Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ринг свободен

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Брей-й, това на ринга - любов, щастие и рози!
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      Брей-й, това на ринга - любов, щастие и рози!
      .......та чак да не смее да се обади човек,да не го объркат.........
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • Нещо джендърско ли се прокрадва!

        Моля, г-н Тропчо, за навременна намеса!
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • Странни разбирания на някоЙ, уж итИлиДжентниЙ OFFRoadажиЙ, за използването на темета "В ПАМЕТ НА..."

          Пак ще помоля Тропчо за намеса.
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
            Странни разбирания на някоЙ, уж итИлиДжентниЙ OFFRoadажиЙ, за използването на темета "В ПАМЕТ НА..."

            Пак ще помоля Тропчо за намеса.
            Аз не съм измежду тях

            Иначе, Bojitch, ква е тая твоя некрофилия, най-вече по отношение на лица като гЛигор СтоЙчков, Александър Лильов, е и мУсьО КристО покрай тЕх?
            Все държиш да са им жалейките чисти и неопетнени. Спокойно, Сички шА Омрем, като на чий гроб ще бъде най-дългата опашка желаещи да се изпикаят ( (с) Радой Ралин) са подробности.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • И тук ще ти напиша - не си прав, Гагич.
              И да му се допикае на човек, пак трябва първо да изчака. Поне да има гроб. Некролозите са глупаво нещо, ма да ги късаш със злоба не е по-умно.
              Май в края на филма беше, оня филм на Тенгиз Абуладзе от оседмдестте, малкото момиче, вече старица, питаше : Тази улица води ли към храма? и след отрицателния отговор пак: Че на кого е нужна тогава?

              Коментар


              • Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                И тук ще ти напиша - не си прав, Гагич.
                И да му се допикае на човек, пак трябва първо да изчака. Поне да има гроб. Некролозите са глупаво нещо, ма да ги късаш със злоба не е по-умно.
                Нищо общо нямат моите изявления с желание за уриниране, нито със злоба Просто не трябва механично да се "отдава почит" и бият поклони наляво и надясно. Щото нали "aut bene aut nihil", видиш ли. Я, ето ви още нещо:

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:06-02-2020.jpg
Прегледи:143
Размер:172.9 КБ
ID:6609116
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение

                  Нищо общо нямат моите изявления с желание за уриниране, нито със злоба :]
                  Явно отдавна си загубил представа за това как изглеждаш в очите на други хора.
                  А и май, малко те интересува.

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение

                    А и май, малко те интересува.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Все държиш да са им жалейките чисти и неопетнени
                      Това са обществени личности и животът им представлява интерес за някоиЙ. Не е нужно да са одобрявани от всичкия Матрял!
                      Колкото до коментарите, едва ли трябва да ти обръщам внимание за неподходяящото място. Просто, неочаквана и необяснима твоя реакция, но всеки с разбиранията си.

                      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                        Просто, неочаквана и необяснима твоя реакция, но всеки с разбиранията си.
                        Ма аз съм си простак, бре, какво неочаквано и необяснимо?
                        Мноу мразим `ора на комерсиалното изкуство, най-вече такива псевдоЕнтЕлектОалци, дето не само са забравили откъде са тръгнали, ами и демонстративно се гнусят от това място.
                        Другата ми фаворитка е ЖюлиА КристевА Там, ако случайно я надживеем, гледай какви л@йна ще избълвам под некролога ѝ, който ТИ няма да пропуснеш да постнеш в този форумЪт.

                        Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                        Това са обществени личности и животът им представлява интерес за някоиЙ. Не е нужно да са одобрявани от всичкия Матрял!
                        Именно, де - представлява интерес. А ти протестираш, ако някой спомене и дума за живота им, освен "Поклон! Лека му пръст! Велик!" и т.п.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • "8. Христо Явашев - Кристо: Какви деца, каква България? Току що се опаковах в ковчег, изобщо не ме интересувате!"

                          Казват, простотията ходела и по телигенцата и са прави!
                          Бе, виждаш, сичкото спам изтрито и пак...и пак Господи помилуЙ!
                          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                            "8. Христо Явашев - Кристо: Какви деца, каква България? Току що се опаковах в ковчег, изобщо не ме интересувате!"

                            Казват, простотията ходела и по телигенцата и са прави!
                            Бе, виждаш, сичкото спам изтрито и пак...и пак Господи помилуЙ!
                            Е-е-е-е, това беше преди да видя "подтемата" тука в Ринга.
                            Горе съм обЕснил мотивацията си.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение

                              Ма аз съм си простак, бре, какво неочаквано и необяснимо?
                              Мноу мразим `ора на комерсиалното изкуство, най-вече такива псевдоЕнтЕлектОалци, дето не само са забравили откъде са тръгнали, ами и демонстративно се гнусят от това място.
                              п.

                              Ма що не извадиш нещото от кобура и да гърмиш, гърмиш, па белким се свършат тея псевдо гадове! Дето смучат и последната кръвчица на пОрлетариата, заглавичквайки го, че му показват иСкуство, че и пари му искат!

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение


                                Ма що не извадиш нещото от кобура и да гърмиш, гърмиш, па белким се свършат тея псевдо гадове! Дето смучат и последната кръвчица на пОрлетариата, заглавичквайки го, че му показват иСкуство, че и пари му искат!
                                КристО не е продавал на пролетариЙ - последните и да искат, не могат да си позволят постерите му. Продавал е на също такива пишман-интелектуалци като него и като тези, които се захласват по величието му. На мен не ми пречи, оригинален е, намерил си е ниша в ъ-ъ-ъ изкуството, има си почитатели.

                                Просто това е една противоречива, меркантилна, сприхава личност, яростно до последен дъх мразела Клета Майка България. Това ми дойде на ум, това написах. Па който му харесва творбите - да си се покланя, прекланя и да вика "Велик!".
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар


                                • Ясен
                                  Ясен коментира
                                  Редактиране на коментар
                                  Това, че е "една противоречива, меркантилна, сприхава личност, яростно до последен дъх мразела Клета Майка България" не го прави по-малко интелектуалец.

                                  Впрочем долу ръцете от "току-що се опаковах в ковчег" - едно че напълно пасва на Кристо и няма никаква отрицателна конотация и друго че авторът на текста ми е много близък.

                                • Bogoljub Gagic
                                  Bogoljub Gagic коментира
                                  Редактиране на коментар
                                  Да не е брат ти?

                                • Ясен
                                  Ясен коментира
                                  Редактиране на коментар
                                  Позна, той е.

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X