеф съм те чел, и съм се смял когато не могат да ти разберат особения изказ, и започват да спорят за нищо и никакво. А ти си продължаваш в твоя стил, и работата става още по-дебела...
              И накрая има сърдити, аха да се извикате на дуел. А съм сигурен, че, ако сме на живо на маса-с всички ще си имаме готина приказка и след махмурлука всичко ще е тип-топ. И ще имаме няколко приятели повече.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Ринг свободен

                Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                Ама то и никой не виждам да е твърдял , че е фенер.
                Е, как не виждаш? Твоята пътеводна светлина, този за чийто апологет си се самоназначил се е запекал като яйце на трътка за това. Пък ти да не виждаш... Горкото!

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                Требе да се докаже, че Гагич е много тъп и ич ги не разбира нещата.
                А, то това ти сам си го постигаш, няма нужда някой да се старае. Изобщо класическа attention whore си... Натиснете снимката за да я уголемите

Име:finger.gif
Прегледи:1
Размер:986 Байта
ID:5822357
                "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                Коментар


                • От: Ринг свободен

                  Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
                  А, то това ти сам си го постигаш, няма нужда някой да се старае. Изобщо класическа attention whore си... [ATTACH=CONFIG]998049[/ATTACH]
                  Ма много ги разбираш, дедовото? Богат личен опит? Щото ДСУ да знай толкоз работи, просто невероВатно!
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Ринг свободен

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Автора на темата има само думата за какво да става въпрос в нея. По-нататък решенията се вземат от модерацията.
                    Не означава ли, че няма правила? Разчитаме на входно ниво?
                    пп що няма точкуване тук
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • От: Ринг свободен

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      И накрая има сърдити, аха да се извикате на дуел.
                      Не се аби! На Гагич му харесва така. Колкото до дечицата, не могат и на малкия му пръст да се вместят.
                      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                      Коментар


                      • От: Ринг свободен

                        Наздраве, Гагич!

                        И ... нЕма смисъл да ги къпем, по-лесно е да правим други. Стара рИмска мъдрост.

                        Коментар


                        • От: Ринг свободен

                          Откъде беше това за децата? Гледам всички знаят, аз не помня?
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • От: Ринг свободен

                            Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                            Откъде беше това за децата? Гледам всички знаят, аз не помня?
                            Асан и Айшето се возели в каруцата заедно с 14-те чавета.
                            Било дъждовно, и имало много кал.
                            И като друснала каруцата и най-малкото мангалче паднало. И Айшето патала:
                            -Асааан, ще спираме ли да го вземаме, то се окаля цялото, какво чистене и къпане има, или ще правим ново дете?..
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Ринг свободен

                              Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                              Откъде беше това за децата? Гледам всички знаят, аз не помня?
                              Е, айде пък ти? Държавата цела година се тресе от скандали за децата с увреждания, любим вице-премиер от здрав кАмунЕстически сой (Семёнов-Балевский) беше принуден да подаде оставка, аз рачих да ги поздравя също и ме баннаха . Явно форумът от съпричастност е решил да се специализира в особената закрила над такива дечица.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Ринг свободен

                                Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                                Не означава ли, че няма правила? Разчитаме на входно ниво?
                                пп що няма точкуване тук
                                Що да означава, че няма правила? Точки няма, щото сме в спама, а изборът на автора, помествайки я точно тук, е трето и четвърто, да не го обяснявам пак.
                                Ся, това че Гагич е решил да се изявява само в спама, е един вид избор, който ме кара да се гордея с него (Гагич) и израстването му в посока самооценка, благодарение на всички нас. Мисля, че е редно да го аплодираме.
                                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X